Žádost o pomoc-někdo z Prahy

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
batoo
Příspěvky: 101
Registrován: 21 čer 2009, 19:08
Bydliště: Praha

Příspěvek od batoo »

Jeste bych zkusil pod matku neco narvat, at se do ni maticka zakousne a nebo zkusit chytit svici do velkyho hasaku, nejlepe topenarskyho.
Opel Corsa B 1.5D 5D 1994 20X 000Km -Socialni edice:)
Opel Corsa B 1.5TD 3D 1995 14X 000Km - rachan edice:)
Paya
Příspěvky: 14
Registrován: 27 črc 2010, 18:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paya »

To zní rozumně,zkusim tam něco narvat,snad to půjde.Zítra se to chystám spáchat,snad to nějak dám.
Obrázek
Paya
Příspěvky: 14
Registrován: 27 črc 2010, 18:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paya »

Paya píše:To zní rozumně,zkusim tam něco narvat,snad to půjde.Zítra se to chystám spáchat,snad to nějak dám.
Tak jsem to nezvládnul.Zkoušel jsem tam něco narvat-nešlo se tam ani dostat,matka se furt protáčela,zkoušel jsem i přivařit matku a ve finále auto nechtělo už vůbec naskočit.

Tak jsem sundal hlavu,říkám si,to odvrtám,ale je to dost špatně přístupný.Něco jsem začal vrtat,ale nejde mi to,radši bych to přenechal odborníkovi.

Nedoporučíte mi někdo někoho za rozumný peníze?

Případně jinou hlavu či celej motor,jehož historii by někdo znal?

Dost mě to mrzí,myslel jsem že když už jsem odpoledne trávil sundaváním hlavy,tak to půjde odvrtat a dnes to dám zpátky a hotovo.

Jo a kluci co jste nabízeli pomoc se omlouvám,mám teď stěhování do novýho bytu a dost práce v práci,tak jsem rád že jsem udělal to co jsem udělal.

Budu rád za každou radu.

Díkyy
Obrázek
Paya
Příspěvky: 14
Registrován: 27 črc 2010, 18:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paya »

Tak další pokračování trápení s Corsou.

Sundal jsem hlavu,zavezl na P4 k odvrtání a srovnání,koupil nové těsnění,sehnal momenťák a vrhl se na to.

Všechno jsem nasadil dle chytré knížky a mám následující problém.Motor nejde natočit,baterka nabitá,škytá,ale jako by to bylo zavdušněný,přičemž do vstřiků nafta jde snad i do motoru,byly všechny dole.Svíčky nový všechny 4.Vypálilo mi to pojistku žhavení u motoru,tak jsem to nahradil drátkem,jelikož nemám novou,musim jí koupit.

Nenapadá někoho čím by to mohlo být či neměl někdo podobný problém?

Už chci jezdit. :( :( :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Nasadil si dobře rozvody?
Paya
Příspěvky: 14
Registrován: 27 črc 2010, 18:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paya »

Maro píše:Nasadil si dobře rozvody?
Myslím že jo,dělal jsem vše dle knížky.I kdyby to bylo špatně,tak se to potká ne?Nebo u tohohle motoru ne?
Obrázek
Odpovědět