Poskakuje, otáčky

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
micalin
Příspěvky: 101
Registrován: 22 led 2014, 21:34
Bydliště: Brno-venkov

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od micalin »

Někomu zlámat ruky je málo, závist hýbe světem, nechápu, proč to ti lidi dělají, chce se mi fakt brečet z toho.
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... e=5579EE90
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... e=55B61C00

Nemá s tím někdo podobnou zkušenost nebo neví někdo,jak to aspon částečně spravit? čím to zatřít,aby to nerezlo?
Opel corsa B 1.0 12V
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od MAMBO »

To stálo na "špatném místě" někde, nemyslím, že by to někdo udělal naschvál. Spíš to buď někdo škrabl autem nebo třeba košíkem nakupním nebo tak něco. To znám no, je to problém nechat auto venku. Nedavaji pozor lidi no.
Naposledy upravil(a) MAMBO dne 25 bře 2015, 19:20, celkem upraveno 2 x.
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
micalin
Příspěvky: 101
Registrován: 22 led 2014, 21:34
Bydliště: Brno-venkov

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od micalin »

Jestli jsem stál na spatnym miste zjistim hned zitra. Autem ani kosikem to není,je to normalne vyryty šroubovákem nebo klíčem
Opel corsa B 1.0 12V
Uživatelský avatar
schleza
Příspěvky: 319
Registrován: 10 črc 2011, 23:05
Bydliště: Prostějov

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od schleza »

No částečně opravit se to dá a poměrně jednoduše. Lak v barvě auta a štětečkem to zatřít, potom šmirglem 1500 - 2000 vyhladit a vyleštit, popřípadě to samé ještě s bezbarvým lakem. když budeš pečlivý a trpělivý tak výsledek vypadá dobře :)
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od Co-RS-ák »

ty vole, to snad neni možný... co z toho kdo má na dvacet let starym autě...
Uživatelský avatar
micalin
Příspěvky: 101
Registrován: 22 led 2014, 21:34
Bydliště: Brno-venkov

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od micalin »

Schleza,nemas představu,kolik ten lak v tuzce muze stat?

Corsak-nechapu to taky, je to fakt zmr*ovina
Opel corsa B 1.0 12V
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od Vašátor »

Některý lidi jsou fakt hovada ... urazit ruce je málo. Mně třeba přímo před barákem nedávno někdo ukopl zrcátko. V noci a u chodníku ...

Na tyto škrábance bude v pohodě stačit korekční tužka (barva v lahvičce s malým štětečkem). Podle kodu barvy vozu ti namíchají přesný odstín. Cena do 300kč s přehledem. V Brně třeba autolaky Hrubý, AutoFit, ...
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
Uživatelský avatar
schleza
Příspěvky: 319
Registrován: 10 črc 2011, 23:05
Bydliště: Prostějov

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od schleza »

Kdysi jsem tu tužku poptával u Opla, teď bych kecal, ale myslím si že to bylo tak 200,- a nebo pak nechat si nechat namíchat od lakýrníka a nebo zkusit najít správný odstín od Motipu. U Motipu jsem skončil já
Ori
Příspěvky: 64
Registrován: 17 úno 2013, 22:04
Bydliště: Teplice

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od Ori »

Vašátor píše:
Ori píše:chybu obvodu čidla něco s O2
Lambda sonda. Řídící jednotka její údaje bere v potaz až po zahřátí motoru (cca 80°C). Údaje z lambda sondy je nejlepší sledovat za provozu - připojit diagnostiku, auto projet a navodit chybový stav (rozsvícení oranžové kontrolky motoru). Vsadím se, že diagnostika v tento moment ukáže nízký (žádný) signál z lambda sondy. Před výměnou bych ještě pro jistotu zkontroloval kabeláž, zda není propálená od výfuku.
Doporučuji NEkupovat univerzální lambda sondu (ta vypekla mě), ale lambdu přímo na tvůj motor.
Origo za origo lambda vyměněna, problém je tu stále.
Corsa B 1.4 16v 3.dv
Corsa B 1.2i 3.dv
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od Vašátor »

Ori píše:
Vašátor píše:
Ori píše:chybu obvodu čidla něco s O2
Lambda sonda. Řídící jednotka její údaje bere v potaz až po zahřátí motoru (cca 80°C). Údaje z lambda sondy je nejlepší sledovat za provozu - připojit diagnostiku, auto projet a navodit chybový stav (rozsvícení oranžové kontrolky motoru). Vsadím se, že diagnostika v tento moment ukáže nízký (žádný) signál z lambda sondy. Před výměnou bych ještě pro jistotu zkontroloval kabeláž, zda není propálená od výfuku.
Doporučuji NEkupovat univerzální lambda sondu (ta vypekla mě), ale lambdu přímo na tvůj motor.
Origo za origo lambda vyměněna, problém je tu stále.
Diagnostika motoru za jízdy proběhla?
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od MAMBO »

Vašátor: Tež sem měl ukople zrcatko, kupodivu šlo nasadit zpatky. Doufám že tu bandu potkam nekdy, co běží a kope do všeho. Ale zastavit na přelidněném parkovišti je loterie no.
Corsa B 1.0 5 dveř
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od dubi »

Bohužel známe. :roll: Na vectře poškrábáno, 2x ukradený značky, vymlácený okno... A na puntu malinký důlky v kapotě s odloupaným lakem, to jsem nechápal. Jeden den jsem leštil auto a vim, že to tam 100% nebylo a druhý den tohle :znicit:
Obrázek
Uživatelský avatar
micalin
Příspěvky: 101
Registrován: 22 led 2014, 21:34
Bydliště: Brno-venkov

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od micalin »

kucííí, mám a nemám problém, proč po delší nebo ostřejší jízdě má zvuk motoru jako diesel?
Opel corsa B 1.0 12V
Uživatelský avatar
micalin
Příspěvky: 101
Registrován: 22 led 2014, 21:34
Bydliště: Brno-venkov

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od micalin »

Neví nikdo? Dělá to už dlouho. Olej menen 2tkm zpátky
Opel corsa B 1.0 12V
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskakuje, otáčky

Příspěvek od Vašátor »

A odkud ten zvuk jde? Jakou má frekvenci? Na mé druhé Corse takový zvuk dělají vstřikovače benzínu. Jak se hodně zahřejí, začnou dost nahlas "klapotat". Může to být ale i spousta dalších věcí.
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
Odpovědět