Starline čepy řízení

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od petanek192 »

Jen co se v tydnu vratim ze svicarska tak si tam zajedu potrebuju taky nejaky vychytavky na moje ...
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
tapecinung
Příspěvky: 12
Registrován: 18 říj 2013, 14:26

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od tapecinung »

Zbytečně drahý na starší vůz nikdy nekupuji , nikdy nevis kdy se to zase vy*ebe. kupuji kus max 100kc a vydrzí dost.
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od Hgi »

:D :D
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
karel26
Příspěvky: 15
Registrován: 27 zář 2013, 22:58

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od karel26 »

mužu dodat o starline že sem toho byl též odpurce,ale měl sem krátace Seat Leon cupra R s tím že sem čekal že ho nebudu mít dlouho a ozvalo se total ložisko na předním náboji,co ted nebudu dávat za ložisko od febi řádově 1400 a zvolil sem starline za 570,-
čas utekl a já si na auto zvykl,najeto s ním cca 25.tis. km a v naprostém pořádku,to samé zadní kotouče chlazené 256 starline,najeto 12000km a nic na opotřebení se nejeví jak brembo či Ate...
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od Hgi »

jo, tak já mám taky zkušenost s ložiskem od Starlinu... Na kámošové felce sme ho měnili před cca měsícem, protože mu hučelo zadní pravý kolo. Samozřejmě sme koupili to nejlevnější za 200 Kč z Kelly, protože do té popelnice nechtěl nic investovat, a po 14 dnech a asi 500km ujetých sme ho měnili znova, protože se mu to super kvalitní ložisko totálně rostřelilo na sračku... Samozřejmě, jak chcete reklamovat hromadu roztřelených pylin? :-D Takže sme koupili originál za 350 Kč, a od té doby je klid. Už má najeto cca 1800 km a pohoda.

Od starlinu nekupuju nic a z Kelly už taky ne, protože tam prodávají samý šroty. Cokoliv co tam koupím, od ramen, čepů, výfuku atd. je O NERVY!!!! Koupím tyčky řízení a vržou v nich čepy, koupím nový celý ramena a vržou jim silentbloky, takže celý autokelly a jejich super kvalitní šunty, ať jdou do prdele!

Náhradní díly si už začínám vozit z Rakouska nebo Německa. Už na to seru tady v celé ČR. Všechno co se semka dováží jsou repasy a zmetek vedle zmetka. A je jedno co to je za značku. Na autě mám už asi 8x zadní tlumiče (různých značek, od KYB, Sachs, Delphi, Monroe, Bilsteine) , který klepou hned jak sou nový. Před týdnem sem koupil nový KYB z Německa a hle? Neklepou, sou tichoučký, paráda... nemůžu si je vynachválit. V naší ČR koupím ty stejný KYB a jsou to piče až do prdele.
Naposledy upravil(a) Hgi dne 04 lis 2013, 21:30, celkem upraveno 1 x.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
valentaj
Příspěvky: 209
Registrován: 07 pro 2012, 10:31
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od valentaj »

Kamarád koupil přední tlumiče starline, do třech týdnů vytekl jeden, a po týdnu druhej, tudíž měsíc a oba vytekli :)
Opel Corsa B 1.0 12V

!!!! Budem spolu dokud nás STK nerozdělí !!!!

40KW = Pár vyplašených kobyl, které umí někdy překvapit
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od Korrpi »

stejně tak mohlo vytéct cokoliv jiného :D :lol: :lol:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
karel26
Příspěvky: 15
Registrován: 27 zář 2013, 22:58

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od karel26 »

no vida sestra téhdy koupila bouranou Audi A3 8L na kolo a nechětla dávat tolik za tlumiče,dalo se starline,najeto na nich 70.tis km na našich silnichích a občas se s ní projedu a dělám ji servis a neskutečně drží...
Je to věc díl o díle...
Je pravda že slovo starline mě lezlo krkem,ale čas se mění... :D
Uživatelský avatar
valentaj
Příspěvky: 209
Registrován: 07 pro 2012, 10:31
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od valentaj »

To neříkám že ne, ale starline je pověstný tímhle, ale to je na kusu, muže bejt starline co vydrží stejnou solbu jako jiná lepší značka, a může být starline který se položí hned, ale spíše slýcham negativní názory na tuhle značku :)
Opel Corsa B 1.0 12V

!!!! Budem spolu dokud nás STK nerozdělí !!!!

40KW = Pár vyplašených kobyl, které umí někdy překvapit
karel26
Příspěvky: 15
Registrován: 27 zář 2013, 22:58

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od karel26 »

víš co ono v dnešní době není ani spolech na trw,delphi,moog...
Každý výrobce to hrne po páse jak se dá a co se zadrží za výrobky na lince,nadřízený vrátí zpět na pás co je peckou!
Na moog mám alergii s nekvalitou na čepy a ramen.
Uživatelský avatar
valentaj
Příspěvky: 209
Registrován: 07 pro 2012, 10:31
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od valentaj »

Já mám meyle tlumice a predni brzdy a zatim si nemuzu stezovat :) mam je novy ted ale kamarad je ma taky a drzi mu uz kolikatej rok, kamos jezdi komplet na podvozku starline a zadni drzi jak pribity a predni menil no, rikam kus od kusu a verim ze starline ma i nejaky dobry veci
Opel Corsa B 1.0 12V

!!!! Budem spolu dokud nás STK nerozdělí !!!!

40KW = Pár vyplašených kobyl, které umí někdy překvapit
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od Korrpi »

a fakt pořád věříte tomu, že prostě existuje 8 fabrik dělající každa jinou značku tlumičů, čepů, ramen, destiček, kotoučů.... :dement:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Uživatelský avatar
valentaj
Příspěvky: 209
Registrován: 07 pro 2012, 10:31
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od valentaj »

vsecko stejny, jen jina znacka a skoro stejna kvalita :D
Opel Corsa B 1.0 12V

!!!! Budem spolu dokud nás STK nerozdělí !!!!

40KW = Pár vyplašených kobyl, které umí někdy překvapit
obcannofka
Příspěvky: 340
Registrován: 20 pro 2011, 23:36
Bydliště: Slavonice

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od obcannofka »

tak jasný, že se to všechno překupuje, máš krabici starline a v tom je přední kotouč třeba febi nebo podobně.......... takhle je to se vším. Bavil jsem se s maníkem, co má poblíž obchod s autodíly, dělá v tom už dost let a říkal mi takovou malinu.. Tlumiče Monroe - každý 2 nebo 3 prodaný kus = reklamace. Na tlumiče od starline neměl v životě žádnou reklamaci! ;)

Jinak k tomu TRW, asi už to není co to bývalo, jak tu už někdo psal... ta fabrika je kousek od mého bydliště a ani se nedivím, když znám dost lidí co tam dělají a většina jsou ko*oti..... když někdo příjde do práce, naseká 2 a půl tisíce zmetků a jde domů, tak člověk neví, jestli se tomu smát nebo brečet....
Corsa B 1.0 12V ECO tec - 55PS → → → Punto MK2 1.2 16V HLX - 80PS
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Starline čepy řízení

Příspěvek od jamal.jefries »

já měl třebas desky trw a za 2,5 roku se sjely ani néé o polovinu a že sem ty brzdy neštřil takže si stěžovat nemůžu a k tomu přebalování.Koupil sem ložiska do těhlic značky SNR otevřu krabičku a hele na ložisku nápis SKF takže sem na tom vyšel ještě dobře :-D :-D :-D
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Odpovědět