Kód na rádio

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
Lukash007
Příspěvky: 6
Registrován: 01 črc 2011, 10:40

Re: Kód na rádio

Příspěvek od Lukash007 »

co musím udělat proto abych získal kod na odblokování rádia????poradí někdo totálnímu amatérovi??chci ségře zprovoznit rádio díky moc
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód na rádio

Příspěvek od petanek192 »

osat ty cisla z radia a dat je sem ale tady to uz nikdo asi neprovozuje je to mrtve ...
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
sp4wn90
Příspěvky: 12
Registrován: 01 lis 2009, 16:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Kód na rádio

Příspěvek od sp4wn90 »

Zdravim chlapy mam takový problem neproblem, včera jsem vložil origo autoradio do auta kvuli prodeji :), radio hned šlo ani nevyžadovalo kod což jsem se divil... dneska ale prostě nešlo zapnou jen se rozsvítila ta červená kontrolka tak jsem myslel že to bude chtít asi kod, ale jde o to že když držim to AS tak se nic neděje... :/ (mam u toho zaplý i zapalovaní), je to blanpunkt car 300... v čem by mohl být problem? Já si nejsem přesně jist jestli to AS co mačkam stači pro vyvolaní toho pole pro zadávaní kodu...
Uživatelský avatar
Palito&LilDevil
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2007, 20:25
Bydliště: Bratislava

Re: Kód na rádio

Příspěvek od Palito&LilDevil »

Nazdar Corsaci :)
Mam problem s radiom Blaupunkt Car 300. Same sa zablokovalo - nerobil som nic s poistkami ani bateriou. Po stlaceni AS so zapnutim radia zacalo na "2 CODE". Pravdaze som zadal z karticky nespravny kod (lebo su na nej tri stvormiestne) a tak ma to poslalo do prdele.

A tak citam tuto temu a vyratal som, ze potrebujem viac ako 10 hodin jazdenia na odblokovanie posledneho pokusu. Jazdil som 3 mesiace a nic. Stale ma to tam nechce pustit a vypisuje "1 CODE" po stlaceni AS.

Dalej som sa docital, ze mam ist do servisu, ze mi ho preprogramuju. A tak som tam dnes bol (MaH Auto Bratislava, Panonska - autorizvany Opel servis) a povedali mi, ze mi s tym nevedia pomoct, ze je odpalene.

Z vas mi niekto nevie pomoct? Pripadne nema niekto toto radio na predaj?

Dakujem!
Corsa B 1,4i 44kw 05/98
Poppy
Příspěvky: 1
Registrován: 16 říj 2011, 16:59

Re: Kód na rádio

Příspěvek od Poppy »

Zdravím neví prosím někdo kod na :Opel Corsa CN110 1.0 12V??

Nevím sériové číslo toho rádia,ale mohu ho vyfotit pokud to pomůže.Děkuji :)
Michal89
Příspěvky: 4
Registrován: 10 lis 2011, 16:47

Kód na rádio

Příspěvek od Michal89 »

Zdravim, mam problem s autoradiem Grundig, musel jsem vyndat baterku a ted to po me chce ctyrmistny kod, ktery nemam. Nepomohl by mi nekdo? Diky moc za odpoved.
Michal

Typ: Grundig CAR 200(D)
No.: 90 462 562
GM0200V4080582
bulda
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2012, 15:46

Re: Kód na rádio

Příspěvek od bulda »

zdar chlapi, měl bych prosbu. Mám asi 3 měsíce Corsu B z r.95. V ní bylo rádio VDO, ale to jsem musel vymontovat a nemám kod, dá se to nějak řešit? Četl jsem, že se dá kod vygenerovat, najde se někdo kdo mi pomůže, díky. přikládám fotku štítku na rádiu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kód na rádio

Příspěvek od duskov »

Pokud mas VDO500, tak mas celkem smulu. Musis bud do Opla pro car pass, nebo demontovat a vypajet EEPROM a pak pres ctectu dekodovat. Mozna je i jiny postup, ale generator cisel bohuzel asi neni.
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
bulda
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2012, 15:46

Re: Kód na rádio

Příspěvek od bulda »

Ajajajj :wc_tlac: to je špatný to je špatný.
Numlik
Příspěvky: 5
Registrován: 25 zář 2009, 16:14
Bydliště: Cheb

Re: Kód na rádio

Příspěvek od Numlik »

Ahoj, mohl by mi prosim nekdo z moudrych poradit ?? Tata ma Corsu B, kde je autoradio CAR 200. Bohuzel na nem sviti SAFE. Potreboval bych na nej kod. Je tu ale jeste jeden problem, kdyz zmacknu AS + zapnuti radia na cca 3 sekundy, aby mi naskocila moznost zadavat kody, tak to pipne a pouze se opet objevi SAFE bez moznosti vlozeni kodu. Dokaze mi prosim nekdo pomoci ?? Moc dekuji. Petr


CAR200
GM0200W6721319
horak
Příspěvky: 16
Registrován: 20 bře 2012, 12:04
Bydliště: Beroun

Re: Kód na rádio

Příspěvek od horak »

Zdarec, pro všechny kdo mají problém s kodem na autoradio doporučuji kontaktovat: elektromichal@centrum.cz . Já osobně s ním mám vëlice dobrou zkušenost. Potřeboval jsem zjistit kod na rádio Blaunpunkt Car 2003F a po zaslání emailem čísel No a GM mi během jedné hodiny přišel kod, který byl správný.
kuryr
Příspěvky: 1
Registrován: 17 čer 2012, 17:18

Re: Kód na rádio

Příspěvek od kuryr »

Prosím prosím o zaslání pin na autorádio:
delco
no. 09136107
type: cdr500 (e)
2f4

Auto je z bazaru a standardně není k němu pin :-)
Děkuji mnohokrát.
lpetele
Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2012, 21:21

Re: Kód na rádio

Příspěvek od lpetele »

Čus lidičky mohl by mi někdo pomoc mám opel corsu a nevím jaky je kod pro radio opsal jsem toto:


Blaupunkt
Type:CAR 300(D)
NO:90532620

(2F2)

Mohl by mi někdo pomoc spěchá to moc prosím prosím díky nejlépe ještě dnes zatím dík
punk
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2012, 22:02

Re: Kód na rádio

Příspěvek od punk »

zdravim mam blaupunkt 300 autoradio a nevim code halvne kdyz zapnu zapalovani a tl as tak to jenom pipne a nic nevite cim to muze byt??? predem dekuji a jeste bych se chtel zeptat jak opmontuju to radio koukal sem ze jsou tam sroubky ale nevim jestli je ot na plochej sroubovak nebo na krizovej neni tam moc videt i kdyz sem si svitil baterkou dekuji za pomoc mockrat diky:)
mmikulik
Příspěvky: 1
Registrován: 22 lis 2012, 22:07

Kód na rádio

Příspěvek od mmikulik »

Zdravim vsechny "Corzary",

zaplat panbuh tomu, kdo by mi poradil kod k memu bloklemu radiu. Vy vystaveni baterky se to bloklo a nemuzeme najit patricnou karticku s kody. Tohle jsou detaily na radiu po tom, co jsem ho demontoval:

Detail modelu z boku:
GM020211307981 vyrazeny do plechu na kodu vytiskle cislo stejne akorat misto druhe nuly je tam Q- 02Q211307981

Stitek zezhora:
Grundig 327915646
NO.: 09 115 094
Type: CAR 2002 (E)

Predem moc dekuji,
Odpovědět