kompatibilita zadní nápravy u Béčka

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

kompatibilita zadní nápravy u Béčka

Příspěvek od Hgi »

Ahoj, neví někdo z čeho jinýho pasuje zadní náprava na Corsu B? Moc díky.

P.S: Vím akorát o Tigře.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: kompatibilita zadní nápravy u Béčka

Příspěvek od petanek192 »

Duvod pane ?
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Benda
Příspěvky: 60
Registrován: 20 kvě 2013, 19:37

Re: kompatibilita zadní nápravy u Béčka

Příspěvek od Benda »

Jestli chceš tak nápravu na prodej mám, z béčka.
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: kompatibilita zadní nápravy u Béčka

Příspěvek od Hgi »

mám v prdeli sbíhavost na zadku. Pravý kolo se mi o 4mm rozbíhá vůči ose auta. Asi to bylo bouraný a dostalo zadní kolo ranu. Takže sháním jinou celou zadní nápravu, které nic nebude, bude ok prostě.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: kompatibilita zadní nápravy u Béčka

Příspěvek od petanek192 »

Aha aha aha ....delal sem to tatovi na corse to mas tezky muzes koupit napravu a bude taky v kasi ... Ta naprava je jako maslo vyplati se ji nejak vystuzit uz sem to resil na mem Bcku s C20XE ale nakonec sem dal napravu z kateta gsi ale uprave nosniku se nevyhnes :-) ...
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 42
Registrován: 02 črc 2014, 14:52
Bydliště: Lučenec
Kontaktovat uživatele:

Re: kompatibilita zadní nápravy u Béčka

Příspěvek od LordMMX »

ahoj, ja som mal podobný problém na mojej corse, zadná náprava bola zničená a gumy dralo tak že po cca 700km boli na odpis...

vyriešila to náprava z Tigry 1.6 16V... od tej doby no problemo.
Opel Corsa 1.0 X10XE , r.v. 1/1999, 2x Airbag, central, modra metaliza ...
Daewoo Nexia "QRI" 1.5 A15MF, r.v. 9/1996, airbag, ac, abs, central, astra GSi brakes, astra interior, etc...
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: kompatibilita zadní nápravy u Béčka

Příspěvek od Hgi »

jojo máte pravdu, můžu koupit nápravu, která je taky v prdeli... Ovšem, pokud bych to koupil od někoho z fóra, kdo mi zaručí, že je ok, tak bych se toho nebál... Sbíhavost a odklon nábojů té nápravy si umím změřit sám ještě předtím než ji dám na auto, takže bych se pak vyhnul komplikacím a zbytečné práci...

Každopádně, kdo má na prodej nápravu v okolí Brna? Za symbolickou cenu, tisíce za to odmítám dávat. Na oplátku můžu někomu věnovat náhradní díly na Corsu. Mám toho plnou garáž z bývalýho GSIčka (bohužel to co potřebuju = nápravu sem si nenechal).
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Odpovědět