Výfucky>Laďáky,duplexy ,ovály atd.

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hosak
Příspěvky: 191
Registrován: 29 srp 2008, 22:57
Bydliště: Bratislava SK

Příspěvek od Hosak »

FrantaU >>>> Nie som si isty ale mam pocit ze vsetky cecka maju kat tak kvalitneho tvaru ze neviem ci to vimlatit pojde. Minimalne na diesloch to nejde.
Corsa C Z13 DT

[url=http://]Tigra A X14 XE[/url]

Obrázek

Life is not fair, get used to it.
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FatriX »

ja se bavil s kamosem a nej asi podle meho nazoru je normal svody rezonator misto katu stredovej tlumic a sportovni vejfuk a mistro trubek hodit nerezove trubky! a pak to poznate ten vykon sice o malo vetsi spotreba ale kdyz chcete vykon tak budete chudsi o nejakou tu ropu no
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

A jakou funkci mají nerez trubky mezi obyč dílama?
JInak co všichni máte stím rezonátorem??? :D
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

Tak katik je venku... resp. to co z něj zbylo:)... Zatim se žadný problémy neobjevily. Soce je auto "v nouzovým režimu", ale žadnej moc velkej rozdil jsem nepoznal. Ono ta moje corsa holt nikdy nejezdila bůhví jak, takže asi proto mě to nepřijde.
Jinak k tomu rezonatoru, podle mě to nic nedělá:)...mám ho jen proto že jsem ho sehnal za par korun, když se mě rozsypal středovej tlumič. Ale podle mě je to taková trubka s tlustou stěnou:)
automatic
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FatriX »

no nerezove trubky fungují jako sportovní nerezove svody lepe tama jde plyn jako vyfukovy jo a kdyz mas lesenovku nebo nejakou trubku tak ti ti zrezne a ty splodiny se jakoby od tohho odrazej a za dalsi to ma lepsi zvuk :) kamos to ma prave na aute a nestacil sem se divit :)
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

:D seš si tím jistej že kouske trubky ti tak pomůže??? zvlášt když tam máš obyčejný svody? tomu plynu je ten metr trubky kterým to máš pospojovaný uplně jedno bych řekl :D
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FatriX »

me se zda ze je to o hone s tim lepsi zvuk a taky to neco prida!! kamos ma vectru 2,0 udelal tam komplet nerez a jde to poznat zvučíček jak cip parada uplne a ma jen rezon, stred a koncovku ciste na trubce a nahodou dobrý toje!
Uživatelský avatar
maxi126
Příspěvky: 92
Registrován: 08 dub 2009, 22:46
Bydliště: SLOVAKIA

Příspěvek od maxi126 »

chlapi mozem rezonator dat namiesto koncoveho tlmica ?
nejde mi o ziadne zvysenie vykonu ani nic podobne len tak uz nechcem ziadny super tuning vyfuk z velkymi koncovkami
na rezonator by som si dal navarit koncovky v style tdi
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

tak když už se dávají nerez trubky tak to chce komplet laděný svody, pak je to znát.
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
JOSEPH HRIWA
Příspěvky: 131
Registrován: 27 čer 2009, 13:45
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JOSEPH HRIWA »

a lidi v okolí tě budou nesnášet jako mě :D
Uživatelský avatar
patnous
Příspěvky: 233
Registrován: 19 zář 2010, 20:39
Bydliště: Ledenice
Kontaktovat uživatele:

xxx

Příspěvek od patnous »

cauky kluci jako novacek bych potreboval poradit mam opel corsa b rv99 motorizace 1.7 disel a koupil jsem si koncevej sportvni tlumic ale ze by to neco moc delalo to fakt ne poradi mi nekdo jestli by to slo nejak upravit diky Honza :D
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

Patnous--- No ja mam taky sportovni tlumic maximalne pruchozí, jestli to neco prida tak to poznas mozna u nejake dobre motorizace ale u dieslu nevim a u me to taky udelalo hovno, jen zvuk. A taky spis jak udelas komplet vyfuk, jen tlimic to nejak nespasi k lepsimu, ja ho tam mam jen kvuli zvuku. A motor taky neni nejnovejsi urcite uz nema 45hp jak mel novy takze i kdyby ten tlumic by mi nejak navysil dostal bych se zpatky na tech 45. Poradi ti tady zkusenejsi ale myslim ze kdyz nejaky narust tak komplet svody, za svody rezonator nebo sport kat atd, ja sem od toho nic necekal
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
patnous
Příspěvky: 233
Registrován: 19 zář 2010, 20:39
Bydliště: Ledenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patnous »

njn nafta je na prd ale vis co ja kdyz jsem tam dal ten tlumic tak jsem cekal aspon neco ale ono to dela skoro prd nejde mi ani tak aby to lip jelo ale spis o zvuk a ten taky nic moc
Uživatelský avatar
matix737
Příspěvky: 63
Registrován: 01 úno 2011, 18:54
Bydliště: retova

Vykuchání tlumiče

Příspěvek od matix737 »

zdravim,nemate nekdo zkusenosti s vyndanim prepazek s tlumice?co se tyce zvuku jestli mam vyndat vsechny nebo jenom neaky?me by se to libilo kdyby to pri mensich otackach nebylo ani moc poznat az pri vyssich se to teprve projevilo :D
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykuchání tlumiče

Příspěvek od Tiger.s »

To není tak jednoduchý na zvuku se nepodílí jen tlumič ale i koncovka a zbytek potrubí .... Určitě bych kvuli zvuku zbytečně neřezal a nevařil vejfuk kterej ti pak vydrží sotva rok
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Odpovědět