Sekce ČLENOVÉ na hlavní stránce klubu

informace o lidech a klubu, co nemusí být až tak vidět.
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

To je fakt pekny topic tohle no rad bych se k Vam zase pridal jako aktivni clen, je mi nejak smutno :cry:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

Berry>> takže fakticky návrat? l :twisted: :twisted:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2008, 19:49
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Pepino »

Opel Corsa B 1.4i C14NZ

rok výroby 1994
když sem ji koupil byla zbořená na předek tak jsem koupil narazník světla dal se dokupy chladič a asi po pul roce mi praskla hlava takže spousty starostí

provedené úpravy :
maska s tahokovem, čirá světla, laďák

plánované upravy :
nárazníky do černé barvy, podsvícení palubky, vnitřní neon, a snad hliníkáče

další foto dodám až bude čas diky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B 1.4 (44kw/60hp) X14SZ r.v. 1996 Red & Black

Red & Black
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Las.... do srazu dodám.. :wink:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2008, 19:49
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Pepino »

diky :wink:
Corsa B 1.4 (44kw/60hp) X14SZ r.v. 1996 Red & Black

Red & Black
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

,,
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak co??? kdo další?? vždyť je vás tu klubáků, moderátorů,adminů spousta s hezkými vozy, škoda aby jste na HP nebyli, tak se nenechte prosit ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2008, 19:49
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Pepino »

wow :aplaus: :aplaus: :aplaus: :aplaus: :aplaus: :aplaus: :vlna:
pěkná práce diky moc
Corsa B 1.4 (44kw/60hp) X14SZ r.v. 1996 Red & Black

Red & Black
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

můžu tam taky se svojí? abych nedělala Clubu ostudu
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Scary.. rozhodně ostudu dělat nebudeš.. a jsi členka, tak tam máš samozřejmě místo ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

tak něco vymyslim a nafotim
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Tak se taky pridam :-)

Corsa C, 1.8 16V, Z18XE

Koupeno v květnu 2008, v ČR třetí majitel, celkově čtvrtý. Dovezeno z Lucemburska. Při koupi byly na autě prahy, přední spoiler, přední maska, kola, výfuk, vše Steinmetz a folie windowfilm.cz s atestem. Vzduchový filtr byl tuning konus. Jinak série GSi.

Provedené úpravy:
Dodělán zadní spoiler Steinmetz, tuningový filtr nahrazen originálním airboxem a klasickým filtrem. Zvuk se potom hodně zlepšil, už to nechrčí jak dyzl. Svíčky denso iridium power. V interiéru světlo z Vectry B se čtecími lampičkami, manžety ruční brzda a řadička z kombinace černá kůže/šedá alcantra, pedály z Corsy D OPC, jinak interiér je v sérii GSi.

Plánované úpravy:
Jsem student, takže jsem rád, když se mi daří mít auto v provozuschopném stavu, ale pár věcí bych rád dal dokupy.
V nejhorším stavu jsou na autě venkovní plasty, takže:
Zahladit nárazníky, přitom opravit prasklé úchyty a další praskliny. Nový lak na plastové vnější části, lemy, prahy, nárazníky. Kdyby to vyšlo, komplet celý nový lak.


Jinak auto je v běžném provozu, není to leštěnka, co většinu času tráví v garáži, takže na laku je to hodně znát. Předchozí majitelé si s údržbou moc práce nedávali, takže to se na autě taky trochu podepsalo. Ale jinak spolehlivost super. Zatím mě auo nikde nenechalo, což je jen dobře. Jediné, co odešlo byl EGR ventil, což je neduh skoro všech Oplů a motůrek stěračů. Byl tam nějaký z vrakáče, tak toho měl asi chudák dost... Auto jezdí slušně, do města motor akorát, na svižnější jízdu po okreskách nebo po dálnici by to chtělo něco silnějšího, ale já nejsem žádný závodník, takže úplná spokojenost. Stačí, že auto je schopné jet i do velkého stoupání bez ztráty rychlosti. Výborná věc je tempomat, nevím, jak jsem se mohl předtím obejít bez něj :-) Jinak už zvládla odvéz 8 lidí, sice se sníženým podvozkem to sem tam drhlo, ale nekonec všechno dobrý. Taky jsme vezli na střeše pohovku. Z toho měli kolemjedoucí evidentě zábavu, když Corsa má necelé 4m na délku a pohovka měla něco přes 3... Ale vše proběhlo vpořádku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Omlouvám se, že tak se zpožděním.. ale dřív jsem nestíhal..

http://www.corsaclub.cz/?q=scarynka

http://www.corsaclub.cz/?q=brody

a trochu jsem doupravil úvodní stranu

http://www.corsaclub.cz/?q=clenove

A co vy ostatní?? Členové, moderátoři, admini?? přeci nebudeme mít na HP tak málo "Aktivních členů, když je nás tu víc jak třicet.. ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

je tu spousta "nových" klubáků... nemáte někdo zájem být na HP?
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Agglax
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 70
Registrován: 29 zář 2009, 22:22
Bydliště: Spolí (u Neveklova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Agglax »

Mno tak já taky přidám svojí trošku do mlýna

Corsa A 1.2i r.v. 1992 - druh a číslo motoru dodám (bohužel nemůžu najít techničák)

V základu byla korzička v naprosto suprovém stavu což mě mile překvapilo. Jediná známka rzi byla na zadních lemech, které se už podařilo vyvařit.
Byla dovezená z Německa a měla měněný motor, nový by prý měl být z Béčkové korzičky. Malinko mě zaskočilo, že je to jen 4qvalt, ale už jsem si zvyknul.

První věcí, kterou jsem na korzičce upravil nebo spíš vyměnil bylo rádio Sencor SCD 5705 MR s CD, MP3 přehrávačem, slotem na SD/MMC paměťové karty a USB portem. Další na řadě byl zesilovač Panasonic CY-PA4003N - 4 kanálový zesilovač 1x1000W (250W x 4) a tuba Raveland.
Pak následovala úprava masky - plastovou mřížku jsem odstranil a nahradil jí tahokovem v černé barvě.

Do nastávajících sezón plánuju celolak (březen - duben), laděný koncový díl výfuku a interiér v barvě. V budoucnu bych rád pořídil litá kola, nějaké lepší repro, snížit podvozek a upravit interiér (anatomické sedačky, sportovní volant, 4 bodové pásy a tak)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Corsa A - 1.2i
Odpovědět