Interier>Koberec

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Interier>Koberec

Příspěvek od Majk »

Dobrej nikte sem nemohl najít nakou diskusi o výmene koberce po celé sirce auta mam v planu dat tam koberec modre barvy ..
Je tezke vyndat tehle koberec ?? a jak :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

ufffff tak to si dáš kámo. Vyndat koberec je prkotina....vyndáš sedačky, boční plastové lišty, střed kolem řadičky, zadní sedák, odšroubuješ ukotvení pásů...

jenže koberec nějakým způsobem natvarovat bude masakr, to mi můžeš věřit...samej prolis nebo vystoupnutí pod zadní sedák....i pod nohama řidiče nebo spolujezdce

...sem na tebe zvědavej, pak dej fotky
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Příspěvek od Majk »

No premejslel sem o zátežovim kobercem tloustka 2mm je mrte ohebnej a mekej ale zaroven pevnej !! no ete pockam zda tu nebudou nací lidi co uz to nekdy delali jen prijde (smutné) ze to asi nikto moc nedelá :lol: :lol:
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
Fugy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 710
Registrován: 27 říj 2008, 09:50
Bydliště: Hradec Králové/Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugy »

já chci potáhnout rovnou ten koberec co tam je, nemusíš to tvarovat a jen to polepíš, sice to sežere hodně lepidla, ale je to nejrychlejší a nejjednodušší řešení
Opel Corsa B r.v.1999 1.0 12V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=3100 uvedena do nomálního provozu
Opel Corsa B r.v.2000 1.6 16V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=4716 pokračujeme
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

Fugy: užij si to :-))))) rada nad zlato: opal chlupy horkovzduškou a zatři jednou vrstvou laminátu

....lep to přímo v autě aby si chytnul tvar

spotřeba cca 6kg lepidla
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek od Kevin »

Souhlasim s Fugym... Strejda mi to bude dělat tak že vyndáme celej ten koberec a tam kde to půjde naohejbat tak to necháme a tam kde ne tak se prořízne ohne, pod to se dá malej kus a prošije k sobě + k tomu původnímu koberci...
Moje Esmeralda neni slepá...
Uživatelský avatar
Fugy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 710
Registrován: 27 říj 2008, 09:50
Bydliště: Hradec Králové/Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugy »

ok dík :wink: horší než celolak to nebude :lol: a navíc tohle jsou poslední 2 úpravy co dělám :oops:
Opel Corsa B r.v.1999 1.0 12V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=3100 uvedena do nomálního provozu
Opel Corsa B r.v.2000 1.6 16V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=4716 pokračujeme
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

Fugy to jsou zbytecny kila navic, si prece tezkej sprinter :D
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
Fugy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 710
Registrován: 27 říj 2008, 09:50
Bydliště: Hradec Králové/Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugy »

petře neser nebo nebudou vrata, bububu :lol: počkej až tam narvu dokufru celou bednu na woofer to si to sedne ještě víc než ted:D
Opel Corsa B r.v.1999 1.0 12V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=3100 uvedena do nomálního provozu
Opel Corsa B r.v.2000 1.6 16V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=4716 pokračujeme
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Koberec

Příspěvek od Majk »

tak už jste se někto pustil do toho koberce??? :jj_good: chceto nakou inspiraci pro ostatní ! :potlesk:
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koberec

Příspěvek od Velbloud »

Majk.. jak píše Vtomas... bude to hodně práce.. osobně bych se na to vykašlal a pokud mermomocí trváš na jiný barvě, tak bych ten koberec taky potáhnul... navíc to nikdy nebude vypadat tak dobře jako originál.. a co se zátěžáku týče, tak ten jsem měl ve škodovce a po dvou letech se začal drolit, takže never more...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Koberec

Příspěvek od Majk »

kupoval sem koberec s tim že mi řekli že je ( vysoká pružnost,ohebnost,pevnost)
prý se používá právě na předělaní koberce(( interiéru aut lodí a letadel :potlesk: ))
tohle jsem bral tak trosku z nadhledem ,jen mě trošku zarazilo kdyš sem se jich zeptal na to jak mam nebo bych měl postupovat nebo jaké jsou možnosti postupy a tak...
na to my řekl prodejce (( tak to nemám ponětí )) :D

ale ja se stim nák poperu !! asi si proberu ty ohyby a ty méně důležité a neatraktivní bez učelu asi vynechám !!
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
Fošna
Příspěvky: 1468
Registrován: 09 črc 2008, 21:05
Bydliště: Česká Lípa

Re: Koberec

Příspěvek od Fošna »

Já dělal kompletní koberečky do kufru... to znamená na podlahu a boky... na boky jsem to lepil oboustranou izolačkou a dodnes to drží :D Do koberce v interiéru bych se nepouštěl... ať uděláš cokoliv, tak to nikdy nebude vypadat jako origo... Být tebou, tak bych udělal černej interiér a nebo světle béžovej ( ten jsem měl origo v Áčku a k tý červený to bylo luxusní 8) )
Corsa A 12NC (43PS)--- EX
Corsa B X14SZ (60PS)--- EX
Astra F X17DTL (65PS)--- EX
Zafira A Y20DTH (100PS)
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Koberec

Příspěvek od Majk »

Nojo jenže já jak byl uspěchanej že mám auto už mě v hlavě preletěla věc modro bílej interier xD no a dveře už sou hotoví a tak chci opatrne chytnou barvu celího interieru jen se bojim palubovky protože bílá krasně odráží a při jízde to asi nebude naký extra vončo !! tk asi udelam horný plasty modrý s bílejma dekorama a spodek bílej s modrejma nj !! uvidíme časem !! eště že člověk nemá moc peněz protože mě jak neco zapadne do hlavy tak jedu jak stroj a neohlížím se :D ale peníze by to chtelo no !! :vali_se:

uvidíme pak dám fota :-)
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Koberec

Příspěvek od Majk »

jinak barva orange malej VT cekni !! bílá kapota bych rekl že není moc běžná !!

odkaz: viewtopic.php?f=9&t=6989&start=75
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Odpovědět