NOVÉ SEKCE - VŠEOBECNĚ

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

NOVÉ SEKCE - VŠEOBECNĚ

Příspěvek od Velbloud »

Pánové, tak mě napadlo..... jelikož se tu lidé často ptají na ty samé otázky... a často do stejného příspěvku kde je již otázka zodpovězena..

co kdybychom udělali mezi Corsa forum a Jak koupit.. sekci - Často kladené otázky - zde bychom vyždy vytvořil jeden příspěvek, kde bychom znovu položili otázku a zároveň připsali odpovědi s řešením - popř fotodokumentací... a linkem na navazující téma ze kterého jsme čerpali- a toto by se pak uzamklo.. tím pádem bychom měli zaručeno, že takové ty nejdůležitější informace by byly všechny shromážděné při jednom...

co Vy nato? :wink:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

jojo to už mě napadlo,jen jsem se k tomu nedostal. Chtěl jsem udělat topic s linkama na nejčastější dotazy> AGR,váha vzduchu, oleje, atd :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tak já to tedy vytvořím a můžem to tam postupně házet ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Dobrej nápad kluci. Mě to asi taky někdy v minulosti problesklo hlavou. :idea:
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

takže hotovo - udělal jsem i první téma... ;o)

když na něco narazíte, co by tam mělo patřit, tak neváhejte ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak jde to pomalu ale vzhledem k tomu že už se tu vyznám poslepu tak je to docela pohoda. Zas nechci aby tam byly všechny topici,tak vybírám jen to hlavní :wink: Snad to pomůže :idea:
Jinak ty topici které dávám do sekce nejdřív vyčistím od OT a kravin,protože se v tom důležitý věci ztrácej. :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

pane vy jste rostě dobrý... :wink:

fakt dík že se o klub takhle staráš..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ted nevim jestli jsem někoho nenaštval ,ale nedávno jsem vytvořil nový topic v sekci "INZERCE" Prodám/koupím kola Šlo mi o to že kola jsou jedinej artikl kterej se tu prodá skoro vždy a obchod se dotáhne až do konce. V ostatních inzerátech jsou nabízeny díly,k tomu spousta otázek,OT a škemrání o slevu a výsledek jsou tři stránky kktin a nikdo nic nakonec nekoupí nebo neprodá :wink: A v tom bordelu se ztratí kola,o který by třeba i zájem byl.
Pak se ten topic o P/K kola ztratil z fora a kola byly zase v dílech,ale nikdo nedal vědět proč. Je mi jasný že každej druh nemůže mít svůj topic( plechy,plasty,motory,atd) ale ty kola jsou tak trochu cool, a ohlasy byly vcelku pozitivní(Suby,Toxik-q)
Tak jestli by vám ten topik vadil,stačí napsat sem ,a já to přehážu zpátky :wink: není problém. Jako moderátora jsem dal Svobyho,páč ten kolům rozumí :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Havli - já o tom nic nevím.... jediný co mě napadá je, že v sobotu byl výpadek fora, tak jeslti se něco neztratilo...

já s tím souhlasím akorát v tom případě bych pak sloučil sekce "prodám a koupím díly" a do jedné... takto mi to přijde tak trochu zmatečné... ;o)


taky mě napadlo, že bych v inzerci udělal sekci "odcizeno" jelikož se tu začíná množit autama a věcma co nám či někomu ukradli... aby to bylo v jedné sekci... co vy na to?
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Velbloud>>> "Ukradeno" by jsem spíše dal do pokecu a né do inzerce. Ale je to muj názor...
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak mě Havli asi předběhl ;o))) a dal Odcizené vozy do inzerce.. ;o) .. mě je to v celku jedno... i když si myslím, že v tý inzerci je to víc na očích..

Jinak sloučil jsem tedy ještě ty díly ;o) a myslím, že to teď vypadá dobře .. otázkou jen je.. jestli by časem (podle toho jestli přibudou nové komodity) nebylo dobré sem přidat "prodám/koupím ostatní"...

Práci zdar, pánové :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Zdar kluci, vypadá to dobře,snad je to donutí vkládat inzeráty dle pravidel. Chtělo by to nastavit automatický mazání starejch inzerátů,dělám to ručně jednou za čas smažu přes admin starší 40 dní. Inzerce je vůbec naše slabá stránka,tři strany o hovně a prodej nic :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

jj.. pokusím se to nastavit..

jinak s tou inzercí - to je těžký.. třeba jak prodává ten kluk věci z tý bouraný bývalý Termíkovy Corsa... psal jsem si s ním ohledně zámku... a když jsem se ptal před týdnem jeslti mi to zašle, protože nestíhám dojet do Kladna už se mi neozval.. myslím, že je to hodně o ochotě prodávajících...

ale je dobré že spousta lidí vkládá inzeráty, protože tím získáváme více mailů na hromadnou rozesílku - např. o srazech ;o))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Já už bych to nastavil,jen nevím v jaký periodě by se to mělo mazat, 20,30,40 dní :?: Těch 30 by mě připadlo dobrý,no. Ta lhůta je tuším od posledního příspěvku.
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Havli>>> JJ, já by jsem taky dal 30dní.
Kuwa, ty se nějak činíš, už toho umíš víc než já.... :wink:
Corsa C 1.2i
Odpovědět