Členové a problémy...

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

:lol: to je frajer...

myslím že mu to je stejně jedno jestli dostane ban

ale taky by se mi nelíbylo jet pro něco co je na fotkách a v reálu to tam neni...
ale zase tak provokovat by nemusel
I German Style !
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

jj.. chová se jako notorickej prudič.. :evil:

víš jak, kdyby tam slušně napsal, že nevěří že auto je v tomhle stavu z důvodu toho a toho.. tak jsem v pohodě a patří to tam.. ale prudí tam a hádá se o světlech a i když ho slušně požádám aby se držel tématu, tak furt jen prudí?? Tak to mi přijde jako naprostej blbec... by mě zajímalo co je to za floutka...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

já ho nechápu.. je sjetej nebo co?? Slušně mu říkám, že když nepřestane prudit, dostane ban.. a o to víc prudí dál... tohle nepochopím...
Naposledy upravil(a) Velbloud dne 21 kvě 2009, 18:45, celkem upraveno 1 x.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

já taky ne... jen se tomu směju :lol:
to snad neni možný :lol:
I German Style !
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

kuci jen sem vlezu a neprestavam se divit co mame mezi sebou za inteligenty :lol:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak aby jsme to nemuseli rozmazávat po foru,i když jsem něco naznačil v sekci "srazy"
Čekal jsem že se moje páteční exhibice nesetká s kladnym ohlasem u některejch lidí a byl připravenej se v sobotu ráno omluvit. Jako každej rok.
Nikdo nic,ale tolik nevraživosti a uhejbačnejch pohledů na mě bylo dost. Tak že když stavbyvedoucí zavolal,tak jsem se ani moc neošíval a valil do UL :wink:
Pustili jste si potom huby na špacír před lidma který mi dali vědět,co se probíralo po mim odjezdu.
A to je to co nesnesu,křivárny a podrazy. Subyku od tebe jsem to čekal nejmín,no chybama se člověk učí :wink:
Ale jo,v pohodě,co jsme si- to jsme si. Bylo to tu super,jestli jsem tu jako admin něco pomohl vylepšit,tak pro to že mě to bavilo a měl jsem čas.
Dělal jsem to pro lidi.
Chtěl jsem se smáznout ze seznamu,ale obávám se že by zmizeli moje příspěvky třeba v navigaci po foru a některý užitečný věci,tak na to seru a ošefujte to sami :wink:
Takže funkce admina je k dispozici,přeju hodně štěstí a hodně spokojenejch členů. At vám to jezdí. :wink: Havli
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

kua lidi co se tu děje doprčic ? já myslím že jsme tam nikodo nepomlouvali kua ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

No tak super,ted jsem tu za uplnýho debila.
ten informátor byl Habi,stál prý u toho a jak už jsem řekl vaneonovi a Subymu po telefonu,neměl jsem důvod mu nevěřit. navíc jste měli pomlouvat i Denisu,kterou jsem do týhle prekérky přived já,páč jsem hovado když se naleju :roll:
Nesedělo mi ,že by mě pomlouvali lidi co mě dobře znaj,ale taky proč by mi psal kluk,co mě nezná vůbec ,takovýhle věci.
Proto jsem to řešil impulsivně a ve vzteku :?
Kdyby mě pomlouval Spok nebo jinej šampon tak je mi to kozy,já je neznám, ale tohle mě vzalo.
Proč by si habi vymyslel takovouhle báchorku :?: Denisa je z toho na prášky,zná ho dýl a dělá s nim ve špitále.
Je to celý zamotaný a nevim jak to ted dát do cajku.
SZ od něj byla dost věrohodná,byly tam citace který seděly a nebyl důvod tomu nevěřit. Jen ty jména vás čtyř mě dost sejmuly.
Jak to bylo se asi časem vysvětlí,jestli jsem se vás dotkl ,že jsem věřil jemu tak se omlouvám.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Chlape v pohodě...nereagoval jsem na to dřív, protože jsem neby v republice a na forum jsem se dostal až teď...

