Corsa B 1.4 16v Problém se startem

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Majky
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2014, 18:48

Corsa B 1.4 16v Problém se startem

Příspěvek od Majky »

Zdravim, mám problém. Včera když jsem chtěl nastartovat, tak mi to nešlo. Myslel jsem že to bude startérem, když to ani netočilo. Dnes odpoledne mi to zase šlo normálně vše jak má. Nic sem s tim nedělal, jen stálo na stejném místě. Teď sem chtěl jet pryč a když jsem chtěl nastartovat, tak se mi vyplo celé auto. Nic nefungovalo jen ledky ve stropě mi lehce svítili. Co by to mohlo být?

1)Přesný popis: Otočím klíčkem a rozsvítí se kontrolky, otočím klíčkem jako když chci nastartovat a startér nic nedělá. toto mohu opakovat stále dokola. Přestalo to dělat cca po 10 hodinách.

2)Přesný popis: Otočím klíčkem a rozsvítí se kontrolky, otočím klíčkem jako když chci nastartovat a vše se vypne. když to chci zopakovat, tak musím odpojit a znovu připojit baterku.

Jakýkoliv problém co jsem doteď měl jsem řešil v servisu, stejně jako vše co se točí kolem techniky. Nic sem si tam nedělal sám, krom výměny reproduktorů a žárovek.

Předem díky za reakce Majky
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Corsa B 1.4 16v Problém se startem

Příspěvek od Hgi »

pokud sis nikdy nic nedělal sám, kromě výměny žárovek, tak to odvez do servisu, kde ti to opravijou :-)
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Majky
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2014, 18:48

Re: Corsa B 1.4 16v Problém se startem

Příspěvek od Majky »

to bych rád, ale nejsou na to finance.. když to bude jednoduchý, tak bych si to udělal sám a po výplatě bych to tam odvezl na kontrolu
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Corsa B 1.4 16v Problém se startem

Příspěvek od FatriX »

vim cim to je poradne dotahni vsechny kontakty na baretce hlavne ty cerne draty
:)
Majky
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2014, 18:48

Re: Corsa B 1.4 16v Problém se startem

Příspěvek od Majky »

FatriX píše:vim cim to je poradne dotahni vsechny kontakty na baretce hlavne ty cerne draty
:)
Baterka je ok. vše dotaženo jak má. Před cca měsícem sem kupoval novou a nechal pro jistotu i nabýt.
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Corsa B 1.4 16v Problém se startem

Příspěvek od FatriX »

nebo pročisti spínaný + 1pinový konektor foto nemám je nahoře vzadu tam jka vede trubka na sání

+ ještě prostříkni kontaktelem hlavní pojistky tu červenou velkou 50 + tu v motorovém prostoru jestli máš
Majky
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2014, 18:48

Re: Corsa B 1.4 16v Problém se startem

Příspěvek od Majky »

FatriX píše:nebo pročisti spínaný + 1pinový konektor foto nemám je nahoře vzadu tam jka vede trubka na sání

+ ještě prostříkni kontaktelem hlavní pojistky tu červenou velkou 50 + tu v motorovém prostoru jestli máš
dobře zkusím to. díky
Odpovědět