NOVÉ SEKCE - VŠEOBECNĚ

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

do navigace po foru CC přidán odkaz na radia>výměna,zapojení atd. Ty lamy to ovšem stejně budou plácat kde je napadne :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Tak mě napadlo, co se prochu pošťourat zase pro jednou ve foru..

Hledal jsem někoho ve členech a nemohl jsme ho najít, protože tam jsou lidi, co si založej profil a napíšou pár vět a daj jednu fotku ( seriovou corsu).Viz Kamish

Tak mě napadlo, předělat trochu členy, rozdělit to na členové bez úprav ( sekce, kde se to točí kolem seriových vozů apod.) a potom na upravené vozy nebo tak něco .. tam by byly corsy, co jejich členové něco kutí, tvoří se svýma autama, aby vypadaly jinak než v serii ..

Bylo by to lepší pro přehlednost. Napište pls všichni co si o tom myslíte a můžem to nějak uskutečnit ..
Díky :roll:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

díky, za odpověď na předchozí téma .. :wink:

Jinak mě opět napadlo, co udělat v Galerii topic Alu Kola Galerie ??
Dávali by se tam obrázky alu kol všech značek .. :idea:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

Lukkas: myslism ze to neni spatnej napad :wink: jen bych dal pravidlo aby u kazde fotky byl typ kol a vyrobce :wink:
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Není špatnej nápad, rozšířit gelerii ...
Určitě se to chytne a někdo dostane i inspiraci, jak si udělat kola ... :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

co se týče rozdělení členů, tak to bych tu na foru nedělal.. byl by v tom pak akorát bordel... jediný jak to jde právě zastoupit je, že klubáci, moderátoři a admini můžou mít profil na HP...

co se týče galerie, tak není problém... galerie na HP stejně potřebuje rozšířit... jen by bylo dobré, pokud někdo neznáte jednodouchej systém ve spolupráci s drupalem na nasazování fotek do galerie.. (teď nemyslím, modul galery od image a galery od drupalu, protože ty mi nefachaj..)


Jinak - přejmenoval jsem Závady GSI B na problémy a závady všeobecně, jelikož mě už začlo lézt krkem, jak všichni nováčci napsali PROBLÉM... a dali to do "jak na to...." kde by měly zůstat jen řešení a návody....a pak aby se v tom čert vyznal... takže teď by se to mělo trochu selektovat...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět