Corsa C problém s Angel eye - xenon

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Corsa C problém s Angel eye - xenon

Příspěvek od FatriX »

napiču čočky... zkus je pootočit :)
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Corsa C problém s Angel eye - xenon

Příspěvek od Korrpi »

mglore píše:sorry za OT ale...korrpi opet divergentni prispevek nesmerujici k reseni, jenom blbe tlachani. Ale protoze BAN neprosel,
tak si tady toho provokatera proste budeme vykrmovat. Bydzak korrpiho neber vazne, je to jenom takovej zvanil
co mele a nevi co rika.
tak tu napiš nějaké vhodně řešení s s návodem, technickým výkresem s popisky a třeba i videem jak to udělat :wink:

protože rada přehoď to je BOMBA na závěr :lol:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Lakai
Příspěvky: 203
Registrován: 03 čer 2012, 16:25

Re: Corsa C problém s Angel eye - xenon

Příspěvek od Lakai »

Ty svetla jsou uplne nejvic na hovno taky jsem je mel a jsem rad ze jsou uz pryc. Nemluvim o tom ze nejdou seridit aby svitily jak maji.
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Corsa C problém s Angel eye - xenon

Příspěvek od petanek192 »

Tady nejde o to jak to sviti ale oto jak to vypada :vali_se:

Ja chystam do saaba bixenony :jj_good:
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
krejva
Příspěvky: 48
Registrován: 17 úno 2013, 20:06
Bydliště: Český Brod

Re: Corsa C problém s Angel eye - xenon

Příspěvek od krejva »

Ahoj mel bych dva napady a pokud nepomuzou tak jedno konstatovani. Tak za prve: vypada to, ze svitej mocdo zeme, skusil si s tim jed nekam na serizeni? Asi uslisis milion blbejch kecu, ale budey vedet ze serizeny sou dobre. Za druhe: asi mi vynadas. Vym ze tam mas xenony, ale pises i neco o zarovkach. Nejsou tam opacne? H7 jde docela snadno otocit a tim padem nesedi ohniskova vzdalenost. Kolega co se mnou jezdi mi to otaci skoro pri kazde vymene.
Pokud ne to vse jak ma bejt, tam ne tu varianta, ze mas svetla jako si koupil kamarad a je tam plastova optika a borec co je mel pred tebou ji zdeformoval. Zarovka muze dosahnout az 400ºc a pokud tam xal nejakou hovezi ktera ma 90w tak i vic a to asi ta plastova cocka nevydrzi.

Jo a jinak prohodit optiku jako dalkové a naopak je opravdu špatnej nápad, protože dálkové mají uplně jinej lom svetla a bylo by to ještě horší.
Odpovědět