Srovnávač povinného ručení Epojištění

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
milosh
Administrátoři
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2014, 19:42

Srovnávač povinného ručení Epojištění

Příspěvek od milosh »

Zkusili jste někdy tento web nabízející online srovnání cen všech českých pojišťoven pro povinné ručení a havarijní pojištění?

Jaké máte zkušenosti? Není lepší zajít do konkrétní pojišťovny osobně?

http://www.epojisteni.cz
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
elousek
Příspěvky: 1
Registrován: 31 říj 2016, 16:13

Re: Srovnávač povinného ručení Epojištění

Příspěvek od elousek »

Jestli ještě pomůže, tak srovnávač jsem nikdy nezkoušela. Ale z praxe vím, že je lepší zajít do pojišťovny.
Jsem přímo v České pojišťovně a už kolikrát se mi stalo, že mi povinné i havarijní jsem dokázala udělat levněji než na internetovém portále, který najde to nejlevnější.
Takže za mě jednoznačně návštěva pobočky pojišťovny. :)
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Srovnávač povinného ručení Epojištění

Příspěvek od Hgi »

jo to souhlasím... je lepší zajít přímo na pobočku.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávač povinného ručení Epojištění

Příspěvek od suby »

U CP si uz nepojistim ani konvici (vlatni spatna zkusenost), ale muzu potvrdit, ze pobocky ci zprostředkovatele to umi i lepe :wink:
Corsa C 1.2i
Petr001
Příspěvky: 1
Registrován: 02 úno 2017, 10:19

Re: Srovnávač povinného ručení Epojištění

Příspěvek od Petr001 »

Mě by zase zajímal spíš srovnávač havarijního pojištění. Hodně lidí si povinné a havarijní pojištění často plete a přitom je v tom ohromný rozdíl. Mám náklaďák a chtěl bych ho pojistit, protože je mi slouží jako zdroj obživy. Na https://www.epojisteni.cz/havarijni-pojisteni/ jsem k tomu našel nějaké podrobnosti, kdyby se o to někdo také zajímal. Je tam třeba info, jaké věci mají vliv na výši pojištění nebo jak se v případě nehody postupuje. Myslím si, že ten kdo se živí rozvozem, tak by to měl číst povinně, aby věděl, co v případě, že ho nemá, riskuje.
Odpovědět