Corsa 1,5 TD Problém se startem POMOC!!!

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
sexymeeda
Příspěvky: 11
Registrován: 03 lis 2011, 20:28

Corsa 1,5 TD Problém se startem POMOC!!!

Příspěvek od sexymeeda »

Ahoj lidi měl bych prosbu. Začal jsem mít problémy se svou Kozou jedná se o Corsu 1.5 TD nějak nechce chytat a když už tak aspoň po minutě někdy i více startování. První co byl tak že jsem koukl na svíčky a 2 nežhavili tak jsem si řekl že bude chyba asi v tom tak jsem obědnal svíčky od značky Champion vyměním je a ejhle pořád stejný problém to že to nejni svíčkama nasvědčuje že i při teplotě 15 stupňů by to mělo chytit bez nich. Další podezření bylo že mi spadává nafta koukal jsem na hadičku s přivodem byla tam nějaká špatná svorka tak sem si řekl že to bude možna tím po výměně svorky pořád stejná závada nechce chytat. Jinak podezření na špatné čerpadlo nebo vadné vstřiky asi nemám jelikož když už chytne tak jede uplně nádherně pokud je motor teplej tak chytne na jedno otočení. Další věc co mi nejde do hlavy když jí pustím z kopce třeba na trojku tak to chytne taky okamžitě. Už si s tím nevím rady nemohl by někdo poradit někdo komu se dělo něco podobného?
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Corsa 1,5 TD Problém se startem POMOC!!!

Příspěvek od Co-RS-ák »

zkus žhavit několikrát a dlouho...nemáš třeba zavzdušněnej přívod paliva?
sexymeeda
Příspěvky: 11
Registrován: 03 lis 2011, 20:28

Re: Corsa 1,5 TD Problém se startem POMOC!!!

Příspěvek od sexymeeda »

Jo jo toto jsem zkoušel nechal sem to pořádně nažhavit a stejnak nic a odvzdušnění také, myslím si že to bude určitě nějaká strašná prkotina. :skrabat_v_hlave: :zed:
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Corsa 1,5 TD Problém se startem POMOC!!!

Příspěvek od Co-RS-ák »

táta má combo 1.7d a má taky problém v zimě nahodit auto... řikal že tam je nějakej známej problém ale teď si fakt nevzpomenu co... oprava snad za 2-3tis. ;-)
sexymeeda
Příspěvky: 11
Registrován: 03 lis 2011, 20:28

Re: Corsa 1,5 TD Problém se startem POMOC!!!

Příspěvek od sexymeeda »

a bylo by mozne se na to treba casem zeptat mam v planu to zitra odvezt ke znamemu aby se na to podival ale kdyz na to nepride tak holt to budu muset dat do servisu coz se mi vubec nechce
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Corsa 1,5 TD Problém se startem POMOC!!!

Příspěvek od Co-RS-ák »

já se zeptám když nezapomenu ;)
Odpovědět