Komplet audio

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
Potoocheck
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2012, 10:23

Komplet audio

Příspěvek od Potoocheck »

Ahoj lidi! Po roce stráveném s nevlastní sestrou Corsy Agilou jsem se dostal ke Corse po dědovi. Chci do ní dát rádio, jenže: je to úplně nejnižší výbava, takže bez origo rádia, kličky u oken atd. Ani by mi to nevadilo, ale ve dveřích není repro, nemá anténu a dokonce není vůbec udělaná kabeláž, ani ty "husí krky" do dveří nevedou, místo toho jsou tam jen záslepky. Tak se ptám: co všechno budu muset udělat a jak, prosím vás? Něco o tom vím, ale nejsem nijak moc zkušený, jen jsem měnil pár rádií. Pochopil jsem, že musím natáhnout anténu od střechy k rádiu. Ta se musí ještě zvlášť nějak napájet? K rádiu taky nevedou žádný kabely - co a jak tam mám přivést? Repro do dveří samozřejmě nebude pasovat, takže sehnat redukci, přišroubovat, případně vytlumit, ale co s vejškáčem? Chápu, kam přijde (do madla), ale jak je to s drátama? Jednoduše to komplet natáhnout, ale nevim co, jak a kam (odkud) aby to neshořelo. Je toho dost, já vim, už jsem si sháněl informace (mám třeba tu knihu jak na to), ale tohle je tak komplexní záležitost, že se radši zeptám. Nejsem automechanik, spíš takovej kutil. Děkuju za každou radu.
Potoocheck
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2012, 10:23

Re: Komplet audio

Příspěvek od Potoocheck »

Na doplnění: jde o Corsu B 1999 :banan:
Uživatelský avatar
Muchomurka
Příspěvky: 2
Registrován: 26 kvě 2012, 16:43

Re: Komplet audio

Příspěvek od Muchomurka »

Ahoj, budu teď rěšit to samé, podědil jsem Kozu Corzu po dědovi ve fitness výbavě, o víkendu se na to jdu podívat tak potom napíšu.
Napájení bych vedl rád od pojistek, protáhnutí repra bude sranda nevím jestli tam dávat nějaké husí krky nebo jen natáhnout kablík. Jestli se to povede zkusím nahodit nějaké fotky. :banan:
Koza B 1.0 ECO 12V 1999
Fitness výbava, 3 Dveře, 4 kola, Červená
najeto 30tKM :-) původní pneu :starec:
Potoocheck
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2012, 10:23

Re: Komplet audio

Příspěvek od Potoocheck »

Já už jsem to natáhnul :deejay: Kabel jeden od pojistek, nicméně jsem to vedl mimo spínačku, ať to hraje i bez klíčku. Anténu jsem taky přidělal - na to bylo třeba odstrojit půl vnitřku až na plech, ale taky jsem to v pohodě zvlád. Teď už řeším jen montáž repro. Po vyzkoušení fungujou, jen to musím přidělat do dvěří. Vejškáče jsem tam už nacpal pod kryty u klik, jen uchycení středobasáků (165mm) musím vyřešit. Tlumení dveří možná časem. Jinak jsem jen koupil jednu rychlospojku pro připojení stálejch 12V na stávající drát od pojistek, očko pro ukostření, konektory ISO a na ně všechno přes čokolády. Jak ty budeš dělat ty velký repro? :urcite?: Jinak hodně štěstí, je to radost :dancer:
Odpovědět