40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Stálé nabídky prodeje dílů či úpravy dílů pro členy CorsaClubu

Moderátoři: Lukkas, Vtomas

Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
Příspěvky: 17
Registrován: 11 črc 2011, 10:07
Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:

40% SLEVA na vše - pouze DNES | TO MI NESMRDÍ

Příspěvek od TO MI NESMRDI »

Zdravím vás, klubáci :-)

rád bych vám nabídl intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu pro vaše auto, dům, byt nebo kancelář od americké společnosti California Scents. Vůně jsou ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

Více informací o této společnosti, jejich ekologickém závazku a výrobních procesech jsem sepsal zde:
PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI CALIFORNIA SCENTS
EKOLOGICKÝ PRODUKT
100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Věřím, že Vás tyto vůně okouzlí :)

POŠTOVNÉ:
dobírka: 100,-Kč
platba předem: 50,-Kč
osobní předání: Úvaly u Prahy

OBJEDNÁVKU můžete zaslat přes soukromou zprávu přímo tady na klubu nebo ji vytvořit na e-shopu TO MI NESMRDÍ | California Scents


Vybírat můžete z TĚCHTO PRODUKTOVÝCH ŘAD:


VŮNĚ DO AUTA

CAR SCENTS
Intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu California Scents - CAR SCENTS jsou vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují lisovaný a parfémovaný přírodní materiál a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity krásně provoní vaše auto, a to až po dobu 60+ dní.

VENT CLIP
Originální řada vůní VENT CLIP z produkce California Scents jsou plastové osvěžovače vzduchu do ventilace automobilů vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do výdechu ventilace ve vašem voze poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 30+ dní.

XTREME
Scents Xtreme jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Xtreme obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, která poskytuje silné osvěžění a vyplňuje kabinu auta dobu 45+ dní.

HANGING PALMS
Žhavá novinka z produkce California Scents "palmičky" HANGING PALMS, jsou 3D plastové vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do vašeho automobilu poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 45+ dní.

VENT STICKS
California Scents - VENT STICKS jsou malinkaté vonné palmičky do výdechů ventilace, které promění kabinu vašeho vozu v tropický ráj, a to po dobu 30+ dní. Kombinujte veselé barvy a podmanivé vůně a vytvořte si vlastní mix, díky kterému se na každou cestu budete těšit.


VŮNĚ DO BYTU

SOLID FRAGRANCE OIL
Osvěžovače vzduchu California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL jsou intenzivní vůně do bytů a kanceláří balené v dekorativní skleněné dóze, která obsahuje zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě, který provoní opravdu velké prostory, a to až po dobu 90+ dní.

CRYSTALS
California Scents Crystals jsou osvěžovače vzduchu obsahující gelové krystaly, které jsou napuštěny originálním parfémovým olejem. Ideální uplatnění naleznou v domácnosti, bytě či kanceláři, které tyto luxusní krystaly provoní podmanivou vůní až na 60 dnů!
Každá vůně z edice Crystals nabízí také specifickou barvu krystalů. Chcete Crystals přeměnit ve voňavý dekorační prvek do Vašeho domova? Přesypte různé druhy krystalů v několika vrstvách do jedné skleničky a nechte je v interiéru rozehrát hru plnou barev a vůní!
Kombinujte, experimentujte a užívejte si pohodu s vůněmi California Scents Crystals!
Co dělat, když Vám vůně přestane vonět a krystaly vyschnou? Máme jednoduchý trik: Zalijte krystaly vodou! Krystaly se opět nasáknou a rozvoní do své původní síly!

ODOR ELIMINATING MIST
Luxusní, intenzivní a podmanivé vůně California Scents, to nejsou jenom plechovky s lisovaným lnem. K provonění jakéhokoli prostoru můžete využít také tyto šikovné rozprašovače Odor Eliminating Mist. Díky nim rozptýlíte vonnou esenci cíleně a přesně tam, kde potřebujete vytvořit příjemnou atmosféru.
Vonná esence navíc účinně likviduje jakékoli nežádoucí pachy, takže nepříjemný zápach se už nevrátí!
Rozprašovače California Scents můžete použít v autě, bytě, kanceláři nebo jakémkoli dalším prostoru, který si přejete provonět smyslnou vůní ze slunné Kalifornie.

TROPICAL SCENTS
Vůně pro váš dům, byt nebo kancelář California Scents - TROPICAL SCENTS jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Tropical Scents obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, a to až po dobu 30+ dní.

