ANKETA: Když ne Corsu tak co???

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

no suby: na VW sem taky uvazoval,mozna POLO nebo VENTO ;-)jetta
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

nooo tak vento to je pecicka :wink: ale musi byt dobre udelane :)
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Ja bych asi sel do Clio V6 nebo Audi S3

Ale kamos tedka koupil Impreza WRX, na 19". Jede to paradne, tak trebo to by slo taky, ale to bych sel spis do HardCore Lancer EVO haha
"Happy are those who have dreams.... and are willing to pay the prize to see them come true"
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

No mně se líběj takový nákupní tašky stylu Corsa B....myslím, že Corsa B nemá chybu.... 8) ....taky si občas říkám, že bych chtěl ještě něco rychlejšího,...ale proč vlastně??? Dálničních 130 zvládá vklidu, spotřeba super, pojistka super, spolehlivost super ('tuk, ťuk, ťuk), cena super, náhradní díly za super cenu, komfort super, vnitřní prostor super....tak proč ji vlastně měnit?

Až dojezdí (dej jí bůh ešče aspoň 100 tisíc km bez větších investic :poklona2: ), tak buď zase ojetá Corsa, tentokrát Corsa D, 1.2 (59kw :twisted: ) nebo Fiat Panda 100 hp...páč třeba dnes se už dá tahle závoďácká Panda sehnat lehce jetá něco málo přes 200 000,-...což si myslím, že je bomba...a co jsem o ní četl, tak supr vozítko! Jel jsem v Pandě 1.1 40kw a je to stejný drak jako B Corsa....takže si dokážu představit co s ní udělá 100koňový motor...jo a žere 6,5 litru 8)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

a proc se da sehnat tak levno? protoze je to fiat... :roll: ...do toho bych nesel...babicka s dedou meli pandu a jezdily jenom na chatu a i tak to stalo furt v servise :roll:
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

Já byl dlouho zaujatý proti Fiatu....ale od tý doby, co nová Panda dává v žebříčcích kvality Audiny a BMWčka, tak jsem docela změnil názor....V dlouhodobých testech Autobildu (na 100 tisíc km) skončila Panda v první desítce....myslím, že Fiátky jsou dneska docela někde jinde než před rokem 2000... :twisted:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
cache
Příspěvky: 65
Registrován: 17 led 2008, 23:41

Příspěvek od cache »

Nuz.. Ako sa to vezme. Urcite by som nebral VW alebo Skodu. Strasne sa kradnu.

Z ojazdenych.. Hmm.. Neviem, musel by som skusat. Som dost objemny clovek (aj do vysky, aj do sirky vdaka sedavej robote). Celkom by ma lakal napriklad Suzuki Ignis - je to sice nie prilis vabna krabica (ale da sa vylepsit), ale je vysoka a su na nu dobre reakcie.

Napriklad som cez vikend na autosalone s hrozou zistil, ze sa nevocpem ani do Citroena C3, ktory sa mi pacil, ani do tu spominanej Pandy a mnozstva dalsich aut. Corsika D som nemohol oskusat (nebol na autosalone), ale nove ople su prilis drahe, jedine co sa financne oplati je Astra Classic 2. Z novych aut sa mi to teda zuzilo na vyber (do ktorych by som sa aj financne a aj priestorovo nacpal) na Ford Fusion, snad by sa cenovo vocpal rodinny Citroen Nemo/Fiat Fiorino v civilnej verzii (nieco ako roomster), a div sa svete - nova Dacia Sandero. Par ludi ma za to asi ukamenuje, ale mne sa to auto paci a mal som moznost si ho na autosalone detailne obhliadnut a nechapem co proti nemu vsetci maju, vobec mi nepripadala nejako horsie stavana ako fabka.. Nad financny limit by potom asi bola Kia Ceed, Suzuki SX4 a par dalsich.
Opel Corsa B, r.v. 97, 1.2 33kW
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

nerikam ze jsou na nic ale zalezi na co narazis :) a jinak tech 100k musi byt slusny svezeni :twisted: a jinak ta nova 500stovka taky parada 8)
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

Sandero je solidní autíčko...Ale s cenou nad 200 tisíc se v dnešní cenové válce bude prodávat těžce....
...jinak k té Pandě...
...těm co haní Fiátky, doporučuju se mrknout na tohle video
http://www.youtube.com/watch?v=tAQu8PMZSSk

Fiátek Panda 100 hp si to na okruhu rozdal s Ferrari Modena a prohrál o nějaké 2 vteřiny....no, na italskou nákupní tašku docela solidní....ale video řekne víc ;)

JO JO FIAT 500 je super...ale ta cena za lepší motor a výbavu už tak super není.... :(
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Jo, sel bych i do tohle:

BMW 123 coupe TwinTurbo Diesel :twisted:

Super vykon a malo zere...

Obrázek

Obrázek

Videl jsem ho na autosalon v Geneve, a zamiloval jsem se...

Ale kdyz jsem se pak dival na cenu...
Jen extra's stojio uz 2x novou Fiat Panda :roll:

:cry:
"Happy are those who have dreams.... and are willing to pay the prize to see them come true"
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

BMW to nemam slov :shock:

Panda jezdi paradne ale 2 vteriny :?
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

jinak kdybych si mohl vybrat, a neměla by to být Corsa OPC, tak určitě tohle 8) 8) 8) .... :lol2:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

mě by se líbila audinka, pašík, bora a ktomu ještě něco malího svižnějšího civic, CRX - VTEC, corsa 2.0 16V, nebo 106 S16
I German Style !
Uživatelský avatar
cache
Příspěvky: 65
Registrován: 17 led 2008, 23:41

Příspěvek od cache »

Jmenuju se Wallace. William Wallace. Agent 006 s povolenim zabijet, a jezdim na Aston Martinu :lol:
Opel Corsa B, r.v. 97, 1.2 33kW
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

CACHE: Pěkněěě........koukám, že se někdo vyzná, hmmmm...ano ano Aston "Bond" Martin Vanquish...aaaaah, to se to krásně sní....no, ale včera padl jackpot ve Sportce, taxem zvědav, třeba dojedu domů a bude na mě čekat sladkých 50 melounů.......a 007 bude můj 8) :D :shock: :twisted: :twisted:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Odpovědět