Info o členech

informace o lidech a klubu, co nemusí být až tak vidět.
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Info o členech

Příspěvek od Berry »

Tak mě napadlo, že když se tak už známe i osobně a budeme se potkávat častěji, tak by asi bylo dobré možná o sobě vědět něco víc :D :
A toto téma by mělo být jen pro nejužší členy clubu.
Začnu u sebe:

Berry - Tomáš Beran (přezdívka vznikla už na zákl. sportovní škole)

21 let (3.3. 1986), záliby corsicka :lowrider: (tuning celkove),
sport 7 let jsem delal vrcholove atletiku, byl jsem vicemistr republiky ve sprintu a behal jsem prekazky, doslo to az do repre, ale pak jsem dostal takovou nemoc, ktera uz je pryc, ale musel jsem s tim skoncit a uz jsem se nikdy nevratil k atletice :cry: , jinak od dvou let jsem chodil hrat hokej a ktery vydrezal do ted a kombinuju s florbalem, ktery chodime hrat od prace, jinka zamestnavatel Zentiva a.s. (takze leky, vitaminy :lol: no trosku reklama, ale musim :lol: )
telefon: +420 739 22 36 81, kdyby někdo potřeboval pomoc, poradit

NEW phone number: 725 548 103
Bydliště: Praha 10

Zda nějak upravit doplnit, vymazat, je to jen na začátek
Naposledy upravil(a) Berry dne 28 bře 2008, 09:57, celkem upraveno 11 x.
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Myslím, že je to dost dobrý nápad ;o) Takže budu pokračovat:

Velbloud - Petr Míka

jsem ročník 1982, ze zálib jsou to hlavně auta, jejich úplravy a řízení (v tom jsem postiženej jako asi většina z nás ;o))... pak focení a kytara... V současný době dělám v cestovce (teda už nějakým rokem)... mno a bydlím taky na Praze 10... telefon je 606 89 26 26 (neznámé čísla neberu...takže pokud něco nejdřív sms ;o))

mno a k tý přezdívce... ta vznikla na střední škole, kdy kamarád dostal přezdívku Komár...protože byl tak hubenej... a já protože jsem žil pár let v africe, jsem dostal Velblouda a od tý doby se to se mnou táhne ;o))
Naposledy upravil(a) Velbloud dne 17 úno 2011, 12:11, celkem upraveno 1 x.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

Tak aby se neřeklo :ble:

Newman13 - Lukáš Nový

Newman vznik na střední škole ( podle pobřežní hlídky a nějak mi to zůstalo) a 13 oblíbený číslo páč na TF už Newman byl :help:

r.v. 1982 bydlím na Praze 9,
jinak záliby auta(i když prej mám obě ruce levý) ale hlavně sport od mala hraju basket, což mi zůstalo spolu s fotbalem.
Také jsem jezdil závody BMX a potom jsem začal jezdit Minibike což bylo fajn, ale když měl následovat přestup na "velký motorky" 125ccm tak chyběly finance tak jsem toho nechal.

To je tak vše :zmateny:
Obrázek
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

r.v. 1982 :smich: kolik najeto stk/emise :smich:

edit: abych to zbytecne nerozvijel ;-) a jakou to ma spotrebu :smich: Mike
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

No na ten věk to docela jde, stk a emise tak akorát do důchodu dál to nedojede, spotřeba vysoká, jinak celkem zachovalý :lol2:
Obrázek
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

takze jsem asi na rade ;-)

MiniMike - Michal Škůrek

datum narozeni 1983 - zaliby zadne nemam, vubec nic me nezajima a nemam rad auta a vsechno s tim spojene :lol: ba ne, studijni zamereni je vypocetka, takze mozna proto i vytvareni stranek ;-) a pak trosku vzdalenejsi je zaliba v auta a tak.
Prezdivku sem si vymyslel sam :lo: a to z toho, ze sem mel rad Mini (to se nakonec i vyplnilo a nejaky sem si i poridil ;-) ) a pak, ze sem Michal ;-)
Ozzy_vita
Corsa forever
Příspěvky: 311
Registrován: 06 pro 2006, 17:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ozzy_vita »

Ozzy_Vita

Tomáš Luzar, 4.červenec 1979, takže mi bude 28.
Svobodný, 5 let šťastně s přítelkyní :wink:
Nenávidím zimu, miluju léto, zelenou barvu, svíčkovou,
Bydlím v Ostravě, kde taky pracuju ve firmě ELCOM IPC s.r.o.
Záliby.. Hlavně horské kolo, auta všeobecně jak styling tak performance. Nepovažuji se za tunera. To slovo samo o sobě ve mě probouzí smíšené pocity, protože si pod ním dovedu představit 120-ku s prosakující olejovou vanou, oblepevou nesmysly anebo Silvii od jablek, která nemá daleko k projektu NASA. Takže se slovu tuning ( brrr :lol: ) bráním seč můžu. Na srazy občas jezdím ale více méně jen na sprinty (zbytečně skrze ukrutného CRX a VTS řádění) a koukat po ženských.

Nejoblíbenější auto Opel Manta B, kterou jsem kdysi vlastnil.. jednou ji zase řeknu :tabule: Hihi

Jinak jsem naprosto normální.. :wink:
Opel Vita 1.6 16V Sport .......
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:mail: Tak pro změnu já..