MINI TINS
Mini Tins je nová řada kompaktních osvěžovačů vzduchu California Scents pro váš dům, byt nebo kancelář v barevné plechové krabičce s pevnou gelovou náplní. Jsou malé, ale efektivní a snadno použitelné. Pro okamžité osvěžení vzduchu jen vysuňte víčko krabičky, položte kamkoliv vás napadne a užijte si decentní svěží vůní po dobu 30+ dní. Následně můžete krabičku použít na cokoliv drobného, co chcete mít stále u sebe.


POHLCOVAČE PACHU ELIMINUJÍCÍ ZVÍŘECÍ PACHY

PET SCENTS ODOR ELIMINATOR
Osvěžovače vzduchu California Pet Scents - ODOR ELIMINATOR jsou pohlcovače pachů do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gel na vodní bázi a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 45+ dní.

PET SCENTS CANISTER
Osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents Canister jsou vůně do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný obsah tvořený 3 bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem z přírodních esencí a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní.

PET SCENTS LITTER BOX
Pohlcovače pachu California Pet Scents Litter Box jsou vůně pro váš dům nebo byt, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gelový parfém na vodní bázi z přírodních vonných esencí, který účinně neutralizuje zvířecí pachy a zanechává svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní. Stačí jen sejmout plastové víčko, zacvaknout do přiloženého plastového stojánku a pomocí oboustranné lepící pásky umístit poblíž pelíšku, klece či terária Vašeho zvířecího miláčka.

JELLY BELLY
Znáte americké cukrovinky Jelly Belly? A co takhle provonět si jedním takovým bonbónkem Váš vůz? Jestli Vám to stále nepřijde dost šílené, tak se podívejte na jednotlivé druhy vůní. Vůně je závěsná.


REFERENCE: Podívejte se také na náš profil na: video:
http://www.youtube.com/watch?v=srPwLZ008vg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) TO MI NESMRDI dne 16 pro 2018, 19:08, celkem upraveno 11 x.
Podívejte se také na náš profil na:
TO MI NESMRDÍ | California Scents
FACEBOOK
GOOGLE+
TWITTER
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
schleza
Příspěvky: 319
Registrován: 10 črc 2011, 23:05
Bydliště: Prostějov

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - VIDEO

Příspěvek od schleza »

už jsem jednou něco podobného používal, a fakt to funguje nejlepší je když někam jedete a zaparkujete na parkovišti kde svítí slunko na palubku tak to na ni postavit, a když pak přijdete a otevřete dveře tak vám krásně během chvíli voní celé auto
Uživatelský avatar
grapherx
Příspěvky: 214
Registrován: 30 led 2011, 13:32
Bydliště: kousek od Brna

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - VIDEO

Příspěvek od grapherx »

Už dříve jsem nakupoval od tohoto prodávajícího. A můžu vřele doporučit. :dance: I vůně jsou super. Momentálně mám v autě višeň a rodiče Anti tabák. Doma se mi ještě válí vůně Nové auto.
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - VIDEO

Příspěvek od styxxy »

tuto vonafku doporucuji vazne provobi cely vuz na 60dni i dele pote se da zalit horkou vodou a voni dal
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - VIDEO

Příspěvek od Mikes »

výborné a pronikavé vůně! koupil jsem gumové medvědy a višeň... za 20 hodin jsem je měl doma, což je ještě dřív než došly prodávajícímu moje peníze na účet :o takže jedině doporučuju! :)
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - VIDEO

Příspěvek od Lukkas »

mám také - jahoda .... mohu doporučit, opravdu se to vyplatí ... :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
grapherx
Příspěvky: 214
Registrován: 30 led 2011, 13:32
Bydliště: kousek od Brna

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - VIDEO

Příspěvek od grapherx »

Dneska mi došla další várka vůni o tohoto prodejce.
Konkrétně: meloun, Calvin Klein, pomeranč, Gucci, vůně moře, citrusové plody
Vše proběhlo v naprostém pořádku a všechny zakoupené vůně pěkně voní. :banan:
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
Příspěvky: 17
Registrován: 11 črc 2011, 10:07
Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - VIDEO

Příspěvek od TO MI NESMRDI »

Ahoj klubáci,

po delší odmlce bych Vás rád informoval o řadě nových exkluzivních vůní z produkce California Scents do Vašeho automobilu, kanceláře nebo bytu. (celkem 13 nových druhů)

Zároveň si Vás dovoluji pozvat do nově zřízené kanceláře v Úvalech, kde můžete nové vůně “očichat”.

