S CORSOU na CORSIKU aneb kde jste byli nejdál...

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

parádní cestička, zvlášť přes ty okresky! je bomba, že to Corsička takhle mistrně zvládla!
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Dub.-
Příspěvky: 333
Registrován: 20 dub 2007, 08:44
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Dub.- »

hh no tak s corsou sem byl zatím nejdál tajik u našich slovenských sousedů :P nějakých 300 kiláčků od domova =)
Opel Corsa B 1.2i X12SZ
vladan
Příspěvky: 14
Registrován: 08 říj 2007, 12:11

Příspěvek od vladan »

a jak moc papala prumerne?
Corsa B, X10XE 1.0 12V 40KW
Dub.-
Příspěvky: 333
Registrován: 20 dub 2007, 08:44
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Dub.- »

jel sem s plně naloženým až přetíženým autem a spapkala mi 6.3l/100km
Opel Corsa B 1.2i X12SZ
vladan
Příspěvky: 14
Registrován: 08 říj 2007, 12:11

Příspěvek od vladan »

tak to je slusny 8)
Corsa B, X10XE 1.0 12V 40KW
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

Tak kuciiiiii a hokiiiiiiii, kdo teda chystáte Bajkal, cooooo 8) 8) :wink: ....no, před rokem dojeli až k japonskému moři a zpět dva maníci s RAPIDEM 20 let starým !!!!!, tož proč by to nedala jednolitrová Corsa 8) ....prej jim po cestě sice upadly jedny dveře, ale jinak v pohodě...
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Tak ok. Příští rok bude celorepublikový sraz CC přesně tam, kam dojeli ti chlápci 8)
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Já byl letos s rodinkou v Italii, 1000km,pohoda na noc s pár zastávkama,cesty slušný,obzvlášt v Rakousku. Ale jel sem s Twingem, v corse jsem měl ještě ten starej motor,a ten byl hyn. Ale i tak 5.5l/100km :lol:
charlie24
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2007, 15:56

Turecko

Příspěvek od charlie24 »

Nazdarek, mam babicku (corsu) r.v.97 1.2 33Kw a letosni dovcudo Turecka 4200km zvladla bez problemu jako nic. 8) Mam ji jako druhy majitel pri koupi mela najeto 89 tis. Po dvou a pul letech co ji vlastnim ma nalitano 161700 km. Sikovna babicka :P
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

šikovná babička!!! :shock: :shock: :wink:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
charlie24
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2007, 15:56

babicka

Příspěvek od charlie24 »

Neuvazoval jste nekdo nekdy si podidit LPG ???
Schtulman
Příspěvky: 36
Registrován: 06 kvě 2007, 14:11
Bydliště: Vratimov

Příspěvek od Schtulman »

Já byl minulý týden v německu, mám to něco přes 2000km tam a zpět a bez problému. Jeli jsme ve čtverko plně naložení, pořád 120-130 na německých 140-150 a vlezl jsem se pod sedm litrů. V pátek jedu zase tu sumu trasu, tak jsem zvědav. Ale už ji nebudu tak šlapat na krk. Jediné co jsem na cestu vyměnil tak zimní gumy, zase by to mohlo méně sežrat.
Corsa 1,4i
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

TOž vidím, že Corsičánci jsou i dálkaři, to mi dodává odvahu vyjet si na výlet k tomu japonskému moři.....jinač o LPG na Corsu myslím neuvažuje nikdo....dyť ty jednolitry už míň žrat nemůžou :wink:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

Ja sem kupil corsu pred mesiicem.uz mam odjazdenych prvych 1000km a zamiloval som sa donej.ja by v lete chtel zajet do madarskeeho balatonu :D


vrele odporucam kdys chcete otestovat svoju corsicu tak vlete zajdite ku nam na slovensko,na daaki festival alebo kupko :idea:
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

V noci ze středy na čtvrtek jsem se probudil ve dvě ráno a řek jsem si, že bych měl provětrat Corsu....a jelikož jsem měl zrovna dovču, vzbudil jsem i moji přítelkyni a řek´ sem jí "Sbal se, jedeme na pár dní provětrat Corsu", tak jsme ve tři ráno sedli do auta a hypergalaktickou rychlostí jsme se řítili vstříc neznámu...po devíti hodinách zběsilé jízdy, překročení českých, rakouských, slovinských, italských a chorvatských hranic jsme skončili na bájném mysu Kamenjak. Tam jsme pobyli 4 dny a před hodinou jsme se vrátili. Corsa najela bez sebemenšího problému přes 1500 km, na Kamenjaku jsme ji používali jako teréňák(zlaté zimní gumy 8) :twisted: ), který musel zvládnout kdejaké převýšení, šutry, prostě terén, do kterého se kromě nás vydávaly jen Jeepy a jiné teréní srágory.....no zkrátka, ukázali jsme světu, že jednolitrová Corsa je nezničitelné a spolehlivé autíčko a už se těším na další ROAD TRIP s tímhletím nezmarem :twisted: :twisted:

Jináč všem vřele doporučuju Kamenjak, místo krásných pláží s kýčovitě modrými lagunami..... :shock: JEN TAM PROBOHA NEJEZDĚTE O SEZONĚ.......Chorvatsko dycinky eném v květnu nebo v říjnu, páč já zrovinka moc nemusím tuny zpívajících čecháčků nalevo i napravo (tím se nechci nijak dotknout severní sekce :twisted: :twisted: )
...
jo eném v tom terénu jsme rozcupovali jedno koleso, tož jsem využil svých znalostí (umím vyměnit žárovku a kolo:) , nahodil rezervu a jelo se dál....tož tak no, prostě Corsa napříč Evropou, teďkomc máme v plánu ROAD TRIP do Skotska....ale z teho levostranného provozu mám trochem bobky :( :twisted:

VIVAT LA CORSA!!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Odpovědět