UPOZORNĚNÍ - VÝSTRAHY - STÍŽNOSTI

Pravidla chování na fóru
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

UPOZORNĚNÍ - VÝSTRAHY - STÍŽNOSTI

Příspěvek od Velbloud »

Toto téma, je založeno pro všechny členy klubu.

Zde si může kdokoliv stěžovat na MODERÁTORY, ADMINY, či jakékoiv jiné členy klubu - zde na foru. V případě stížnosti na moderátory či adminy, stížnost posoudí ostatní Admini.

V případě stížnosti na člena se stížnost prošetří a případně se udělí výstraha. Pokud budete upozorňovat na člena, prosím podejte stížnost s celkovým popisem problému spolu s linkem na dané téma.

V tomto tématu budou též zadávat ADMINI a MODERÁTOŘI výstrahy.

PROSÍM BEZ ZBYTEČNÝCH OT.

Díky Bloud
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

nechci si ztěžovat na někoho konkrétního, spíš bych se zde rád zamyslel nad smysluplností práce některých moderátorů a adminů.Samozřejmě odmítám anarchii na foru a uznávam určitou cenzuru, ale to co zde občas vídám mi přijde přehnané.Čas od času mam pocit že se někdo nudí a tak hledá na každém příspěvku sebemenší porušení nejméně závažného pravidla CC...má někdo stejný pocit jako já? :D
BTW: kdo označí tohle za OT? :D
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

System: promin ale nedalo me to na to nereagovat :wink: mozna ze kdyby si uvedl konkretni pripady dalo by se s tim neco delat nemyslis? :?: BTW i tak je to pravidlo :lol:
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

takže např to jak jsi ty osobně (nedá mi to nerejpnout si přímo do tebe :D ) upravoval muj příspěvek "třeba má místo pedálů šlapky z rotopedu :D " ve foru Jak to děláte (09. únor 2009 10:42). byla to reakce na to, že se gringo spletl a napsal větší výkon motoru než ve skutečnosti má.Vzhledem k tomu, že jsem tento topic založil já, dovolim si tvrdit že to neni jen o strohých radách typu "povol šroubek pod nárazníkem a pak udělej to a to" (což by asi nikdo od tématu o způsobu jak dosáhnout menší spotřeby ani neočekával, že?:)) ale nachází se na rozhraní mezi sekcemi Jak na to ale také Pokec.....čili já se ptám: bylo nutné příspěvek opravovat a upozornovat na pravidla? :D
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

System: ja to tusil :wink: a oduvodneni?
kdyz uz se zminujes: ale nachází se na rozhraní mezi sekcemi Jak na to ale také Pokec... kdyby si to dal do pokecu tak nereknu ani slovo vuci tve reakci :wink:
jinak prispevek jsem upravil kvuli citaci a myslim ze si nebyl jenom mnou upozornovan :wink:
jinak kdyz si se dotkunul zalozeni noveho tematu :wink: na spotrebu a s ni spolecne rady a zkusenosti je tu tema :wink: viewtopic.php?t=37&highlight=spotreba
Naposledy upravil(a) toxik-q dne 09 úno 2009, 21:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

tak když už jsi to nakousnul (a tudíž stížnost na OT je na tebe, ne na mě :D) tak já nechci řešit za kolik se dá jezdit, ale jak to udělat...to je rozdíl oproti tebou zmíněnému topicu.Mě zajímá způsob jakým se dá nižší spotřeby dosáhnout, at už řidišský skill nebo růžný nesmysli do motoru.Snad jsem to napsal pochopitelně
Edit: a k té citaci...za to se omlouvám.jsem zvyklý na způsoby několikanásobvných citací z jiných for
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

System: promin ale k tomuhle uz nemam co dodat :smich2: to jsem tady pak na hovno :?:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

System>>> Myslím si, že Toxik nic nepřehání. Pravidla tu jsou od toho aby se dodržovala. A to platí pro všechny :!: My jsme tu dost benevolentní a lecos přecházíme :wink:
Jinak by mě docela zajímalo na jakém fóru je povolena mnohonásobná citace. Vetšinou je to právě ošetřeno v pravidlech, ale to by jim určití lidé museli věnovat alespoň 1min na přečtení :idea:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

System:

jak již bylo řečeno, tvoji stížnost považuji za naprosto bezpředmětnou. Pravidla tu jsou proto, že máme přes tisíc uživatelů, 400 návštěv denně a spousty členů, kteří si tu forum jen pročítají. Proto musí být toto forum - obzvláště určité sekce PŘEHLEDNÉ bez zbytečných OT, několikanásobných citací a pod. A právě od toho jsou tu moderátoři a admini aby tu pročišťovali forum.

