Problém s TID

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Mustang.gti
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2009, 22:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Problém s TID

Příspěvek od Mustang.gti »

Zdarec lidi. Dneska jsem si koupil originální rádio car500 a nefunguje mi TID displej. Předtím tam bylo taky origo autorádio car200 a tam všechno fungovalo na 100%. Po namontování nového se mi na displeji objevilo save a já mohl vpohodě odkodovat. Jenže pak už nic nezobrazí. Hraje normálne i cd funguje jak má ale nezobrazí se ani čárka. Nevíte čím to je? Jestli ten můj TID je starý a k 500 potřebuju novější? Díky za radu Jaryn
micromax1
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011, 02:36

Re: Problém s TID

Příspěvek od micromax1 »

Problém je s radiem, podrž současně tlačítka 2 a 4 a radio zapni. Nech je stále stisknuté, než zazní ton a radio se ti přepne do 8 místného modu. Ted máš na radiu 10místný, proto se ti nic neukazuje na Tidu.... :banan:
Mustang.gti
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2009, 22:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s TID

Příspěvek od Mustang.gti »

Zdarec tak jsem to dneska rano zkusil ale nepomohlo to. Na tid se zobrazi step 10 nebo step 9 a nic jineho. Jako by to do 8 bodoveho modu nechtelo. Zkousel jsem to asi 5x a stale nic. Neni to zreba jina kombinace?
Mustang.gti
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2009, 22:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s TID

Příspěvek od Mustang.gti »

Zdarec tak problem vyresen. Nebyla to kombinace 2 a 4 ale 3 a 5. Uz se mi to preplo do 8 bodoveho modu a radio funfuje bezvadne. Ale diky za radu, bez tvojeho postrceni nych na to neprisel. Jaryn
micromax1
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011, 02:36

Re: Problém s TID

Příspěvek od micromax1 »

Jojo je to kombinace 3 a 5 už sem to dlouho nedělal, tak jsem to popletl. Hlavně že hraje. :vali_se:
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s TID

Příspěvek od MAMBO »

Ja mam problem, že jsem vyzkratoval tid jak jsem menil žarovku, tak jsem se dotknul kleštěma obou kontaktu, a tedka to probíjí a trochu sviti pořad, vybiji to baterku. Stačilo by vyměnit jenom TID displej? nebo ten problem je nekde jinde? stejně ten tid byl nic moc... Dík za kazdou radu :o
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Problém s TID

Příspěvek od jamal.jefries »

vyměnit TID a je to v cajku :-) :-) :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s TID

Příspěvek od MAMBO »

ok :wink: dík
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Problém s TID

Příspěvek od jamal.jefries »

nz ;-) :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s TID

Příspěvek od MAMBO »

jak moc myslis ze to muze vybit baterku ten tid co probijí? tam probijí jenom žarovky nebo i něco jineho?
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Problém s TID

Příspěvek od jamal.jefries »

řekl bych že jenom žárovky.za jak dlouho to vybije baterku to nevim ale jestli to chceš vyřešit dej tam ledky a ty ti to nevidudaj ani za tejden :-) :-D :-D :-D
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s TID

Příspěvek od MAMBO »

V originále (ja nemam origo zapojení) ten TID displej, když se zapnou světla, tak on se ztlumí automaticky, jako to osvětlení dejme tomu na půl? Logiku to má protože ve dne svítí hodně a v noci když se zapnou světla tak se utlumí nebo by to vadilo. Já to mám zaple pořád na to denní jakoby (ledky trochu zatřené, jinak by to svítilo moc). To stmívání je tam prej u světel to kolečko (některé corsy mají, ja nemam :mrgreen: ) Ale to bude štelovat celkově podsvícení. Mi jde o to jestli to tak je, že se to utlumí ten TID, se mi zdá, že sem to tu někde četl. Protože jsem se na to ptal v oplu a ti říkali že to tak není vubec, tak teď nevím. :hmmm: Mi jde o to aby to svítilo stejně v noci, jsem to chtěl dopojit ještě. Já žiju v domnění, že to tak funguje, to tlumení toho TIDu, možná se pletu. :urcite?:
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
schleza
Příspěvky: 319
Registrován: 10 črc 2011, 23:05
Bydliště: Prostějov

Re: Problém s TID

Příspěvek od schleza »

Ano, pokud zapneš světla tak se utlumí podsvícení TID. A kolečkem pak jak správně uvádíš šteluješ celkově podsvícení. Pro soudruhy z Opla je to asi už dlouhá doba kdy si takhle hráli s nějakým Bčkem :lol:
Odpovědět