Vibrace do volantu

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
jumbo
Příspěvky: 125
Registrován: 28 dub 2013, 21:54

Vibrace do volantu

Příspěvek od jumbo »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, čím to je, že při volnoběhu (když stojím) mi celkem dost vibruje volant, ale když jedu, tak nic.... Že by někde špatné silentbloky nebo něco?
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Vibrace do volantu

Příspěvek od Co-RS-ák »

nízké otáčky na volnoběh, ťukni do plynu trochu a naokamžik zmizí, než budou zase dole.. vibrace od motoru ;)
jumbo
Příspěvky: 125
Registrován: 28 dub 2013, 21:54

Re: Vibrace do volantu

Příspěvek od jumbo »

Jojo je to tím no :) a má to cenu nějak "opravovat" nebo ne? :) Já jen, že mi to příjde, že jsou možná až moc velké ty vibrace, pokud by to řídila přítelkyně, tak by mě už ani nepotřebovala, jak to vibruje :D
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Vibrace do volantu

Příspěvek od Hgi »

dělájí to většinou vymlácený ložiska u volantu. U mě to bylo to spodní ložisko... nový originál stojí pytel asi 1500 Kč :(
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
jumbo
Příspěvky: 125
Registrován: 28 dub 2013, 21:54

Re: Vibrace do volantu

Příspěvek od jumbo »

Sakra :/ to je na prd.... Ale dělá mi to jen na volnoběh při těch nízkých otáčkách no, když přidám plyn, tak je to zase OK.... A dávat za to 1500kč to se mi nechce, to bych tam rovnou dával sportovní volant.
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Vibrace do volantu

Příspěvek od Co-RS-ák »

poslední dobou mam corsu pořád pod plynem, takže nějaký vibrace.... :D
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Vibrace do volantu

Příspěvek od Hgi »

jumbo píše:Sakra :/ to je na prd.... Ale dělá mi to jen na volnoběh při těch nízkých otáčkách no, když přidám plyn, tak je to zase OK.... A dávat za to 1500kč to se mi nechce, to bych tam rovnou dával sportovní volant.
jo, taky mi to vibrovalo jenom na volnoběh... Je to na hovno no, protože to dolní ložisko co drží řídící tyč je takovej čínskej plastovej výlisek co se zase časem vysere. Kdyby za to chtěli 200stovky tak neřeknu, ale to co za to chtěj je nehoráznost.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Odpovědět