Otáčkoměr>Výměna budíků s ot.,přídavný otáčkoměr atd.

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

sloupnout to asi pujde, ale bude to chtit nejake jine, abys tam nemel "nic", nejlepe ty origo.. druha moznost je sehnat si cely otackomer (=pekne na prd, kvuli nalepce)
Corsa B 1.0 12V 1998
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

treti moznost nechat to..protoze to vypada dobre :D
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Mustang.gti
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2009, 22:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mustang.gti »

Ahoj lidi. Mám takoví menší problém. Když nastartuju, tak mi ručička rychlosti vyletí na 50 km/h a potom se ani nehne. Pořád je na 50 a můžu jet kolik chci, až když jedu přes 120 km/h tak mi ručička klesne na 0 a konec. Docela by mě zajímalo proč to dělá. Jinak mám 1.2 33 Kw bez otáčkoměru. Díky
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

me se treba nehejbala..a vyskocila mi az kdyz jsem prekrocil 90kmh..normalne bych rucicku sundal a zase zkusil nasadit a postelovat
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Mustang.gti
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2009, 22:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mustang.gti »

No když jsem sundal ten přední plast tak jsem sní normálně hýbal ale jak poštelovat?
Uživatelský avatar
Fošna
Příspěvky: 1468
Registrován: 09 črc 2008, 21:05
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Fošna »

Taky záleží jestli máš elektrický náhon nebo mechanický :) Když máš mechanický, tak promaž lanko a mrkni se na snímač... jestli máš elektrický, tak zkontroluj snímač, může tam být nějakej bordel. Jestli to nepomůže, tak bude chyba jinde :roll:
Corsa A 12NC (43PS)--- EX
Corsa B X14SZ (60PS)--- EX
Astra F X17DTL (65PS)--- EX
Zafira A Y20DTH (100PS)
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

a kdyz jsi do ni strcil..spadla ti z5 na zarazku?
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Mustang.gti
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2009, 22:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mustang.gti »

Ne při nastartovaném motoru prostě pořád drží konstantně 50 km/h a ani se nehne. Prostě nespadne a dává odpor jak jenom to umí.
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

tak ji normalne sundej a jemne ji tam zpatky nastrc
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Mustang.gti
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2009, 22:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mustang.gti »

Tak můžu to zkusit ale jsem zvědavej co to udělá protože než to začalo dělat konstantně tak do toho stačilo trochu klepnout a zase fungovala tak jak má ale tetka už ne.
Mustang.gti
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2009, 22:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mustang.gti »

No a potom jsem uvažoval, že bych si rovnou koupil celé nové i s otáčkoměrem, ale zatím jsem žádné nesehnal.
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

tak to zkus..kdyz to hned nezadelas a parkrat to zkusis tak to snad klapne :)
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
hazmec
Příspěvky: 26
Registrován: 08 říj 2007, 09:03
Bydliště: Brno

Příspěvek od hazmec »

Zkus tam hodit nějaký jiný budíky, třeba zatím jen obyč bez otáčkoměru, ať zkusíš zda to není jen těma budíkama. Obyčejný seženeš na každým vrakáču, případně tady někdo v klubu určo nějaký volný mít bude.
Na zkoušku bych mojl zapůjčit moje starý bez otáčkoměru - sou elektrický z diesela - než si seženeš jiný s otáčkoměrem. Zapůjčím za cenu poštovného. Kdyžtak dej zprávu na SZ.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi Elegance Z17DTH 2/05 , OPCOM k dispozici
Corsa B 1.2i 33kW 5dv r.v. 97
---------------------------------------------------
bývalo : Corsa B 1.7D 44kW 3dv r.v.97 - moje
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

info

Příspěvek od MAMBO »

Me by zajimalo jestli nekdo nevite zda je ta 1.0 pouze v pofaceliftu, nebo šla i v predfaceliftu koupit, taky by me zajimal převodovy poměr mezi 3dveřem a 5dveřem to K=... u 1.0 jestli tam je rozdíl, zrovna řeším budíky... auto je poface, budiky předface tak tvl... A doufám zase že až seženu budíky tak že tam nebude čidlo pro otačky, prej to je ale u všech, taky by mohlo byt poruchove proto tam je radši bez otačkoměru...
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
Byzon
Příspěvky: 111
Registrován: 01 pro 2010, 21:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od Byzon »

zdar chlapi, chci si přidělat otáčkoměr, ale všechny co sou na netu tak píšou že je to na 4,6, a 8 válce, jenže ja mam 3 válec 12V a na ten to psaný není.. je možný že jenom a když se ptám, tak mi řeknou "je psáno na 4,6,8 válec, na 3 boohužel ne.. psaný to sice není, ale myslite že by to mohlo jít? nebo má 3 válec jiné impulsi na cívce než 4 válec?
Odpovědět