Epona = Kateřina Hanáková

nar. 13. 4. 1981, takže na krásný pátek 13. mi bude 26!!! Už, tfuj :WTH: Jinak nesnáším, když mi říkají Kateřina, takže radši Katko, Kači, Káťo..atd., no a miluju auta - jak jinak, snad už odjakživa. Jsme rodina taxikářů - ikdyž jen můj taťka není, zato jsme odmala jezdili koukat na rally. Mám prdlého bráchu - staršího, zato věčné dítě v maskáčích a se psem v lese..
No a já :aplaus: miluji Irsko a vše irské, těžké mraky a jarní deštivé počasí, taky vzduch lesa po dešti. No a taky irské pivo, Jamesona a koně a prostě jsem takovej prdlouš.
V poslední době mám fůru práce - jsem podnikatel, tak se to ani jinak nedá. No a tak si po volných večerech přicházím na chuť dobrého vínka - přítel je z Mikulova.. a teď bych se chtěla naučit střílet z luku a udělat si sokolnický výcvik - protože mi učarovali dravci.. ale ještě před tím, bych si ráda udělala Licenci závodního jezdce, holt, je to se mnou těžké, vážně!
Někdy si říkám, že na ženskou.. :idiot:

:roztleskavacka: málem bych zapomněla! Jsem z Olomouce :roll:

Kdyby měl někdo recept, jak udělat, aby měl den více než 24 hodin, tak to vážně uvítám :tak_velky:

No, tak to jsem já :blazen_moc:
Modrá corsa
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

:vlna:

co tady delam :sofa_fuck:


Ja sem Mike a nejsem nic :owned:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Taky sem o sobě něco napíšu.

Šuby - Martin Schubert Přezdívka vychází z příjmení a vznikla už na ZŠ.

nar: 13.2.1984 v Mostě kde stále žiji.
2 roky jsem dělal atletiku - zaměření na běh :pejsek: Team MUS Most. Týmově jsem se stal přeborníkem severních čech v atletice.
Jinak jsem vyučený kuchař a 3 roky jsem dělal v pizzaře, pak mě to přestalo bavit. Momentálně pracuji vObrázekVyrábí se zde el. čerpadla a palivové moduly do ben. motorů. Pracuji v odd. logistiky - zástupce vedoucího skladu/ vedoucí expedice.
Mam 2 mladší brášky, rád se chodím bavit s přáteli, jezdím na kole a více méně se zajímám o auta.
Kdyby něco můžete mě kontaktovat na tel: 777 882480 nebo ICQ: 249-430-401
Corsa C 1.2i
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

Subject> Mike Mad
Legal name> Michal Semenský
Born> 28.04.1982
City> Teplice
Occupation> Hewlett-Packard Czech republic s.r.o. ... Server admin, End user support outsourced in Alcan Děčín Extrusions s.r.o.
Cell phone> +420 724 352 634
Email> mikemad@seznam.cz {michal.semensky@hp.com}
ICQ> 156113578

Ja sem Mike a neumim nic :lol2: . S pritelkyni (a nastavajici manzelkou) mame pekny bytecek 2+kk v panelaku v Teplicich. Svatba bude pristi rok :wink: . Mam rad auta :lowrider: . Jsem kurak a hulim :ganja: . Jinak jsem povahou vypatlanej exhibicionistickej introvert s cholerickymi sklony :sofa_fuck: . Jo a jeste jsem uchyl na mlady holky, ale to nerikejte moji skoro manzelce, drzim se hesla> koukat ale nesahat :censored: . Kazdy den jezdim do prace do Decina Corsou, ale uz ne dlouho...blizi se sluzebni auto a prace z domova, resp. flockovaci garaze :bla_bla: . A to je skoro vsechno. Jsem trosku party smazka, ujizdim si na trance, house, techno, dnb, jungle, chillout :robot:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
tomert23
Příspěvky: 100
Registrován: 24 úno 2007, 15:50
Bydliště: Galanta

Příspěvek od tomert23 »

No dobre teraz Ja 8) Volám sa Tomáš Adamec narodil som sa 23.11.1974. Je tu niekto starší???. žijem na južnom Slovensku v Galante.žiadny kopec samá rovina a na každom kroku termálny pramen.
Som 11 rokov ženatý a mám 10 ročneho syna.
Pracujem ako servisný technik MASSEY FERGUSON. To su také velké červené traktory.

Mám rád: pivo,auta,dievčatá,pivo,pivo,televízny šport,pivo,humor,a pivo :wink:
corsa b 1.4 I Sport
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tomert23 píše: Je tu niekto starší???
myslím, že Paluš ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Tomert ty konicky to me dostalo to je moc hezky :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

druh: Jan Krejbich
odborný název: mikro
geologické umístění: Praha 10
datum prvního výskytu: listopad 1986
charakteristika druhu: stručně předneseno:: člověk, kterej sní o tom co všechno si dá na auto, ale zatim se dostal jen k tomu, že si poprvé vyměnil žárovku a nastříkal dva plasty na palubovce. Jinak se snaží pracovat jako IT technik (pokud se tomu tak dá řikat). Volný čas, kterého je skoro půl dne každý den, trávím tím, že hraju jednu online gamesu, a sem tam vlezu sem na forum (protože sem na forum převážně lezu v práci :lol: ). Takže v podstatě celkem nudné prožívání života (snad zatim).
vysvětlivka odborného názvu: na střední v prváku sem nešel skoro celej rok k holiči, takže narostlo docela velký afro a od toho pochází první zmínka, protože mi začali řikat mikrofon a odtud to byl jen krůček, protože jak byli všichni líný, tak to zkrátili na mikro.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Odpovědět