Změna podsvícení>Palubovka,topení,budíky ,TID

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Odpovědět
Shum
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 19
Registrován: 02 úno 2007, 11:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shum »

Chlapaci jak se dostat pod vydechy ventilace? Zkousel jsem je dle navodu vytocit nahoru a vytahnout ven ale nic :cry: Popiste mi to PLS nekdo nebo nejaka ta fotka by se sikla DIKES
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Shum: mno vytočej se DOLŮ.. ne nahoru.. a hlavně se nevyndavaj.. jen se tam tou mezerou prostrčí šroubovák a odšroubuje se horní dislpej (dva šroubky.. a když se vyndá, tak máš pak přístup ke všemu :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
BroucekzPrahy
Příspěvky: 10
Registrován: 07 úno 2007, 06:46
Bydliště: Praha - Západ

Příspěvek od BroucekzPrahy »

Shum píše:CITACE Z 1 STRANY "Výdechy se vyndají tak, že se otočí nahoru a zabere se aby se vytočily ještě víc než normálně".
To me zmatlo. Takze nahoru dolu :D
Já ty výdechy vyndal celé a nic se nestalo. Nasadit zpátky šly celkem v pohodě. Těžší bylo vytočit je nahoru dolů. Upozornil bych ale, že šroubovákem se akorát dokonale poškrábe okolí těch výdechů. Takže nejlépe žádný kov. Pokud možno dřevěnou, nebo plastovou špachtli bez ostrých hran!
Corsa B, 12/95 5dv. 1,5TD
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

BroucekzPrahy píše: Já ty výdechy vyndal celé a nic se nestalo. Nasadit zpátky šly celkem v pohodě. Těžší bylo vytočit je nahoru dolů. Upozornil bych ale, že šroubovákem se akorát dokonale poškrábe okolí těch výdechů. Takže nejlépe žádný kov. Pokud možno dřevěnou, nebo plastovou špachtli bez ostrých hran!
nebo stačí jen rukou a trochu přitlačit ;o) mě se to tak podařilo ;o)

teď jsem si sehnal chromový, tak jsem zvědav jak tam budou pasovat ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Shum
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 19
Registrován: 02 úno 2007, 11:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shum »

Tak jsem se konecne dostal pod vydechy ventilace. Staci je sklopit dolu pak opatrne strcit stroubovak na bok a vyhaknout vydech z dorazu (Viz foto). Pak se da lehce sroubovakem vysadit z cepu na kterych se otaci. Zpet jdou nasadit lehce rukou bez pouziti sroubovaku kdyz vydech spravne vedete drazkami (viz foto boku vydechu).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CORSA B 99 1.0 12V
Ithal
Příspěvky: 44
Registrován: 21 bře 2007, 08:53
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Ithal »

Před nedávnem jsem překopal všechny diody v palubce,topení i v přepínačích ale na hodiny se mi nechtělo.stačí tedy vyměnit jen 2 diody???
tomert23
Příspěvky: 100
Registrován: 24 úno 2007, 15:50
Bydliště: Galanta

Příspěvek od tomert23 »

čoho sa bojiš-? ja som to už raz robil ale nepačilo sa mi to. ono nestačí vymenit žiarovky za diody.cez víkend to idem robit. chcem tam dat aspon 10 modrých diod. Samozrejme nafotim a pošlem.
corsa b 1.4 I Sport
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

bojim se letování atd..já vím že nestačí jen vyměnit žárovky za diody to pak svítí hrozně málo..Fotky určitě dej,to bude docela složité nemyslíš??
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

výměna za modré diody fakt nestačí svítí to úplně málo a nic bys neviděl,co jsem četl tak tam musíš letovat diody navíc aby to víc svítilo
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

u žech žárovek je jeden problém... mě takhle přestala svítit i origo... musíš najít přesnou polohu v jakým jsou kontakty jinak nesvítí.. taky jsem si s tím nastavením asi čtvrt hodiny hrál...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

tak pak miku nahoď fotky,jsem zvědavej budu to dobrý když se ti to povede
Dub.-
Příspěvky: 333
Registrován: 20 dub 2007, 08:44
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Dub.- »

Uf tak sem se dnes dal do demontování toho středovýho panelu. Zabíračka jak sviňa, nejvíc mi dali zabrat výdechy topení, po přečtení návodu sem sice chápal jak na to, ae nešlo to ani za nic a s obav abych nic nepo**** sem se na to chtěl vys*at. Ae nakonec když už se do něčeho pustím tak to dokončím, takže sem je po chvíli hezky vytočil a bylo =) potom sem dumal nad středovým knoflem, ae po zkouknutí fotky tady sem ho hnedle vyšoupl :P a co mi dalo zabrat uplně nejvíc bylo vycvaknutí celýho toho panelu, to sem se málem utrápil =D
Zítra se pustím do letování a nahodím tomu zelenou tak snad se to podaří =))) držte mi palce =D
Opel Corsa B 1.2i X12SZ
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tak to blahopřeju.... já když jsem tam pak středovej panel vracel tak se mi to celý zkroutilo... že mi to na jedný straně vyčnívá, že to budu muset udělat znovu.. až bude čas..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

ja uz mam podsviceni a novy rucicky, nafotim az bude tma...nepodarilo se to dle mych predstav...jeste tedy cekam na novy polepy :roll:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

+12V je na spinacce kdyz se podivas zleva pod volantem - je tam plastova krytka a do ni vedou tlusty kabely. cernej myslim druhej od shora je 12v pri otocenym klicku, mam tam napojenej alarm a otackomer, ale sichr si to vyzkousej zkouseckou :idea: :wink: jinak bych to spis nechal zapojeny aby se to zaplo az pri zapnuti svetel, ve dne stejne nic neuvidis a svetla mas zaply furt ne? pokud ti to nepujde napojit na puvodni zarovicky tak do zapalovace vede peknej konektor a na ten to pujde :idea: :idea: :idea:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Odpovědět