S CORSOU na CORSIKU aneb kde jste byli nejdál...

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

william.wallace píše:V noci ze středy na čtvrtek jsem se probudil ve dvě ráno a řek jsem si, že bych měl provětrat Corsu....a jelikož jsem měl zrovna dovču, vzbudil jsem i moji přítelkyni a řek´ sem jí "Sbal se, jedeme na pár dní provětrat Corsu", tak jsme ve tři ráno sedli do auta a hypergalaktickou rychlostí jsme se řítili vstříc neznámu...po devíti hodinách zběsilé jízdy, překročení českých, rakouských, slovinských, italských a chorvatských hranic jsme skončili na bájném mysu Kamenjak. Tam jsme pobyli 4 dny a před hodinou jsme se vrátili. Corsa najela bez sebemenšího problému přes 1500 km, na Kamenjaku jsme ji používali jako teréňák(zlaté zimní gumy 8) :twisted: ), který musel zvládnout kdejaké převýšení, šutry, prostě terén, do kterého se kromě nás vydávaly jen Jeepy a jiné teréní srágory.....no zkrátka, ukázali jsme světu, že jednolitrová Corsa je nezničitelné a spolehlivé autíčko a už se těším na další ROAD TRIP s tímhletím nezmarem :twisted: :twisted:

Jináč všem vřele doporučuju Kamenjak, místo krásných pláží s kýčovitě modrými lagunami..... :shock: JEN TAM PROBOHA NEJEZDĚTE O SEZONĚ.......Chorvatsko dycinky eném v květnu nebo v říjnu, páč já zrovinka moc nemusím tuny zpívajících čecháčků nalevo i napravo (tím se nechci nijak dotknout severní sekce :twisted: :twisted: )
...
jo eném v tom terénu jsme rozcupovali jedno koleso, tož jsem využil svých znalostí (umím vyměnit žárovku a kolo:) , nahodil rezervu a jelo se dál....tož tak no, prostě Corsa napříč Evropou, teďkomc máme v plánu ROAD TRIP do Skotska....ale z teho levostranného provozu mám trochem bobky :( :twisted:

VIVAT LA CORSA!!!
RESPECT!!!
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Wili ty jsi šílenec ,u tebe mě nic nepřekvapí... :lol: Jinak super promo akce na Corsu, a to Skotsko bude taky nářez :lol:
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

kde ste tam spali? taky zaridila corsicka? :twisted: jinak fakt narez a verim ze sqvelej relax nikde nikdo zadny tuuuristi :twisted:
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

Nejprve jsme si chtěli z Corsičky udělat i ložnici, ale pak jsme objevili super kemp pár kiláků od Kamenjaku (kemp Stupice). Bylo tam jen pár starých kempujících Němců, jinak nikdo. Prostě prázdný kemp, teplé sprchy, asi 350,- na noc za auto, stan a dvě osoby, přímo u moře, krásný borovicový lesík....prostě bomba. Ale jak říkám, Chorv. jedině květen nebo říjen, o prázkách to musí být magořina, hlava na hlavě....brrrrr....jináč ještě jedna foto, jako důkaz, že se tam dalo i koupat.....v některých zátokách voda měla i 19 stupnů!!!! Taky se nám zadařilo na otevřeném moři vidět delfíny...prostě supr....asi si opatřím ňáké nálepky Corsaclubu, abych, když už někam zavítám, to tam aspoň hezky polepil...hihihi :twisted: :twisted: :twisted:

P.S. jsem fakt rád, že jsem na autíku nechal zimní gumy, páč v letních bych si neškrtl, tož všem, co zamýšlí na tripu jezdit na jiných než hladkých asfaltových cestách, tož doporučuju nesjetý zimní vzorek.

Jináč silnice až na místo jsou super), standardní rychlostí kolem 120 km/h jsme za 1500 km za benál dali jen něco málo přes 2000,-!!! Jaxe motor zahřál a když jsem ho netrápil, tak jel snad na vzduch nebo co :shock: 8) :twisted:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

WW>>> Ty máš ale nápady. To já by jsem s tím mým vrakem nedojel ani k německým hranicím a to je mam zahumny. Jinak ti závidím tvůj výlet. Taky bych si dal říct. A ta spotřeba paliva je nádherná... :potlesk:
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

suby píše:WW>>> Ty máš ale nápady. To já by jsem s tím mým vrakem nedojel ani k německým hranicím a to je mam zahumny. Jinak ti závidím tvůj výlet. Taky bych si dal říct. A ta spotřeba paliva je nádherná... :potlesk:
Ale zasejc na druhou stranu Suby, když ti to jede, tak ti to jede pekelně rychle a zběsile.... :twisted:

