Samsung Galaxy S III vs. HTC One X

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět

Který z nich?

Samsung Galaxy S III
2
33%
HTC One X
4
67%
 
Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 648
Registrován: 21 dub 2010, 22:04
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy S III vs. HTC One X

Příspěvek od Bobek »

Vaše názory?
Potřebuji vědět Vaše názory, na ceně ani tak nesejde.
Nálepky dle vlastního návrhu! Levně!
Uživatelský avatar
vodopadek
Příspěvky: 105
Registrován: 20 črc 2010, 22:47
Bydliště: České Budějovice

Re: Samsung Galaxy S III vs. HTC One X

Příspěvek od vodopadek »

jeste pockat :-) jsem na tom stejne jako ty.. one x se mi libi ale nema vyndavaci baterii a slot na pametovy karty.. takze pro me minus, galaxy III sice toto vsechno ma ale ma velky minus za dizajn.. ja cekam jeste na Huawei Ascend D Quad jeden z dalsich hodne naslaplych telefonu tohoto roku a nebo ctyrjadro od LG. oboje moc zajimavy masinky.. takze si myslim neni kam chvatat a jeste pockat :-)
Opel Corsa B, 1.0 12V 12/97 3dv. černá kráska z Itálie :-)
Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 648
Registrován: 21 dub 2010, 22:04
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S III vs. HTC One X

Příspěvek od Bobek »

LG mi nesmi do baraku :D u HTC mi vadi ta mala kapacita baterie, ale zase ma pry 5. jadro procesoru, ktere setri energii.
U SGSIII me odrazuje ten design, to konstrukteri posrali na plne care a docela mi vadi nosit v kapse padlo o rozmerech 14x7cm a 4,8" :D

A dalsi vec ,co me zajima, jak se to resi s tema mini sim kartama?

Btw mam ted HTC Desire Z a naprosta spokojenost, ale uz mi nestaci ta "malicka" obrazovka :D asi zutanu u stejne znacky.. kazdopadne pockam tak na zari
Nálepky dle vlastního návrhu! Levně!
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Samsung Galaxy S III vs. HTC One X

Příspěvek od Gooder »

Maličká obrazovka prej :lol:

Já si vystačím s klasickým telefonem, mám Samsung C5212 Duos a plně mi vyhovuje, žádný kravinky navíc a jeho velikost mi vyhovuje :)

Ale když tu řešite tyhle telefony, tak bych si vybral Samsung, se Samsungy mám dobrou zkušenost, ale designově mi přijdou na jedno brdo :wink:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Uživatelský avatar
vodopadek
Příspěvky: 105
Registrován: 20 črc 2010, 22:47
Bydliště: České Budějovice

Re: Samsung Galaxy S III vs. HTC One X

Příspěvek od vodopadek »

ja jsem s lg spokojen mam optimus 2x hned jak se objevilo na trhu :-) softwarova podpora od lg je hrozna, o tom radsi pomlcet, android 4 opet odlozen az na 3 ctvrtleti tohoto roku :-( buh zehnej komunite xda diky ktere si uzivam 4 uz nejaky ten patek :-)
ale vymenil bych uz za novou hracku :-) micro sim neni problem zajdes k operatorovi a tam ji bud cvaknou na ten rozmer nebo vymeni za origos micro sim + adapter kdybys ji chtel pouzit i jinde :-)
Opel Corsa B, 1.0 12V 12/97 3dv. černá kráska z Itálie :-)
Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 648
Registrován: 21 dub 2010, 22:04
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S III vs. HTC One X

Příspěvek od Bobek »

Velikost mobilu je jako snížení auta
Jednou snížíš -> chceš furt
Jednou máš velkou obrazovku -> chceš větší :lol:

vodopadek: já ti nevím, LG maximálně TV a to mi rve srdce, ale mobil ne-e. Co jsem sylšel, tak SIII prý půjde nabíjet bezdrátově, co je na tom pravdy? Navíc HTC má kapacitu baterie tuším 1800 mAh kdežto S3 2100 mAh. Opravdu nevím, kterým směrem se vydat, ale do srpna/září času dost a třeba ještě něco příjde. Ale ta S3 to posrala tím vzhledem :( a za 15 500 je to celkem podstatná podmínka (co se vzhledu týče).
Galaxi SIII u výrobce 15 500,-
One X u výrobce 14 500,- (já bych ho u Vodafone měl za necelých 12 000,- + super sluchátka za 1,-
Nálepky dle vlastního návrhu! Levně!
Odpovědět