Jízda na sněhu

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

my mame na corse C gumy 155/70/13 tusim, s dobrym vzorkem, k motoru z10xe, a naprosto bez problemu krasne a lehce ovladatelny auto na snehu... uzoucky gumy krasne, a neni problem...
Uživatelský avatar
vodopadek
Příspěvky: 105
Registrován: 20 črc 2010, 22:47
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od vodopadek »

ja jsem koupil letos na zimu novy gumy Fulda cristal montero :wink: a nemuzu si je vynachvalit.. s corsou jezdim prvni zimu, uz jsem s ni byl i na horach v rakousku jizda po ujezdenem snehu i v rozbredlem a jede jako tank.. akorat na lede to ma tendenci trosku ustrelovat a protacet predni kola ale staci ubrat plyn a jede porad dal.. myslel jsem ze budu muset davat retezy ale vyjel jsem vsechno a vsude :-) takze ja jsem s jizdnimi vlastnostmi corsicky nadmiru spokojen.. asi velky podil maji ty gumy :-)
Opel Corsa B, 1.0 12V 12/97 3dv. černá kráska z Itálie :-)
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

ja mam taky 155/70 13 a je to na pohodac,a kdyz uz mi to uklouzne,tak protoze chci driftovat :D
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Asi máte pravdu, pamatuju si, že dříve to nebylo tak hrozný, tak už to chce asi fakt nový gumy.

souky222: mě i 2.5 přijde moc. Já jezdím na 2.3. Víc je to moc tvrdý a míň to zase v zatáčkách píská..

Sqetch: Kormorany dělají snad Poláci a je to podobně špatný, jako Čína, tedy pokud se něco za posledních pár let nezměnilo.
Jednou jsem koupil auto, na kterém byly Kor. a bylo to děsivý. Při jednom krátkém probrždění se úplně roztrhaly a tak šly pryč ještě skoro nové.

hazmec: zátěže na mé sedačce je až moc :-(
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

mě to ani nepřijde až tak moc, já byl přemluven pneuservisu :lol:
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Odpovědět