PŘEKLAD SLOVA CORSA

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEKLAD SLOVA CORSA

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Gooder,

proč by se měl Přéma proboha zabíjet, SWAP na Áčku je úplně stejnej jako na Béčku z mýho pohledu mělo dokonce Áčko mnohem stabilnější kastli jak má Béčko. Navíc Tiger.s měl rezavou kastli, to bylo víc o držku jak v Přémově voňavce, takže klídek...

Jinak Přémo jsi mě dost šokoval, ale držím pěsti a už se moc těším na sezonu, jak budeš mít natrhávače Tédéí v provozu. Jsem taky dost pokročil a vidím ukončení mého projektu snad pod stromeček, ale s C16XE se Ti nemám co rovnot, snad jen kdyby Oranger zůstal s původním motorem.

Mějte se všici, Petr.
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: PŘEKLAD SLOVA CORSA

Příspěvek od Co-RS-ák »

čéče, ale to musí bejt super pocit když vedle tebe zastaví nějakej cucák s TDi, myslí si že ti ujede s rozjezdem na dvojku a ono hovno, než zařadí seš pryč :mrgreen:
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: PŘEKLAD SLOVA CORSA

Příspěvek od Gooder »

Petr: V klidu jsem, nebylo myšlený doslova ;)
Každopádně držím palce, stačilo mi svezení v "obyčejném" GSi Áčka. Měli ho naši sousedi a jednou jsme ho měli půjčený.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEKLAD SLOVA CORSA

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Já vím, že jsi to nemyslel tak docela :banan:

Jinak Ti povím, najezdil jsem cca 300 km s mojím B GSI C16XE, což jak všichni víme má papírových 109 PS, z toho jsem udělal cca 50 km nadoraz, prostě kosa, pokaždé když jsem z toho auta vylezl, myslel jsem si, jak to jede, jakej je to drak. Pak mě svezl Tiger.s ve sleeperovi a už si myslím, že tam mám 1.2, a to nemluvím o A GSI v tom jsem se sice nesvezl, ale má papírově míň kobyl a kastle má velice podobnou hmotnost, tak si dovedu představit, že tam ten skok bude ještě výraznější.

Prostě tím chci říct, Přémo, jdi do toho!!!
Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEKLAD SLOVA CORSA

Příspěvek od pdk88 »

:oops: děkuji za podporu pánové.. popravdě mám trochu strach o tu kastli, podvozkově corsa taky není úplně ideální, ale už to provedlo takovejch lidí, že jsem se do toho taky odhodlal..
to auto umí jet opravdu nesmyslně a vyvolává ďábelský úsměv na tváři :mrgreen: :mrgreen:
ale je třeba si vše připravit, vyrobit rozpěry a výztuhy a začít pomalu nakupovat díly na motor, abych na jaře 2013 vyrazil s "orangeerem XE"
>> příští sezónu odjezdím se stávající optimalizovanou C16NZ (kanály, setrvák, vačka + klasický kravinky)
trvat to bude dlouho, ale nestavím to jako auto na jednu sezónu, než se sypne :)

..takže Petr mi s C16XE jěště ujede :D ..ale jedná se o jinou kategorii, takže :-P

a zdá se mi to, nebo si tady kdosi myslí, že kastle Béčkový corsy je o něčem jiným, než u Áčka? :D :D
fakt že ne.. je to porád stejná škořápka, jen s tím rozdílem, že Áčko nepraská v "B" sloupkách :mrgreen:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Odpovědět