To já se s tou mojí plazím pomalu, ale jistě :whistle:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Mela
Příspěvky: 121
Registrován: 07 črc 2007, 15:21
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mela »

Wili, smekám. Jsi fakt zdravej blázen a takových je potřeba. Nádhernej výlet.
Corsa B r.v.95 1,5TD 49kW
VW POLO r.v.88 1,3D (2005-2007)
Škoda 105S r.v.77 (2002-2004)
Uživatelský avatar
McJOHN
Příspěvky: 43
Registrován: 19 bře 2008, 11:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McJOHN »

WW: nádhera, já už jsem leta neudělal žádný výlet. Sice nemám Corsičku, ale Omegu...což je snad jedno. Můj poslední výlet byl před řádkou let s Omega A do Chorvatska, bez mapy, bez navigace,ale stálo to za to. Už dlouho si pohrávám s myšlenkou na něco takového, neplánovaného......
Uživatelský avatar
sustrig
Příspěvky: 158
Registrován: 25 pro 2007, 19:41
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od sustrig »

Willi nadhera,to já s tou mou kozou byl jen dole u Vás mám tam u Hodonína babičku v Blatnici pod sv. Antoníčkem!!!
sustrig x12sz
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

MCJOHN: Přesně tak, o tom to je, udělat to neplánovaně! To jsou pak stoprocentní zážitky...a bez GPS to je masakr! Ale bez mapy bych si to nelazl. Stará dobrá mapa strčí šecky GPS do kapsy a hlavně je to dobrodrůžo....páč když člověk dovču plánuje, je to pak všechno takové, plánované :roll: :lol:
....
třeba se pak zrovna necítí nebo tak......to já si vzal prostě dovču a řek jsem si nějak to dopadne. No, naházeli jsme věci do auta, pojištění máme na kreditce, dneska jde kreditkou už platit snad ouplně šecko, tož nebyl žádný problém.....a fakt jsme si to užili.....takže asi budeme neplánované několikadenní výlety za hranice čechistánu podnikat častěji.....páč ČR má tu výhodu, že je ve středu, a do 1000 km na šecky světové strany se dá dostat na velmi krásná místa......a 1000 km já považuju za takový limit...i když třeba to Skotsko.....no, dokážu si Corsičku představit na břehu Loch Ness....s Lochneskou v pozadí :D :D :D


TAKŽE LIDI JEZDĚTE A UŽIVEJTE SE SVYMI CORSIČANKY (a omegánky :wink: ), DYŤ VOTO V ŽIVOTĚ JDE!!!!
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Já byl s Corsou nejdál v Napoli, od nás je to 1500 km,ale celkem jsme za dovču najeli 4 tis. km. Jediné výhrady byly k absenci klimošky a nedostatku místa na spaní. 2x z 12 nocí jsme spali v autě a bylo to velké utrpení.
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

to my spíme v naší Corsičce rádi :wink: Třídvéřový Béčko je ideální karavan :lol: :lol:
Jináč ta Neapol, no smekám klobouk, páč provoz v Taliansku je strašný, taloši jsou magoři....zvlášť u Neapole a v Neapoli, je to jeden velký chaos...byl jsem tam párkrát služebně a už neVR eVR :lol: 8) :roll: :wink:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

willi Kamenjak pecka...nechces jeste hodit mapu :) asi si taky zajedu :lol:
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petanek192 »

To já byl nejdál magdeburk pod berlinem a bez zavad celkem caa 1200 km . tam a z5 za 10 hodin jo nemecke dalnice a absence omezeni rychlosti vyborna zalezitost .... jinak spotreba 5.5 litru mam sport sani , vyfuk a byli tam 195/ 50/ 15 kola takze myslim ze spotreba vyborna ...
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

william.wallace:
V Itálii že je provoz strašný..?!
Mě ten styl vyhovuje, třeba jak se na okreskách předjíždí 4 auta vedle sebe ve 2 pruzích :twisted:
Někdy jsem jim asi připadal jako blázen a blikali na mě..ale čím více na jihu, tím více pochopení :lol:
Musel jsem se tam smát, když jsem je viděl na supersportech po zadním, v pantoflích a kratasech, bez trička :o
Jsou to máča, ale za tu štreku jsem neviděl jedinou nehodu..jen co jsem přejel hranice do čech, tady vrtulník a uzavřená silnice.. :(
Odpovědět