pravidla - od Subyho ze SZ

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

pravidla - od Subyho ze SZ

Příspěvek od MiniMike »

Vytvoril jsem kategorii, kde budeme resit interni veci, kterou mohou videt jen urciti lide ;-)

v soucasne dobe ja, bloud, havli a suby

je to ohledne rychlejsiho reseni veci, co dnes rozeslal suby ;-)

takze zde nad tim muzeme debatovat ;-)
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

takze zde je moje odpoved ;-)

Ahoj Suby,

super napsany, neco hlavu a patu ma, ale neco ne ;-) rozepisu se postupne ke vsemu ;-) jinak melo by jiz fungovat nahravani avataru z hdd ;-) jeste to musim otestovat ;-) velikost 125x125 a max 10kB ;-)
suby píše:1.Zkuste se vyjadřovat slušně, sprosté příspěvky budeme cenzurovat, nebo mazat.
s timto bodem souhlasim - a misto cenzury bych to asi rovnou mazal ;-)
suby píše:2.Před založením nové diskuse prosím použijte vyhledávání.
tez souhlasim, jen si myslim, ze i kdyby to ty lidi meli napsany velikym pismem, tak i pres to se zeptaji :-(
suby píše:3.Pište nadpisy srozumitelně věci typu "pomoc", se upravují.
zde jeste souhlasim s tim, ze to budeme upravovat....
suby píše:4.Snažte se prosím psát srozumitelně a bez překlepů. Chybné příspěvky budeme upravovat.
tady uz je to myslim si nesmysl, a treba 2x bych upozornil pres SZ (pak upravil) a i kdyby presto psal nesmysli tak dat ban. A poslat mu to na mail.
suby píše:5.Vaše témata vždy zařaďte do správné kategorie, špatně umístěná témata budeme přesouvat bez ponechání stínového tématu.
viz. predchozi reakce...
suby píše:6.Příspěvky nepište od toho, aby jste jich měli co nejvíce, ale od toho aby byly věcné a někomu pomohly.
souhlasim, ale bude to asi podobny jako 4. jen s tim, ze ho upozornovat...
suby píše:7.Jakékoliv urážky, nadávky, vulgarismy na stranu moderátorů , administrátorů nebo uživatelů mohou být potrestané vyloučením z fóra - BAN na dobu neurčitou
plne souhlasim.... ;-)
suby píše:8. Jsou zakázané příspěvky obsahující pouze smajlíky
taky souhlasim ;-)
suby píše:9. Moderátoři jsou na tomto fóru pracovníci, pokud máte k nim výhrady, stěžujte si administrátorovi.
a opet souhlasim ;-)
suby píše:10.Administrátor má právo smazat uzivatele bez udání důvodů
no duvod by se musel udat vzdycky, pokud se nejedna o spam roboty :-)
suby píše:11. Vyhrazuji si tyto práva kdykoliv změnit
a i naposled souhlasim ;-)

suby píše:Vyhrazujeme si právo mazat:

*vulgarismy, nadávky, urážky
*témata, jejich jediným smyslem je tzv. „flamewar“
*témata, která zde již byla debatována.
*odkazy na konkurenční weby s jasným účelem reklamy
tady je to na 100%
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Zdravím, nezbývá než plně souhlasit s MiniMikem , protože situace v technických sekcích mně taky štve. Kolikrát něco hledám a dovedu si představit nově registrovaného člena jak je zmatenej.
Proto jsem se snažil změnit názvy topiců typu "Nejede ,krám" "Dusí se ,beruška moje" apod. :wink:
Nově příchozím se snažím pomoc přes SZ ,posílám linky na topici které hledají, mám u PC sešit plnej poznámek ,kde co je na foru, co jsem kam přesunul atd :wink:
Taky si rád pokecám o kravinách, taky jsem sterej hulvát,ale vše má své meze.
Myslim že se nám podařilo eliminovat pacienty do správné sekce, Dudu Vtomas a Svoby se "našli" a v problematice kol a Hi-Fi dokáží poradit každému a rádi :lol:
Sekce Pokec,Škádlení ty se ani moderovat nedají :lol:
S tím Avatarem jsem to nemyslel zle, šlo mi o nové členy,kteří pak shání info ,většinou OT a pak jim to tam vkládá Bloud. Jde o to ,nakolik se to dá zneužít stupiditama :wink:
Jinak do admin menu se hrabat nebudu,ale pokud jsou věci, které bych měl bezpodmínečně ovládat písněte mi na mail,neni problém abych se naučil aspon základní věci.
Tak to jsou takový moje postřehy ,no :lol:
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