Upozornil bych především na to, že je opět dostupná velice oblíbená vůně FRESH LINEN a zároveň doporučil novou vůni BALBOA BUBBLEGUM.

Děkuji za pozornost, konec hlášení.
Podívejte se také na náš profil na:
TO MI NESMRDÍ | California Scents
FACEBOOK
GOOGLE+
TWITTER
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - 13 nových druhů

Příspěvek od Maro »

Tak jsem si asi před dvěma týdny objednal 2x VIŠEŇ... a můžu říct, že je naprosto luxusní, voní fakt perfektně. PRODEJCE I VŮNI DOPORUČUJI !!!!!!!! navíc rychlé dodání!!!
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
Příspěvky: 17
Registrován: 11 črc 2011, 10:07
Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - 13 nových druhů

Příspěvek od TO MI NESMRDI »

Dodatecne preji vsem klubakum uspesny a hlavne stastny novy rok 2012!

... zaroven byla dnes i prekonana hranice 3000 shlednuti u videa :)
Podívejte se také na náš profil na:
TO MI NESMRDÍ | California Scents
FACEBOOK
GOOGLE+
TWITTER
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
Příspěvky: 17
Registrován: 11 črc 2011, 10:07
Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - 13 nových druhů

Příspěvek od TO MI NESMRDI »

Ahoj klubáci,

po delší odmlce podávám hlašení, že všechno zboží krom brusinky a fresh linu je opět skladem! :-) Těšíme se na Vaše objednávky, Vaše

TO MI NESMRDI :-)
Podívejte se také na náš profil na:
TO MI NESMRDÍ | California Scents
FACEBOOK
GOOGLE+
TWITTER
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
Příspěvky: 17
Registrován: 11 črc 2011, 10:07
Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - 13 nových druhů

Příspěvek od TO MI NESMRDI »

25% SLEVA
na vybrané vůně California Car Scents tvořící olympijské kruhy po celou dobu trvání her.
A na které sporty nebo sportovce se nejvíce těšíte Vy?

VZORKY ZDARMA
zároveň tento týden probíhá na našem FB profilu soutež o vzorky.
odkaz na soutěž je ==> ZDE <==

Obrázek
Podívejte se také na náš profil na:
TO MI NESMRDÍ | California Scents
FACEBOOK
GOOGLE+
TWITTER
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
Příspěvky: 17
Registrován: 11 črc 2011, 10:07
Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - 13 nových druhů

Příspěvek od TO MI NESMRDI »

NOVINKY

Kdo by chtěl vyzkoušet některou z novinek jako je například celá nová produktová řada -->ZDE<-- nebo -->ZDE<-- a -->ZDE<-- nebo do auta šoupnout jednu z osvědčených klasik jako je CAR SCENTS - VIŠEŇ, CAR SCENTS - BRUSINKA a CAR SCENTS - ŽVÝKAČKA, tak níže přikládám slevový kupon pro nejrychlejší z Vás :)

20% slevový kupon č.: NOVINKA

(platnost kuponu je omezena do konce června a platí pouzep pro prvních 10 objednávek,
pak se kupon automaticky zneplatní)
Podívejte se také na náš profil na:
TO MI NESMRDÍ | California Scents
FACEBOOK
GOOGLE+
TWITTER
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
Příspěvky: 17
Registrován: 11 črc 2011, 10:07
Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně do auta - 13 nových druhů

Příspěvek od TO MI NESMRDI »

25 % sleva na vybrané vůně California Scents
- Car Scents - BRUSINKA
- Car Scents - JABLEČNÝ ŠTRŮDL

nyní po celý podzim za sníženou cenu 89,-Kč.


Obrázek
Podívejte se také na náš profil na:
TO MI NESMRDÍ | California Scents
FACEBOOK
GOOGLE+
TWITTER
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
Příspěvky: 17
Registrován: 11 črc 2011, 10:07
Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně podzimu jen za 89,-Kč

Příspěvek od TO MI NESMRDI »

TÝDEN DOPRAVY ZDARMA

- u každého nákupu v hodnotě minimálně 300,-Kč máte dopravu zdarma
- akce bude probíhat v týdnu od 14. do 20. listopadu
- lze kombinovat s předchozí akcí

Obrázek
Podívejte se také na náš profil na:
TO MI NESMRDÍ | California Scents
FACEBOOK
GOOGLE+
TWITTER
INSTAGRAM
Odpovědět