Corsa C - problém s dálkovým ovládáním centrálu

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
LH
Příspěvky: 53
Registrován: 10 kvě 2008, 16:37

Corsa C - problém s dálkovým ovládáním centrálu

Příspěvek od LH »

Auto mi přestalo reagovat na dálkové ovládání centrálu z klíčku. Na klíčku sice po stisku tlačítka blikla ledka, ale auto nic - stále zamknuté, tak jsem se vrátil domů pro druhý klíček a ten funguje v pohodě. Myslel jsem tedy , že je slabá baterka v klíčku, tak jsem koupil novou. Po výměně baterie zmačknu tlačítko, ale auto nic. Co mě trošku překvapilo, tak po výměně baterie v klíčku mi ledka naklíčku po každém stisku tlačítka blikla 2x (stejně se choval pro obě tlačítka), ale auto na něj nereagovalo. Takže jsem manuálně odemkl auto a otočil klíčkem v zapalování a náhodně pomačkal tlačítka na klíčku. Od té chvíle se mi klíček částečně zprovoznil. Částečně píšu proto, že po stisku odemykacího tlačítka už blikne ledka jen 1x a auto se odemkne, zamknout musím ručně. A teď to z čeho jsem v šoku, po stisku zamykacího tlačítka blikne ledka na klíčku 2x a auto se také odemkne :urcite?: . Momentálně mám tedy dvě odemykací tlačítka na jednom klíčku a ani jedno zamykací, zamykat musím ručně. Zkusil jsem klíček rozebrat , zda není uvnitř nějaká nečistota, ale uvnitř vypadá OK. Netušíte někdo, jak klíček znovu zprovoznit, aby i zamykal? Nemá klíček nějaký učící mód?
cepel
Příspěvky: 2
Registrován: 24 lis 2012, 15:29

Re: Corsa C - problém s dálkovým ovládáním centrálu

Příspěvek od cepel »

Klíč se musí po výměně baterie znova sesynchronizovat s ŘJ centrálu, už si nepamatuju jak přesně ale návod na to je v manuálu k vozidlu.
Odpovědět