To opravovani nazvu je super, a je to jak pises kvuli prehlednosti a funkcnosti ;-) a je to i hlavne kvuli tomu, ze kdyz prijde nekdo novej, tak aby se i zapojil do debaty .... ale vsechno ma svoje meze a nemuzeme byti otroky ;-) takze kdyz se pak neco zvrhne, tak to proste i za cenu zamknuti udelat s tim, ze se dotycnym posle SZ, aby si to uvedomili ;-)

a tak Skadleni a Pokec je od toho, aby se to nemoderovalo - jen max promazavalo vice nasobny Citovani - i kdyz to sme taky celkem vyeliminovali ;-)

k Avatarum - vim, ze to nebylo mysleno zle ;-) a urcite to bude mit svuj uspech ;-) a je pravda to, ze s Avaterem to forum vypada lepe nez bez nich zeee ;-)

Jinak ohledne nejakych rad a informaci, tak na ty prave slouzi tato sekce ;-) myslim si, ze to bude dobre i pro nastupce ;-)

Takze pokud by te cokoliv zajimalo z admin veci, tak tu zaloz tema ;-)
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Naprosto souhlasím a díky Subymu že to sepsal. Jen bych dodal sem

9. Moderátoři jsou na tomto fóru DOBROVOLNÍ pracovníci, pokud máte k nim výhrady, stěžujte si administrátorovi.

jo a dal bych to někam do HP... např. do sekce "o nás" jako pravidla chování na klubu...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Já jsem rád, že se vám pravidla líbí, aby jsem se přiznal, tak jsem se nechal inspirovat na jiných fórech, něco jsem ponechal, něco přeformoval a něco napsal sám. To co jsem napsal já, byl jen takovej nějakej základ, nebráním se tomu aby se něco předělalo, ubralo nebo se doplnilo....
Jinak můj návrh je umístit tyto pravidla asi jako první top pick na fóru, aby se jen tak nepřehlédla...
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

spis by to chtelo nejak zakomponovat, aby to vyskakovalo pri zakladani.... ale stejne on to nikdo cist nebude :-(

je to takovy hloupy :-(
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Já myslim že je dobře že to tam vůbec bude,když se nám někoho chování nebude líbit, odkážeme ho na tento topic a nebudem muset vše zdlouhavě vysvětlovat.
Pravda je , že to málokdo dočte až do konce. Tyto pravidla jsou na všech forech a někdy i mnohem přísnější. Toho že mají jinde avatar přístupný z PC si ti naši bejci všimnou,toho že se na ostatních forech musí dodržovat pravidla už né :wink:
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

asi tak no ;-)

ale je fakt, ze muzes v klidu delat to, ze se ty pravidla sepisou, a proste prispevek treba smazes a do SZ mu posles jen link na pravidla a nemusis k tomu nic vic psat ;-)

taky dobra idea Havli ;-)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Tak co hoši, jak to vypadá s těmi pravidly? Budou se někam implantovat?
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

hotovo ;o) dal jsem to do pokecu, protože tam chodí nejvíc lidí ;o)

kdyby jste měli nějaké připomínky tak prosím ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak jsem přidal dva nový bodíky do pravidel, který sem hodil SUBY,
jelikož stále někoho opravujeme a mažeme aby to bylo čitelnější ;o)

Pokud s tím nebudete souhlasit, či bych měl něco změnit, dejte vědět, není problém ;o)


11) "Citování zpráv" používejte prosím jen když je to nutné, aby se vědělo komu odpovídáte. V opačném případě prosím použijte jen "odpovědět na zprávu". Úplně zakázané jsou několikanásobné citace.

12) Pokuste se vynechat tzv. příspěvky OFF TOPIC (OT). Sekce Technika, Jak na to, Galerie, Tuning a Styling, Prodám/koupím... ad. jsou tu od toho aby pomáhaly v problémech ostatním uživatelům - či jim pomohly. Pokud si chcete popovídat, máte tu sekci "Pokec" či CHAT (vstup na chat je ve spodní liště fora), v ostatních sekcích budeme větší množství zbytečných OT rovnou mazat.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Bloud>>Super práce ,pravidla jsou i anglicky. :wink: Obávám se ale,že náš polský kamarád hlásil že anglicky neumí :lol:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

hufff... ale dnes už končím.. taky mi to dalo zabrat ;o))))

mno to už je jeho věc.. my to máme pojištěný, že akceptujeme tři jazyky... a máme to i anglicky.... nesnášim lidi co si melou jen svou a budou ostatní nutit mluvit jen svou matřeřštinou..

kdyby to napsal třebas i anglicky, italsky, francouzsky... tak mu to i přeložím ty jeho požadavky aby mu někdo rozuměl... ale takhle
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

No já mu docela rozumim,ale je to na prd mu něco odpovídat,česky stejně neumí :lol:
Odpovědět