divná věc COMPENSER MCT 900-2K

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

divná věc COMPENSER MCT 900-2K

Příspěvek od FatriX »

Zdar lidi našel jsem nějaký zajímavý vysílač zesilovač či co to je neví někdo co by to mohlo být? moja jak měnila plasty vzadu v kufru y boční tak je to jakoby za řidičem vzadu v kufru za tím plastem na googlu sem nenašel nic o tom co to je :D na boku to ma napsané COMPENSER MCT 900-2K.
corsa B 1.0 12V 98 r.v.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marek Sládek
Příspěvky: 185
Registrován: 19 kvě 2011, 19:48

Re: divná věc COMPENSER MCT 900-2K

Příspěvek od Marek Sládek »

Ahoj.
Podle toho co jsem našel je to zesilovač signálu pro mobilní telefon, nemá v autě nějakou sadu na telefon?
Mára
Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE)/Sport, LPG + FlashLube, sání Green, střešní okno, folie, Defend, leptané VIN, zaslepený EGR, Tempomat, výhřívané sedačky, okna+ zrcátka v ele., Op-Com + LPG Elpigaz diagn., 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: divná věc COMPENSER MCT 900-2K

Příspěvek od FatriX »

no měl jsem tam akorát mikrofon na handsfree nic vic joa vede do toho cernej drat koaxial a pak dva co jdou myslim do anteny nebo nekam na strechu :D ale je to pekna sranda :D vypada to jak zesilovač něčeho ale čeho po odpojení rádio hraje normalně
Marek Sládek
Příspěvky: 185
Registrován: 19 kvě 2011, 19:48

Re: divná věc COMPENSER MCT 900-2K

Příspěvek od Marek Sládek »

Pokud je to k mobilu, tak to bude mimo rádio. Kdo dneska ví co bylo v autě než jsi ho koupil.
Nemohlo být v autě původně autorádio s navigací a telefonem, dá se zjistit možná podle VINka.
Mára
Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE)/Sport, LPG + FlashLube, sání Green, střešní okno, folie, Defend, leptané VIN, zaslepený EGR, Tempomat, výhřívané sedačky, okna+ zrcátka v ele., Op-Com + LPG Elpigaz diagn., 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: divná věc COMPENSER MCT 900-2K

Příspěvek od FatriX »

Stejně je to vypálené nějak tam zkratl + kdysi a byl bok auta očouzený (štěstí že mi nezhořelo :D) jinak ani sem to nedával zpátky jen sem chtl zjistit co je to za srandu :)
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: divná věc COMPENSER MCT 900-2K

Příspěvek od FatriX »

udělal jsem ještě detailnější fotku zapojení jak je ta dira vypalena tak tam ma byt jeste +12v ale konektor byl upaleny :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: divná věc COMPENSER MCT 900-2K

Příspěvek od FatriX »

je to nějaky stary zesak na mobil :D
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: divná věc COMPENSER MCT 900-2K

Příspěvek od Korrpi »

v 98 moc o handsfree nebylo přemýšleno... každopádně toto je zesilovač příjmutého signálu pro radio.... :wink: pokud hralo normálně tak už i radio takovejto zesilovač obsahuje :wink:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Odpovědět