Corsa vs. hory

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Snoopy_awn
Příspěvky: 11
Registrován: 04 led 2009, 20:35
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Corsa vs. hory

Příspěvek od Snoopy_awn »

Ahoj,
docela by mne zajimalo jestli nekdo z clenu fora vyrazil s Corsickou na Hory.
Ceka mne to za 14 dni tak jsem zvedav kam naskladam lyze :D
Nebo spise jestli napadlo nekoho z Vas dat na strechu stresni box ... :lol:
....tak nejak si nedokazu predstavit jak by to asi vypadalo :urcite?: :lyzovani:
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Já jezdím lyžovat a v pohodě :-) Sklápím 1/3 zadního opěradla a lyže dám na příč. Mám 170, nebo 175 cm dlouhé lyže.
status_quo
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2008, 19:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od status_quo »

Vezl jsem několikrát lyže vevnitř jednou dokonce 190 cm to už bylo dost dlouhý ale dalo se ve dvou v klidu, jinak střešní box vozim pravidelně neni na tom nic zvláštního, bežně na zahrádku naskládám i 4 kola ta zahrádka je stejná i na kadeta a tušim i astru takže s tím není trabl
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

mame na corse stresni box na lyze uchycenej na origo nosic, a pohoda... auto s tim zvladne jet kilo v pohode, kousek to trci nad celni sklo ale nic zavaznyho a uz se jede :)
Uživatelský avatar
spok609
Příspěvky: 65
Registrován: 14 zář 2007, 13:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

:)

Příspěvek od spok609 »

Box jde na střechu uplně vpoho a vejdou se vedle něj ještě dvě kola. pro insp. posílám fotku. A vezl jsem na střeše dokonce i loď. Lidi co mě potkali na silnici nechápali :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Snoopy_awn
Příspěvky: 11
Registrován: 04 led 2009, 20:35
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Snoopy_awn »

jedu na hory s pritelkyni a vzadu bude sedet pes, zadni sedacku nemam delenou, takze bude jen pro psa a lyze musim vyresit tim boxem...
jeste jsem premysel nad drzakama lyzi, ale do toho se mi moc nechce (do boxu dam vse :lol: )

to spok609: to vypada skvele s tou lodi na strese :lol: to museli opravdu lidi koukat, asi bych take nevericne koukal potkat na silnici neco takoveho :lol:


to all: a nemuzete prosim jeste poradit kde by se dal sehnat ten stresni nosic? s boxem nemam problem, vcer ajsem byl na vrakaci a tam ten nosic nemeli take :urcite?:
status_quo
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2008, 19:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od status_quo »

zkus firmu neumann maji obchod v holešovický tržnici od nich ho mám já i když kupovaný jako použitý nebo nějakou inzerci je stejný pro opel kadett i corsu řekl bych že i pro astru
Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neprdik »

spok609: když jsem měl cosičku, tak jsem měl úplně stejnou zahrádku a byl jsem s ní fakt spokojenej. Vozil jsem tam podobný náklady a naprosto vždycky super. No a s rakví jsme lítali na hory taky často. akorát nám nešel otevřít kufr až nahoru, ale bylo to perfektní. Vůbec se lidi nebojte na corsičku naložit trochu toho nákladu :D
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Uživatelský avatar
Snoopy_awn
Příspěvky: 11
Registrován: 04 led 2009, 20:35
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Snoopy_awn »

a neznate nekdo nejakej bazar stresnich nosicu? radeji bych koupil nejakej jetej nemusim mit zrovna novej :lol: projizdel jsem sbazar, bazos a aukro, ale nejak nemohu nic moc sehnat :urcite?:
status_quo
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2008, 19:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od status_quo »

Uživatelský avatar
Snoopy_awn
Příspěvky: 11
Registrován: 04 led 2009, 20:35
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Snoopy_awn »

Dekuji, uz jsem mu psal tak uvidime co z nej vypadne :lol:
status_quo
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2008, 19:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od status_quo »

nemáš zač byl to druhej odkaz z googlu :-)
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Ve dvou lidech velkej bagl, jedny lyze a jedno prkno. Naprosto s klidem bez jakehokoli sklapeni sedacek a cehokoli jinyho.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:D my jsme s Berdou byli hned z kraje roku, jak byly ty velké mrazy -17, -22 atd. Jeli jsme Berda a 2 škodověnky, a hádejte, kdo všechno vyjel a bez problémů startoval? :D Berdáá :twisted:
Modrá corsa
blankaprague
Příspěvky: 1
Registrován: 12 úno 2022, 12:05

Re: Corsa vs. hory

Příspěvek od blankaprague »

Halo, toto je jiz starsi forum, ale presto zkusim. Premyslime o koupi stresniho boxu pro Opel Corsa. Muzete mi doporucit jakou velikost? Corsa neni moc velka, jak vite....Kbyby jste snad i vedeli, jaky levny stresni nosic, ocenila bych to. Dekuji vrele. Blanka
Odpovědět