KONCOVÁ MLHOVKA ZPROVOZNÉNÍ NA OPAČNÉ STRANĚ

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
leskohlav
Příspěvky: 1
Registrován: 17 kvě 2014, 17:05

KONCOVÁ MLHOVKA ZPROVOZNÉNÍ NA OPAČNÉ STRANĚ

Příspěvek od leskohlav »

Měl bych takový drobný dotaz, řeším takový problém s novým vozem. Zakoupil jsem nový vůz od Opel.ie a po dvou letech v Irsku, žena rozhodla, že se přestěhujeme zpět do její země, do Estonska. Problém není s volantem na druhou stranu a už ani se světlomety, které jsem nechal vyměnit u dealera Opel. Problémem je mlhové koncové světlo, svítící na druhé straně než by mělo. Chtěl jsem se tedy jen zeptat, ještě před tím, než vezmu káblík a přetáhnu elektriku na druhou stranu do druhého reflektoru, který je vybaven žárovkou a objímkou, jestli není možná jiná varianta, například přemostění nějakého kontaktu, či doplnění pojistky v nějaké skříňce. Proto se chci zde dotázat na tento provlém, abych si ověřil, zda tato varianta je možná a nebo zda musím zásah do elektriky přenechat autorizovanému servisu, prostě jestli na to stačím sám anebo ne. Domnívám se, že by to nemusel být takový problém, ale přece jen chci mít jistotu.
Takže, co mi poradíte, přepojení nebo káblík, nebo autorizovaný dealer, raději bych provedl změnu nebo jinak, potřebné nastavení já sám.
S pozdravem
Martin J., Estonia, email: leskohlav@gmail.com
Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: KONCOVÁ MLHOVKA ZPROVOZNÉNÍ NA OPAČNÉ STRANĚ

Příspěvek od Gooder »

Koukal jsi, jestli je osazená a jestli do ní vedou kabely? Třeba Octavia 2 má osazené obě mlhovky a druhou stačí aktivovat přes diagnostku, tak jestli nemáš podobně.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Odpovědět