Zadní repro v origo plastech

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
HonzisL
Příspěvky: 185
Registrován: 22 led 2009, 18:49
Bydliště: Děčín 32
Kontaktovat uživatele:

Zadní repro v origo plastech

Příspěvek od HonzisL »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda jste už někdo dával repro dozadu pod zadní plast?:-) Zajímalo by mě, jaká je tam max. montážní hloubka pro repro:-). Vejde se tam repro 130 mm, redukce stojí 120 Kč. Díly za rady..

http://opel.autodoplnky.cz/opel-corsa-b ... ok-s255376
Corsa 1.5D nejlepší kára:-D
flo
Příspěvky: 19
Registrován: 20 říj 2008, 14:01
Bydliště: Praha-Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od flo »

Ja jsem to tam daval je to presne delany na 130mm repro, vsechno presne pasuje... repro mam kenwood. Tam je mista hodne moc.
akt.:Corsa B 1.0 1999, Nissan Sunny GTI 1992, BMW 520dT 2001, Yamaha DT125, Yamaha Majesty 250
ex.: BMW 325i 1992, Fiat Cinquecento 0.9i, Suziku DL650 V-strom, Suzuki Bandit 1200S
belco
Příspěvky: 36
Registrován: 09 čer 2007, 20:42
Kontaktovat uživatele:

Zadne repro

Příspěvek od belco »

Neviete mi poradit ake rozmery maju tie elipticke zadne reproduktory za zadnymi sedackami (nechce sa mi to rozberat kvoli tomu) a daju sa vobec kupit nejake take co tam pasuju???
Edit:Sloučeno.Havli
Uživatelský avatar
Robin Benett
Příspěvky: 248
Registrován: 19 říj 2008, 10:20

Příspěvek od Robin Benett »

belco
Příspěvky: 36
Registrován: 09 čer 2007, 20:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od belco »

Cize reproduktory 4 x 6 " tam vlezu naisto?
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

Jsou tam uz natahany origo kabely? Musi se odendat celej bok nebo nejak vrsek, abych se k tem reprakum dostal?
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
Dojed
Příspěvky: 238
Registrován: 30 srp 2007, 15:33
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dojed »

nedávno jsem je měnil,neni to tak těžke.akort je tam origo zasuvka kterou odstřihneš a kable napojiš na ty nove repra.kupoval jsem kus za kus tak at to pasuje do origo držaku,ptž nejsem moc na muziku,ale škvrčely i když nehraly tak jsem je vyměnit musel
Uživatelský avatar
Hosak
Příspěvky: 191
Registrován: 29 srp 2008, 22:57
Bydliště: Bratislava SK

Příspěvek od Hosak »

Neviete ci C-cko ma vzadu v plaste take iste ako B-cko alebo su tam ine?
Corsa C Z13 DT

[url=http://]Tigra A X14 XE[/url]

Obrázek

Life is not fair, get used to it.
Uživatelský avatar
ondrap
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 125
Registrován: 06 zář 2008, 21:37
Bydliště: okolo Brna

Příspěvek od ondrap »

To s Céčkem by mě také zajímalo. Chystám se na výměnu zadního repro a zůstal jsem vyset na torx 50, kterým je přidělaná držák pásu. Torx už mám a teď najít chuť se do toho strašného rozebírání pustit. Pak asi vyndám reprák a půjdu koupit jinej, protože jsem se nedozvěděl jak je tam velký nebo co mi tam jinýho vleze.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hosak
Příspěvky: 191
Registrován: 29 srp 2008, 22:57
Bydliště: Bratislava SK

Příspěvek od Hosak »

ondrap >>> uz som na to asi dosiel pomocou tohoto http://www.stualarm.cz/produkt/10071-pl ... ni-130-mm/ tam vlezu klasicke 130mm. Inak mohol by si mi prosim aspon zbezne popisat jak sa to rozobera. resp v akom poradi idu tie plasty dole?
Corsa C Z13 DT

[url=http://]Tigra A X14 XE[/url]

Obrázek

Life is not fair, get used to it.
Maki
Příspěvky: 5
Registrován: 11 úno 2009, 19:04
Bydliště: Lutín 288
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní repro v origo plastech

Příspěvek od Maki »

Ahoj lidi,

už tu byla řeč.... chci osadit v Corse B 1999 1.0. 3dv. reproduktory do zadu za sedačky do plastu pod mřížku a jak tak měřím, tak mřížka má rozměr značně malý aby se tam vlezly aspoň malé repro 4x6. Nemá s tímto někdo zkušenosti? Případně prosím nějaké foto??? Děkuji moc!! Pod mřížkou je totiž vymezen určitý prostor o malých rozměrech. Nedokážu si představit, že se tam něco vleze :(.
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Zadní repro v origo plastech

Příspěvek od MAMBO »

Taky by mě zajímala montážní hloubka těch zadních reproduktoru, je jich víc na výběr. Možná že to tam není omezene tak jak vepředu.
Corsa B 1.0 5 dveř
Benda
Příspěvky: 60
Registrován: 20 kvě 2013, 19:37

Re: Zadní repro v origo plastech

Příspěvek od Benda »

Do corsy jsem dával originál zadní repro a kabely tam nebyly, končily u toho velkýho konektoru ve sloupku u řidiče. Takže jsem sehnal originální kabeláž a vyměnil kabeláž v celý zadní části auta
Odpovědět