Pokuty a přestupky

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Smithy, já když vidím policii tak jsem posranej, ty kola nejsou prdel, fakt záleží na koho narazíš
I German Style !
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

Po meste se jim dokazu vyhnout, ale jak vyjedu nekam dal bude strach, ale vetsinou z dalky jsou videt, takze to otocit a jet jinudy :D, ale jestli me zastavi, tak mam figl aspon na predni kola, vytocim je do strany :lol:
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

Stejne to jsou zaje.... svi.. .... Vsude jinde dokud neco neprovedes tak si te nevsimaj jen tady u nas cur... prudej za kazdou ptakovinu.. Ale kdyz ti nekdo vybere auto to uz je nezajima a jeste se jich musis doprosovat aby se na to jeli vubec podivat cur... !!!!!
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

arci i kdyz me zastavili za stopku,a ze mam sirsi gumy,spoilery atd..tak nic nerikaly,ale stejne je nesnasim,jsem dostal litr a 2 body ze jsem jel na 50 58
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

Arci - tak to nevím stačí jet po říši a když tě zastaví tak máš sevřenou prdel a člověk drží hubu, když vidí český auto o 4 mladých lidech jsou schopný ti probrat celý auto kvůli drogám atd. a ti ani nepípneš protože když jo je to ještě horší. Tohle se tady zatím neděje.
Je fakt že nějaký benga se chová jako člověk, nějaký jak kokot to si nevybereš
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

a ja mam v aute sibicko a o tom, kde stoji apod se vcas informuji, prispusobim jizdu, pripadne vyhnu.... 8)
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

A.C.A.B.
1.5 TD
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Včera v noci jsem jel po prázdné dálnici a u krajnice stála celní správa s Caravelle. Za 3 minuty jsem viděl ve zpětném blížící se majáky. Nic špatného na mě nemohli vidět, ale asi se nudili a tak chtěli zdržovat a buzerovat. Dal jsem plnej, udržoval odstup a sjel na prvním sjezdu. Odbočili za mnou, ale za další 2 zatáčky byli pryč..
Kdyby nebyli blbci a nezapnuli majáky, mohlo to být zajímavější :D
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

celni sprava ti nic nemuze... pokud si nepasoval ukrajince :lol:
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

Honz@: Jj takhle uz si par kamosu povodili ale ja spis myslel ze pokud jses jejich obcan... Neni tam problem s upravama a 99% ti tam toho schvalej... Kdezto u nas te zjebou i za modri parkovacky kdyz stojis na parkovisti :lol: ... Jinak CB mam taky a uz me malem taky stalo pokutu kdyz se jednomu cernymu blbcovi nelibila okridlena matka na antene (pry ostra hrana) co tam byla od virobce... Jinak posledni dobou jsou tu v PCE benga celkem v pohode ale je to s pis o tom ze mam kliku na fajn fizli... Ale stejne na ne mam alergii...
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

arci: ja mel drive magnetku a tak pred tremi mesici jsem vymenil origo od radia za triflex (trojpasmova, 50cm) a je to vzhlednejsi, a predevsim praktictejsi, jelikoz jsem musel porad sklapet tu magnetku do garaze...
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

http://www.novapravidla.cz/PRAVOMOCI-PO ... LNI-SPRAVY
Můžou trošku víc, než jen hrabat se v kufru. Například kontrolovat dál. známky, které si nekupuju.
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

keil:ja myslim ze na ne jsme alergicky vsici...
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

vcera jsem dostal v praze za sterac listek :cry: dle 22odst.1pism.L zak. c.200/1990sb mam se dostavit do 5 dnu na sluzebnu,bojim se aby to nebylo za tu nalepku ale spis to bude za parkovani,nevite nekdo co to je?
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

měšťáci?
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Odpovědět