Jak správně naznačil Suby, jsme ještě dost mírní, protože zatím JENOM upozorňujeme a JENOM uklízíme "nepořádek"... v případě že ovšem člen neuposlechne a bude i nadále porušovat pravidla, má administrátor či moderátor právo

1) po zdůvodnění smazat uživateli příspěvky,
2) po výstraze dát mu ban na určitou dobu,
3) pokud mu žádná z těchto věcí nepomůže k tomu aby se choval slušně a bez problémů, smazat mu profil a zablokovat jeho IP.


K žádnému z těchto tří kroků jsme se nedostali a zatím jsme jen u napomínání a "uklízení". Proto si myslím, že jsme na tomto foru docela dost benevolentní.

To že jsi zvyklý z jiného fora na něco jiného, je mi líto ale to je Tvůj problém. Když pojedeš do anglie a policajti tě budou upozorňovat na to, že jezdíš v protisměru, taky si budeš na ně stěžovat?

Závěrem: Toxik-qovo jednání považuji za opodstatněné, jelikož Tě jen napomínal a koneckonců nebyl sám jelikož jsem Ti musel několik příspěvků také moderovat.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Obdržel jsem SZ se stížností, tak kromě odpovědi přes SZ si dovolím reagovat veřejně. "Stížnost se vztahuje k tématu a napomenutí v tomté tématu viewtopic.php?t=3677

MOCNÝ PREZIDENTE
Boulder píše:Ty kašpare mně vůbec nejde o světla, já je mám doma. Jde o to, že klučina prodává auto na fotkách který podle mě už spoustu věcí které tam jsou vyfoceny, ve skutečnosti nemá. Protože jsem je od původního majitel koupil. Takže se dostávám k tématu klubu, kdy jeden na druhého děláte poděl a plácáte se po ramenou jakej jste klub a jek tomu či onomu zrovna ty dáš napomenutí. Mimochodem uznej sám, že když jsem já od původního majitel asi před půl rokem ty lampy koupil a na autě podle fotek jsou. Asi je někde musel ošéfovat. Aha? A proč je teda problém napsat tady kolegovi kde. Aha? :
Dlouho jsem přemýšlel, zda se Ti k tomu mám vůbec vyjadřovat, jelikož i když s nekým nesouhlasím, tak ho neoslovuji "ty kašpare".

Ale abych se vyjádřil k věci.. vůbec mne nezajímá, jestli daný člověk ví či ne, kde jaký světla koupil.. resp. mne vůbec nezajímají světla. Jednalo se o to, že jsi byl v tématu PRODÁM/KOUPÍM AUTO a zbytečně jsi psal OT o jiných věcech, i přes prosby moderátora abys to nedělal. Pokud jste chtěli názor na světla - jsou tu jiné sekce kde se na ně dá zeptat, pokud se chceš zeptat rovnou majitele jsou tu soukromé zprávy, kterých můžeš využít a zeptat se tak přímo jeho.

JEDNOU JSOU DANÁ PRAVIDLA FORA, tak se BUDOU DODRŽOVAT.

Jestli se ti se ti pravidla nelíběj, nemusíš sem chodit, nemusíš prispívat. Toto je zcela dobrovolný klub. A Tvoje narážky pokládám za zcela bezpředmětné.

