Facelift CC

Vaše zapojení do nových stránek CC
Odpovědět
Uživatelský avatar
kollka
Příspěvky: 28
Registrován: 31 pro 2008, 15:25
Bydliště: okr. Zlín

Facelift CC

Příspěvek od kollka »

Když jsem tady viděla tu kolonku s nápisem Facelift corsaclubu,tak mě osobně se moc líbí,jak to má udělaný subaruclub.Všechno je takové přehledné a tak.Asi to bude nějaká universální stránka,protože skoro stejnou má i nisanclub a další.Ale i tenhle náš se mi líbí a jsem tady SPOKOJENA :banan: :lol:
Corsa B 1,4 i :computer:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Abych pravdu řekl,mě se víc líbí styl hostingu CC než Subaruclubu :lol: Je takovej přehlednější a líp se moderuje :wink: Ale asi je to zvyk,za tu dobu co to dělám :lol:
Jenom ta barva mi vadí,mohlo by bejt víc variant,třeba nějakej tmavší podklad :idea:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

TAKŽE LIDIČKY.. ZÁKLAD MÁM PŘIPRAVENEJ...

viz. http://rss.corsaclub.cz

Teď je na vás, aby jste si řekli co tam chcete mít... chci od vás reálné návrhy.. .. co chcete např v pravé kolonce?? nebo chybí vám tam nahoře nějaké tlačítko či sekce???
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

vypadá to skvěle 8) jen mě fakt nenapadá co tam přidat :D
jen si myslím že seznam "aktivních členů" bude trochu nezáživnej ..až tam bude napsanejch víc lidí/aut :roll: víš, takový kartotékoidní :D
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

No já nevim, vypadá to tak nějak složitě .. :roll: , ale je to pěkný
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

pdk... mno souhlasím s tebou.. teď je to kalsickej modul book od drupalu... později tam můžu udělat náhledy fotek jednotlivých členů.. ale to budu dělat až tam bude víc "aktivních členů"....

lukas...jak myslíš složitě.. asi tomu nerozumím ;o)))) ... je to klasickej drupal 6 a lehce předělanej template "admire-gray", tzn. left and right sidebare a naštěstí zcela funční.. ;o)) ještě pokud by tam uměl z jinýho template někdo dodělat rozjížděcí menu, tak by to bylo super ;o))


ještě tam chci udělat poslední přízpěvky na foru.. mno a postupně to zaplňovat užitečnejma věcma... takže jak říkám, kdyby měl kdokoliv nějaký nápad... sem s ním ;o))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

No myslim to tak, že se budem muset zase registrovat ? a udělat si novou fotogalerii ? a zase nové fotky ? prostě všechno znova ..? :roll:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

ne ne.. nikdo se nebude muset nikam registrovat.. je to jen nová "homepage"... forum zůstane stejný.. je to jen vylepšený to co bylo původně na HP... aje to vzaný přes drupal, aby byla jednodužší administrace... taky aby to nějak vypadalo.. aby tam bylo víc informací pro majitele corsiček...

stará HP měla dost nedostatků.. holt už stárne no... "aktivní" členové chtěli mít profil přímo na HP, taky jiný kontakty, a podobně....
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

Ahoj myslím že nové stránky vyppadají moc dobře.Zatím tam ani moc neregistruju problém s nepřehledností! Jinak mě překvapuje a zároveň těší že tam je už má recenze! :D
Uživatelský avatar
ondrap
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 125
Registrován: 06 zář 2008, 21:37
Bydliště: okolo Brna

Příspěvek od ondrap »

Jediná věc co bych ocenil, je možnost změny skinu na fóru, .. ta bílá mi na LCD večer vypaluje oči :D Jinak je web moc pěknej
ObrázekObrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

ikajda... když jsi dodal recenzi, tak není problém... kéž by bylo víc takovejch jako ty ;o)) ...jinak ještě to není hotové.. ještě tam pak dodám fotky a doupravím to...


ondrap... bohužel tenhle skin je doupravovanej.. tzn. kdyby se sem dal jinej, musí se taky doupravit... ale chápu tě a až dodělám HP... tak se do toho taky pustím... /nebo pokud má někdo chuť se do toho pustit, tak každá pomoc je vítána/
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět