Povinné ručení>rady,tipy,ceny atd.

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

me teda u DIRECTU rekly ze za povinny bych platil 9800 a to je i se slevou ze uz bych tam mel druhy auto,tak mi to prislo hodne divny a jeste rikal,ze je to uplne ta nejspodnejsi hranice 35mil,bez skla,bez A sluzby atd.. takze to jsem vubec nepobral,u motoru 1.2 jsem platil 4000 tak to je nejaka blbost aby na 1.4 to nabehlo o tolik.
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Hans88
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 110
Registrován: 22 zář 2008, 14:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans88 »

kubina: me na koktavku tdi nabidli 10800 vcetne bonusu, a to uz nejsem ani v ty rizikovy skupine do 24let... u cesky platim 5600 vcetne pojisteni celniho skla
X12SZ >>> X14SZ
45hp >>> 60hp
Uživatelský avatar
Stenatko_Kokrspanela
Příspěvky: 16
Registrován: 07 led 2010, 14:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stenatko_Kokrspanela »

Kubina: To bude opravdu nějaká blbost. Na Vectru 2.2DTi platím 6300/rok s bonusem B5 bez bonusů tedy cca 9tis Kč

mladá novopojistitel Corsy 1,2 16V (59kW) rv 05/2005 bez bonusů a ničeho kolem dostala s komplet havarijkem a čelním sklem 5818/rok

Povinné: 54zdraví / 35škoda
Havarijko: ALLRISK. Limit při krádeži 60Tis Kč
Sklo bez spoluúčasti 5000Kč

*U nejmenované pojišťovny Kooperativa s nějakými slevami za propojištění více produkty a když ptáčka lapají... hezky mu zpívají

bez havarijky to vycházelo na 3600,- je blbost aby to skočilo o tolik výše :( tedy pokud nejsi riziková skupina 18-21 (23)let a nebo malusy jak kráva :)
Opel Vectra C 3.2i V6 ( Z32SE ) 155kW Caravan RV 11/2004
Opel Corsa C 1.2i 16V (Z12XEP)59kW VAN rv 04/2005 - Momentálně nejezdí, ale jednou zase bude
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

ja jsem 21let ale tam jsem platil 4tis a tady chtej tolik
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

a nevite,kdyz jsem koupil auto a ten od koho jsem to koupil tak ten to odhlasil minulou stredu,tak jestli ta jeho pojistka plati do konce mesice?
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Stenatko_Kokrspanela
Příspěvky: 16
Registrován: 07 led 2010, 14:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stenatko_Kokrspanela »

pojistka zaniká dnem zápisu do TP o odhlášení
Opel Vectra C 3.2i V6 ( Z32SE ) 155kW Caravan RV 11/2004
Opel Corsa C 1.2i 16V (Z12XEP)59kW VAN rv 04/2005 - Momentálně nejezdí, ale jednou zase bude
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

urcite?pojistka se rusi zvlast ne?a kolik dni mas na to abys to pojistil na sebe? 7dnu?
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Hans88
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 110
Registrován: 22 zář 2008, 14:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans88 »

kubina: v zadnym pripade, jeho pojistka zanika v momente kdy ji zrusil (coz je vzdy po odhlaseni), bacha na, to tohle co rikas platilo naposled tak pred 10ti lety ;)

jinak jeste k tem pojistovnam:
KOOPERATIVA nabizi bonus vazany na trvale bydliste - pokud je v registru pojistoven (dnes uz spolecny pro vsechny) osoba, která má stejne trvale bydliste jako vy, kooperativa vam pripise stejne bonusy jako ma tahle osoba bez ohledu na to co mate vy - jasny ze jenom tehdy kdyz mate mensi :) a podminkou je ze ste nemeli a ted nevim kolik let zpatky nehodu
CP - nabizi v podstate totez, jenom tomu rikaji rodinny bonus, a podnimkou je ze tahle osoba je clenem vasi rodiny a nemusi mit stejny trvaly pobyt
jinymi slovy "tatinek" ma vzdy obvykle celych 50% :D tak proc je nevyuzit
X12SZ >>> X14SZ
45hp >>> 60hp
Uživatelský avatar
Hans88
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 110
Registrován: 22 zář 2008, 14:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans88 »

stenatko: s tebou souhlas, mam pomalejsi reakci :)
X12SZ >>> X14SZ
45hp >>> 60hp
Uživatelský avatar
Stenatko_Kokrspanela
Příspěvky: 16
Registrován: 07 led 2010, 14:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stenatko_Kokrspanela »

to sice ano, ale pojišťovna ti jí zruší ke dni prodeje / přepisu, alespoň takto jsem to měl u Prodaný Astry a u zbořený vectry to bylo ke dni nehody....

Hlavně ono je to třeba jen pár dhnů... časem z toho může být takový roztomilý penále. Auto by jsi měl mít na sebe pojištěný již při převozu od Prodávajícího.

Teď, když to zboříš tak původnímu majiteli seberou bonusy :D bude mooc happy :)
Opel Vectra C 3.2i V6 ( Z32SE ) 155kW Caravan RV 11/2004
Opel Corsa C 1.2i 16V (Z12XEP)59kW VAN rv 04/2005 - Momentálně nejezdí, ale jednou zase bude
Uživatelský avatar
Hans88
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 110
Registrován: 22 zář 2008, 14:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans88 »

stenatko: na puvodniho majitele uz to vliv nema - je puvodni, neni vlastnik takze ho nikdo nemuze trestak... to je nesmysl
jinak pojistna smlouva zanika dnem vypovedi, pokud ti to bude trvat 14dni od odhlaseni si tam zajit a vypovedet to (jako me :D ) tak si tech 14dnu taky hezky zaplatis :) jako ja :)
Naposledy upravil(a) Hans88 dne 19 led 2010, 22:39, celkem upraveno 1 x.
X12SZ >>> X14SZ
45hp >>> 60hp
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

on to odhlasil 11.1 a ja to pojistil 19.1 tak cekam az mi prijde karta,a zejtra bych potreboval jet do servisu,tak to asi nemuzu co?
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Hans88
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 110
Registrován: 22 zář 2008, 14:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans88 »

a oni ti ji nedali??
X12SZ >>> X14SZ
45hp >>> 60hp
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

sjednavam pres net a platim prevodem,muzu stim jet,mam zelenou kartu staryho majitele ale ta je mi uz asi na nic
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Hans88
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 110
Registrován: 22 zář 2008, 14:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans88 »

pres net ji musis dostat mailem a vytisknou. jinak ti pride jeste postou. na jeho kartu jet nemuzes, stejne uz neplati
X12SZ >>> X14SZ
45hp >>> 60hp
Odpovědět