Jaké repro do dveří

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jork
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2007, 18:37
Kontaktovat uživatele:

Jaké repro do dveří

Příspěvek od Jork »

Dobrý den
Chci si pořídit reproduktory k rádiu do auta Opel Corsa B r.v. 1995.
Jaký rozměr reproduktorů se vejde do dveří.
děkuji za radu.
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Myslim ze tam jsou s prumer 130mm nebo 160mm, ale budes muset koupit jest k tomu redikcu protoze normalni repro tam jen tak neuchytis, timhle me opel trosku nastval :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jork
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2007, 18:37
Kontaktovat uživatele:

Jaké repro do dveří

Příspěvek od Jork »

Berry/ Díky, náhodou přesně to nevíš? Jsem invalidní a po fyzické stránce si nemohu dovolit provést demontáž (což by bylo nejednodušší) abych se přesvědčil. Ta redukce se dá koupit?Musím ještě koupit anténu,jakou by jsi doporučil? Mám u zadních dveří (střecha) jen asi zaslepený otvor.
Děkuji za radu
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Kenwood a Pioneer (a urcite ostatni taky) delaji primo do Corsa sadu.
Do dverich dolu, a nahore tweeter.

Musis koupit ten mezikus no, ale to by meli mit taky tam kde maji tech reprodutory, nebo aspon muzou obednat.

Original je tam 13 a vleze tam i 16 ale zase zalezi na mezikus, na kterou velikost je.
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Aha tak to jsme nevedel ze delaji primo na corsu, jsem to rpave resili s Minimikem a ten kupoval Sinus live a k tomu redukci, redukce je takova obruc ktera se da kolem repraku aby se tam primontoval (bouzel nemuzu najit foto), ale pokud Erik pise ze delaji primo na corsu, ale bojim se ze si to enchaji pekne zaplatit, ta redukce myslim ze stoji asi 400,- , takze jakoby 200,-/kus, no jinak s tou antetnou ted presne nevim jak to myslis, ty tam nemas tu pripravu aby se tam jen ansroubovala ta antena :?:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jork
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2007, 18:37
Kontaktovat uživatele:

Jaké repro do dveří

Příspěvek od Jork »

Berry/ Asi tam je příprava, je na kapotě (v barvě vozu) taková záslepka tak předpokládám že tam příprava je , je to r. v. 1995.Víc nevím.
Potřeboval bych (aspoň pro začátek) poradce abych se mohl obracet s různými dotazi ohledně Opel Corsa B 1995. Koupil jsem jej v bazaru (zatím spokojenost) ale mám plno otázek které mi ani technici v bazaru (kde jsem vůz kupoval) nedokážou plně zodpovědět. Ani se nedivím při tolika značek vozů co tam prodávají.
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

tady na corsa clubu se muzes ptat na cokoli, treba neco tu najdes co yb te zajimalo, jinka ohledne anteny ja bych se nabal zajet do opelu a takovou vec jako udelat antenu myslim ze zvaldnou a nebude to ani tolik stat jinak ty predni repro bych zatim nechal original i kdyz zalezi jake mas oni se davali origo v nekolika vykonovych verzich i kdyz to neni zadny slagr, ale jde to a pak k tomu nechat si natahnout kabely dozadu a to uz bude hrat mnohem lip se 4repro :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

tady se daji sehnat ty plastovy adaptery :idea:
http://www.stualarm.cz/kategorie/car-au ... -adaptery/
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

8) Miku to jsou oni diky ze jsi to jsem hodil
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jork
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2007, 18:37
Kontaktovat uživatele:

Jaké repro do dveří

Příspěvek od Jork »

Mimo jiné mi chcete naznačit že už jsou nějaké bedny (od výrobce) zabudovaný, ve dveřích? To snad ....
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

jork> urcite ano, nesetkal jsem se s corsou ktera by je nemela...sundej plastovou kapsu na dverich, je to cca 7 krizovych sroubu, pod nimi by mel byt repro. pri vyberu novych dej duraz na hloubku repra, aby si nemel problem se stahovanim oken. vyskove repro je v madle dveri, staci ze smeru od palubky vrazit plochy sroubovak a vycvaknout kryt kolek kliky
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

To je pravda, vim ze v Kadettu sjem musel koupene repro vratit protoze byli moc hluboke a ten vyber do corsy s repro je hoooodne omezeny co jsem koukla, ale Minimike mi dal odkaz na 160mm Sinus live ktere vubec nejsou hluboke a pasovali tam v poho 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jork
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2007, 18:37
Kontaktovat uživatele:

Jaké repro do dveří

Příspěvek od Jork »

Berry- Mikemad/ Děkuji za informaci.Mám zde nějaké repro (Panasonic) v průměr 13 cm, hloubka asi 5 cm (to bude asi moc.). Můžete mi ještě poradit jakou anténu aby kopirovala otevření zadních dveří?
Pak mám ještě malý problémek , částečně poškozený a zcela nefunkční osvětlení SPZ, myslel jsem že díl koupím (jedná se o kousek bakelitu), zajel jsem do Oppl (náhradní díly) ano je to možný ale chtějí za ten kousek bakelitu 350Kč tak to mne položilo.
Pokud jste ochotni mi býti radou je možno využít také ICQ?
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Tak se koukni na www.aci.cz nebo na www.e-cat.cz tam uricte anjdes mnohem levneji 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jork
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2007, 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jork »

Berry dík, našel jsem ale když k tomu připočtu 100 - 150 Kč poštovné tak jsem tam kde jsem byl. Nic méně děkuji linky uložím.
Odpovědět