Interier>Koberec

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Koberec

Příspěvek od Majk »

takže takhle vypadá výsledek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Interier>Koberec

Příspěvek od Velbloud »

Takhle z dálky to vypadá libově... fakt bych nečekal, že se ti to povede ;o) dobrá práce :wink:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Interier>Koberec

Příspěvek od MAMBO »

Jaké máte v autě koberce? Na ty corsy B se to nedělá moc. Si chci koupit nějake nové a přemýšlím z kterých aut by to pasovalo nejlépe. Já mám jinak ze škody fabia 1, spolujezdec oktavia 2 :mrgreen: Sem to v robotě jednou popasoval :lol: Ono ale nepůjde koupit každý jiný. Existujou konfigurátory koberců, ale ne béžových gumových o kterých uvažuju. Co např. corsa C nebo tigra nemá to podobne ?
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Interier>Koberec

Příspěvek od Vašátor »

Pokud by jsi chtěl gumové vložené koberce, vezmi jednoznačně tyto: http://tuning.autodoplnky.cz/gumove-koberce/smid-5458/
Jsou to totiž defakto originály do Corsy B, jediné co jim chybí je znak Opel. Jinak jsou opravdu totožné s originálními (ty mi na Corse vydržely přes 10let). Nějakou extra parádu neudělají, ale třeba na zimu jsou naprosto perfektní. Už jen kvůli tomu, že kryjí i podběh, kam si většina lidí odkládá levou nohu :).
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Interier>Koberec

Příspěvek od MAMBO »

Jo no na ty jsem se taky díval, na ten tvar a tak, zajimave. Já mám jinak černé koberce v autě a na zimu dávám gumový koberec (nějaký univerzál) u řidiče nebo ten klasicky dost pije vodu. :wink: Pak se všichni diví, že se mlží skla :o
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Interier>Koberec

Příspěvek od Vašátor »

Za tyhle gumové dám ruku do ohně, sám jsem je kupoval když se mi rozpadly originály. A opravdu až na znak Opelu jsou na chlup stejné. Já právě nemám rád promočené a špinavé textilní koberce, tak mám tyto gumové. Jednou za čas se umyjí, vypucují, stříknou oživovačem plastů a opět září jako nové :)
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Interier>Koberec

Příspěvek od MAMBO »

No zjistil jsem, že ty béžové gumové koberce co jsem chtěl mi nesedí k sedačkám. Sem to zkoušel v kompu sladit a je to nic moc. Trochu hnědší by to chtělo, asi to nechám tak jak to mám v té černé. Já mám ty sedačky z tigry takové ty béžovo-hnědé a k tomu něco sehnat je věc. Černá k tomu pasuje zatím nejlépe.
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Interier>Koberec

Příspěvek od Vašátor »

Ty gumové jsou takřka černé, na fotkách je mají přesvětlené. Ale pravdou je, že úplně černá to bohužel není. Spíš šedo-černá.
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
Odpovědět