S pozdravem Bloud
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Boulder
Příspěvky: 94
Registrován: 13 led 2008, 21:09

Příspěvek od Boulder »

Ještě jedna věc, když chceš aby se věci podle pravidel nebo jak jsi to psal řešily přes sz, proč to pak zveřejňuješ? O nic nejde jen jsem se nemusel namáhat psát ti osobně....
Boulder
Příspěvky: 94
Registrován: 13 led 2008, 21:09

Příspěvek od Boulder »

sorry ale jště něco. Proč do vlákna kde se prodává auto vypisuješ proč a zač dáváš napomenutí ,nebo co to bylo? Není to zbytečné? Neměl bys to posla taky přes sz? řekl bych, že tohle se vlákna taky netýká a případného zájemce nebo kopujícího to zajímá daleko miň, než jestli auto má vše to co je na fotkách. Což bych řekl, že se vláknatýká dost úzce.... :idea:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Boulder píše:Takže jak vidím kašpare je opdstatněné označení zřejmě jsi nepochopil, že stejně jak píšu já , tak ty o nějaká světla tady vůbec nejde. Jde o to , že chceš dodržovat pravitla v rámci klubu a děláš bububu. Přitom jde o to, že někdo zřejmě prodává auto v jiném stavu než je na fotkách. Což mě osobně by víc vadilo, že mně chce někdo prodat "zajíce v pytli" než nějaká pravidla a bloud s nima. Tak asi tak. Jo a navíc by mě zajímalo když půjdeme do extrému co semnou jako uděláš. Vyhazov = nový nick. Zvyhazov a zablokování adresy mého počítače = přihlášení na jiném počítači, a věř tomu ,že možností je spousta. Takže mě nech na pokoji a radši si udělej pořádek v tom aby lidi, kteří by měli být kamarádi a chodily na fórum i srazy dobrovolně a bez stupidních zásahů, na sebe nedělaly hapry. Jasně že to asi nezařídíš, tak aspoň nech ať dotyčný reaguje ve vlákně které je k tématu aktuální. Protože oba víme,že když založím nové dotyčný ho bude ignorovat a ostatní v postatě taky.
Přes SZ jsem radil řešit věci off topic. Zveřejňuju to proto, že se jedná o stížnosti na pravidla a když teda k tomu máš tolik co říct, tak se o to podělíme, ne?? Nebo se stydíš za to co píšeš??

A teď ke Tvé druhé soukromé zprávě.

1) pokud bys reagoval k autu, že auto zajisté již není v daném stavu, a napsal to normálně, příspěvek bych ti nechal. Pokud ovšem budeš jen do prodávajícího rejt proč neřekne kde se daj koupit světla, je to OT a smažu ti to. To jestli auto je v tom stavu jako je na fotkách, je mezi prodávajícím a kupcem a je zcela na kupci aby si auto zkontroloval před koupí... Ty tam můžeš dopsat (slušně) jen upozornění, že určité díly máš už ty a ne prodávající.

2) Tebe nechám napokoji, pokud Ty budeš dodržovat pravidla.. stejně jako všichni ostatní. Je mi naprosto jedno jestli jsi to Ty nebo někdo jiný, ale když je někdo poruší, bude na to upozorněn a pokud si nedá říct, bude se dále postupovat dle pravidel (kdyby sis je alespoň přečetl, věděl bys jak). A pokud tu chceš stále dělat (zbytečně) nepořádek a (zbytečně) proudit, tak si ten ban opravdu vysloužíš (ovšem naprosto zbytečně).

Toť vše.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Boulder
Příspěvky: 94
Registrován: 13 led 2008, 21:09

Příspěvek od Boulder »

A KDYBYS, TY KAŠPÁRKU POŘÁDNĚ ČETL CO MAŽEŠ ZJISTIL BYS, ŽE TAM PŮVODNĚ BYL JEN DOTAZ JESTLI TAM TY VĚCI VŮBEC JSOU. NEZLOB SE NA MĚ , ALE TOS NEMOHL VĚDĚT JESTLI JSEM KUPEC NEBO REJPU. A BUBU SI NECH NA NĚKOHO JINÝHO, PROTOŽE OBA VÍME ,ŽE SEMNOU NIC MOC NENADĚLÁŠ. Ještě k tomu sz. Mě je srdečně jedno jestli to čteš ty nebo 100 dalších, akorát teda nevim proč už kdysi jsi při mazání OT chtěl ať se to či ono píše přšes sz, když to pak sám nedodržuješ...
Boulder
Příspěvky: 94
Registrován: 13 led 2008, 21:09

Příspěvek od Boulder »

Za smajlika ban. bojim bojim. Seš ty normální?
Odpovědět