LOGO CORSA CLUBU

Příspěvky které pozbyly platnost,topici bez většího ohlasu a vše co už není aktualní ,ale je škoda smazat

Moderátoři: pdk88, nezdvorak

Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Já nevim ale na těch čepicích to auto bylo,né akorát s jinym typem písma. Já se teda v grafice nevyznám ale ty písma se zdokonalujou Podle mě je logo to žlutý tady v pravym rohu. Ale hlavně že čepice budou. Letim na noční tak zdar.
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Havli>> jo to je řeč chlapa...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Logo CC je něco jako ochranná známka. A změnit by ho mohli ti,co ho vymysleli,tzn. kluci co CC zakládali. Tady jsme zamíchali hrušky s jabkama,protože se logo nezměnilo jen vzhled úvodní stránky v beta-verzi fora. A ta se mi líbí. :lol:
A co bych já změnil na stávajícím: V sekcích jako je Technika, Jak na to, atd. bych dodělal podsekce a to Motor+převodovka, elektroinstalace, plechařina,tuning , ostatní aby se v tom dalo líp orientovat a to hlavně pro nováčky který tu často zakládaj duplicitní topici,nebo vlákna. Včera jsem slučoval alternátor v sekci technika, a určitě jsem to zkurvil tak se tímto všem omlouvám,dělal jsem to poprvý. :oops: Nevim jestli jsou ty podsekce technicky možný,toto je pro mě španělská vesnice a je to jen takovej nápad,no. A teď jdu chrnět páč jsem po noční :lol: :ne:
PS: Jsem se nák rozepsal,co :wink:
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

Chlapi a děvčice, tož tu nedělejte zmatky :lol: .....jináč, kdo by scel měnit logo, toho úplnou náhodou přejede zelená Corsa.... 8)
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

:boj: :help: william.wallace>>>
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Omlouvám se jestli ten první příspěvek vyzněl trochu "drsněji" a pokud jsem tím někoho (Scary) urazil ... to jsem nechtěl.

Každopádně jsem rád, že tu vznikla o tomto diskuse a přicházíte s novými návrhy na zlepšení funkčnosti stránek. Jsem rád, že jsme všichni za jedno, že logo se nechá a zůstane stejné, jelikož jak jste všichni už psali, je to naše image a netřeba ho měnit... Každopádně jsem vděčný lidičkám jako je Scary a Kuba, že mají tu snahu nám to tu zlepšovat a nechtěl jsem je tímto odradit... byla to jen reakce na dotazy lidí, co mi psali ohledně loga....
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Havli>> myslím že je to moc dobrý nápad, jelikož se v tom někdy neorientuji ani já... Myslím že by to mohlo jít...uvidim..

edit: 25.10.2007 11:42
Havli>> tak už se na tom pracuje snad za to kuli tobě nedostanu vynadáno :wink:

edit: 25.10.2007 12:09
Havli>> tak vypadalo to pěkně ale musim to vratit zpet.. duvody

edit: 25.10.2007 12:42
havli>> tak jsem o tom mluvila a MiniMikem, bylo mi to dovoleno, dokonce i od Bloudka :wink: ale zase jsme přišli na to že to tak udělat nejde a i kdyby to šlo bylo by to moc klikání
pak jsem myslela že to rozdělím na témata a do toho vložím to jak ty témata patří, ale zase by to forum bylo moc dlouhé.. tak nic
jinak koukám...že jsem tam udělala menší bordel.. jak mě Suby vynadal tak jsem to chtěla hned vrátit, ale bojim se abych zase něco nesmazala, tak to tak nechám a kouknětě se na to....
a předem prosím nezlobte se na mě.. :(
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

To Scary>> Tak to neřeš prdelko,byl to jen takovej nápad. Ještě furt je tu tlačítko "HLEDAT" A kdo hledá najde,né :lol: Ale někdy mám fakt nervy když něco hledám na foru a vim že to tam stopro někde bylo. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Havli>>> Ne podlejzej :lol:
Scary>>> Já jsem to věděl že to nejde udělat. Pod složky prostě nejdou, proto jsem chtěl aby jsi si to otestovala. :lol:
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Suby>> tak jsi to mohl říct dřív než jsem zase něco vymňoukla
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

jen je to logo neaktualni pac uz po svete nejezdi jenom model B ale i C a dokonce D...ale take chapu ze muzu byt rad ze si tady muzu psat takze vykrikovat nebudu... :wink:
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

ale zase je tu většina Béček :D
I German Style !
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Páč béčko je ze všech Corsiček nejhezčí :lowrider:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Ale tak o to nejde, jestli je tu většina béček či která corsa je nejhezčí... jde o to, že když jsme klub vymýšleli, chtěli jsme logo, který by bylo pěkný, jednoduchý a prostě v opláckým stylu....

... teď když je nás tu víc a jsou tu i jiný corsičky, nebráním se tomu, když se vypíše soutěž o logo a někdo kdo umí dobře photoshopem ho ztvární a tady se hromadně odsouhlasí - ale pozor, je třeba ve velkém rozlišení - jak v JPG, GIF, tak v křivkách.

Podmínkou je, že by měl být zachován font, kterej máme už na samolepkách a podobně. A když se změní logo tak musíte udělat taky nový bannery a rozešlete si je spřáteleným webům...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

ja nevim ale zrovna sme si je nechali udelat na ksiltovky :wink: ja bych na tom nic moc nemenil precijen je to zazite :roll:
Odpovědět