Dokonalý triumf Corsy: Automobil roku 2007 České republiky!

Příspěvky které pozbyly platnost,topici bez většího ohlasu a vše co už není aktualní ,ale je škoda smazat

Moderátoři: pdk88, nezdvorak

Odpovědět
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Dokonalý triumf Corsy: Automobil roku 2007 České republiky!

Příspěvek od MiniMike » 31 říj 2007 23:04

V dokonalý triumf Corsy se proměnilo včerejší finále ankety „Automobil roku 2007 v České republice“, které v přímém přenosu uváděla televize Prima: Na základě hodnocení osmadvaceti předních motoristických novinářů se králem českých silnic pro rok 2007 stal nový Opel Corsa!

„Titul "Auto roku České republiky" je nejenom odrazem nesporných kvalit nové Corsy, ale i nádherným oceněním práce celého týmu tuzemského zastoupení Opelu a dealerů značky,“ říká Wojciech Masalski, ředitel českého zastoupení koncernu General Motors.

O tom, že nová Corsa míří vysoko, svědčilo už to, že se přes hendikep pozdního vstupu na tuzemský trh probojovala v závěru loňského roku do druhého kola soutěže, do kterého ze 36 nominovaných čtyřkolových novinek postoupilo jen 5 nejlepších.

A v souboji finálové pětice potom za sebou nechala tak silné soupeře, jakými bezesporu jsou Suzuki SX4, Toyota Yaris, Fiat Grande Punto a především domácí Škoda Roomster! Vždyť porazit v anketě „Automobil roku ČR“ domácí Škodu v roce, kdy uváděla na trh nový model, se dosud nikdy žádnému automobilu nepodařilo!

Reklama
 

Odpovědět