Víš nevím proč bychom Tě měli nějak pomlouvat, když tu prostě patříš mezi nás... a upřímě hlavně tam na to ani nebyl čas... a Habi mě pěkně sere, protože když něco slyší jedním uchem polovinu si k tomu přidá, tak nechápu co má co komu posílat takovýhle SZ.. a hlavně, myslím, že mě znáš tady na foru už dost dobře, že když bych proti Tobě něco měl, že ti to řeknu rovnou do očí, třebas když jsem tě přemlouval abys jel na sprinty...

největší chybou dle mého bylo, že Denisa i Habi tu začali rozmazávat něco, o co bylo naprosto smyšlený a pomlouvačný... a to nás zamrzelo.. a tys tomu "jen" uvěřil a myslím, že nám ostatním to "jen" zkazilo chuť z jinak podařenýho srazu...


Zakončil bych to asi takhle... někdo by měl promazat tamten topic, od těhle zbytečností (či to rozložit do jiného topiku) aby téma o sraze nebylo zbytečně o "jedna bába povídala"... a abych ty reakce na sraz mohl poslat sponzorům..

A ty se ještě někdy opovaž položit administrování, a přijedu ti osobně nasekat na holou :lol: (i když jsi starší) ;o)) Mám tě rád chlape a bez tebe to tu prostě není ono..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Už jsem tu taky.

Když mi včera volal Toxik a Vaneon, tak se mi tomu ani nechtělo věřit.
Nevím jak k tomu Habi přišel. Co vím jistě je to že už nikdy nepodám ruku.
Já přiznávám, že jsem řekl, že Havli měl v pátek solidně na koupíno, ale to přeci není žádné pomlouvání. Naopak, Havli se skvěle odvázal a o5 nám ukázal co v něm je a že ještě zdaleka nepatří do starého železa...

Doufám, že si to Havli ještě rozmyslíš a že budeš věřit nám...
... káma mam tě nejraději z celé SS.
Společně s tebou tvoříme skvělý tým a myslím si, že zrovna Ty, Já, Bloud, Vaneon a Toxik si nejvíce rozumíme.
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

kuci asi bysme to měli havlimu poslat do SZ, protoze uz si to jako clen bohuzel neprecte :( kazdopadne doufam ze to tak nezustane dlouho a havli se zase vrati na svuj post :idea:
jinak plne souhlasim se subym 8) od toho ty srazy preci jsou ne? :lol: konec koncu ja mel taky pekne nakoupino :lol: ale co hlavne ze sme se bavili ne?

kua tak jak koukam tak to porad nepobiram co se tu deje :? proc nas chce nekdo postavit proti sobe?

byla by to sakra skoda kdybychom si to nechali rozhazet, vzdyt uz se precijen nakej patek zname a rek bych ze si rozumime, dobre pokecame a na akcich dobre zakalime a od toho to je ne?

ted sem si vyzvedl SZ od habiho, ktery je dle info udajny iniciator celeho problemu :roll: :

Tak jen doufám,že jsi z mého dodatku poznal,že to nebyl útok na tebe,ba naopak,tebe si vážím,protože jsi podle mě do toho dal moc a moc...
A drsný šéfové,tím jsem myslel ty,co tam obíhali s papírkama v ruce a určovali někdy až nepochopitelným způsobem kdo,co,jak,kdy....
Tebe osobně jsem poznal rád,tak doufám,že jestli se třeba ještě někdy uvidíme,že si podáme alespoň ruku.

proc sem byl tedy zminovan havlim i scary ze jsem je udajne pomlouval? :lol: kua vysvetli me to nekdo? :lol:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tohle mi přišlo od Denisy,poté co sloužila noční ve špitále s Habim :wink: Všechno sedělo,bordel jsem dělal,odjel jsem pracovně dřív a nikdo nevěděl že Habi je kolega Denisy. nesedělo mi jen to že by mě pomlouvali kluci,který vědí co jsem za hovado :lol: :lol:

Ahoj Havli, tak chceš něco říct, právě jsem se něco dozcěděla a je mi to hrozně líto, nic mě tak moc nemrzí jako tohle a spíš jsem nasraná.
Hrozně mě to mrzí, myslela jsem si že tenhle sraz byl jeden jako by zábavně nejlepší, ale hrozně jasem se milila, myslela jsem si že más mají lidi z CC rádi, ale je to naprostý opak, je mi moc líto že jsou lidi tak falešný.
ted budu mluvit konkrétně Suby, Velbloud, Toxik, Romor, Vaneon, a všichni ti co přihlíželi páteční akci. hnejvíce mě to mrzí od Subyho.
řekli, že jsme v pátek byli oba dva hrozně trapný, a hlavně nejvíc ty prej se takhle vůbec nechováš a myslíš si o sobě že jsi mistr světa a že bez tebe by ten sraz takovej nebyl. a v sobotu jsi odjel kvuli tomu aby si to uvědomili. A já jsem trapka největší. Hlavně že se tam tomu všichni večer smáli, ale ráno nás tak pomlouvali až je to hanba. měli by si dávat pozor na háubu, jelikož tomu ikomu to říkali ak asi nevedeli že přijel se mnou

Deniska byla mystifikována stejně jako já,jenže nevim proč :cry: Když ten týpek se docela bavil a jel takovou dálku.....
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Tak po přečtení citace reaguji, ano něco z toho je opravdu pravda, ale ...
oba dva hrozně trapný - to nevím kde slyšel
ty prej se takhle vůbec nechováš a myslíš si o sobě že jsi mistr světa a že bez tebe by ten sraz takovej nebyl - část z toho jsem řekl já, dobrovolně se přiznávám, jenže jsem to řekl jinak a je to vytržené z kontextu. To je tak, když někdo poslouchá cizí rozhovory na půl ucha a pak to ještě překroutí.
Řekl jsem (už nevím přesně jak to bylo a komu jsem to říkal, myslím, že Vaneonovi: Havli se normálně takhle nechová - bylo to myšleno, že když si trochu přihneš (myšleno v dobrém slova smyslu), tak se více uvolníš a vždycky to roztočíš viz. minulí 2 ročníky). Ano bez tebe by ten sraz nebyl takový - kdyby jsi tam chyběl, tak by to byla veliká škoda. Dodáváš tomu ten správný náboj.
v sobotu jsi odjel kvuli tomu aby sis to uvědomili - To jsem řekl i Vaneonovi a a Toxikovi do telefonu. Přesně jsem nevěděl proč jsi odjel, protože jsi se sbalil tak rychle, tak jsem říkal že přesně nevím, proč jsi odjel. Vím že jsi měl telefon a pak že jedeš pryč. Nevěděl jsem jestli za manželkou a nebo jestli si si uvědomil co jsi večer dělal a pak se styděl.
Ještě jsem řekl že mě pobavila tvoje ranní hláška po probuzení. "Doprdele, já jsem ale debil" - z toho jsem uchcával smíchy. :lol:
A já jsem trapka největší - váže se k večerní show, že jste trapčili.

Opravdu je to vytržené z kontextu a nic nebylo myšleno špatně.

Jak tak na to koukám, tak pošuk krterý tam lítal s papírkama (vstupenky) jsem já. Takže je to mířeno proti mě...
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

Havli sem rad ze se to postupne nejak vysvetlilo :wink: myslim ze postupem casu asi vis jak to bylo ci nebylo...
kazdopadne musim reagovat na to co si psal ve srazech :wink: viz:
Prosim všechny aby Denisku vynechali,pouze tlumočila a nakonec to odsrala se mnou v plný palbě,do toho maléru jsem jí natáhl já,páč je to gut pařmenka a nechá se strhnout ke kalbě se stryptýzem.

Docela si me rozesmal :lol: Ja bych rekl ze nikdo nikoho do niceho nenatahl :lol: proste to bylo spontalni :lol:

Zaver? doufam ze uz se nic podobneho nebude opakovat 8) a tesim se na dalsi kalbu na sraze :lol: a vim jedno :lol: rozhodne se nebudu nejak omezovat :lol: tedy alespon v patek :oops: jak sem jiz rikal myslim si ze sme se mrte bavili tak proc to menit ze? :twisted:

PS: ja vedel ze havli jede domu protoze sem se s nim loucil a rikal mi ze mu volali z prace ze ho preveleli nekam kam nemuze dene dojizdet a jako cela grupa ze odjizdeji v nedeli v 10 rano ...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

toxiku psal jsem ti SZ aler nějak se to pojebalo a ted jí nemůžu najít. Volal jsi mi včera první a já nebyl sto to zvednout,nějak jsem to nechtěl už komentovat. Ale pak volal Váňa a Suby s Bloudem dneska,tak snad je to gut a vrátí se to k normálu.
Jinak jsem koukal na fotky a dobře jsme se ožrali :lol: :lol:
Odpovědět