Sekce - DOWNLOAD - na HP

Vaše zapojení do nových stránek CC
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sekce - DOWNLOAD - na HP

Příspěvek od Velbloud »

Jelikož jsem se předevčírem opět pustil do webů - prozatím jsem trochu uspořádal odkazy (plus přidal nějaké nové) a dnes večer budu opět pokračovovat... napadlo mě, že bychom mohli udělat opět menší facelift...

Napadlo mě udělat záložku DOWNLOAD (někde mezi galerií a odkazy).. kde by mohly bý různé utilky (myslím, že někde jsem tu asi před rokem viděl excelovský prográmek na určování velikosti gum při rozměru ráfků.. apod...) či naše vlastní Wallpapery, a pod..

proto bych Vás chtěl poprosit pokud máte zájem přispívat do chodu corsaclubu - napište mi vždy sem co by jste chtěli v sekci download uveřejnit a samotné foto či prográmek mi můžete zaslat mailem...

podmínky pro WALLPAPERY

- musí to být fotka ve vysokém rozlišení - ideálně 1280x1024 nejméně však 1024x768 pix.

- musí to být VÁMI FOCENÁ fotka (či vaše auto na fotce a vámi upravená... a pod) a sem mi napíšete souhlas s uveřejněním fotky

- uveřejněné budou jen dobré fotky - tzn. pokud bude foto nekvalitní či nezajímavé, nebude uveřeněno (toto budou posuzovat admini a moderátoři)

podmínky pro UTILKY

- musí to být buď freeware či Vámi vytvořená utylka, a opět sem mi napíšete svolení ke sdílení utilky

- utilka musí být přínosem pro členy klubu, žádné hry či zbytečnosti uveřejňovány nebudou...

TAK NEVÁHEJTE A ZAČNĚTE ZASÍLAT ;O)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

stále platné....


Také pokud máte někdo zájem prezentovat Vaše autíčko na HP faceliftovaného klubu... zasílejte sem do tohohle topicu fotky 800*600..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

že se sem lidí přihlásilo ;o)))

Stále platí to co v prvním příspěvku - pokud máte něco o co by jste se rádi podělili.. sem s tím ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět