Corsa b 1.0 nejde nastartovat, že by čerpadlo?

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Corsa b 1.0 nejde nastartovat, že by čerpadlo?

Příspěvek od FatriX »

jo to na obrazku je to cerpadlo jinak myslim ano ten konektor co je nahore jinak ty draty vymenit ty co nemaj tu buzirku muzou byt dratky jen spatne ze nejede to cerpadlo nebo ten konektor
radimvrah
Příspěvky: 44
Registrován: 23 lis 2014, 00:05

Re: Corsa b 1.0 nejde nastartovat, že by čerpadlo?

Příspěvek od radimvrah »

Uvidím, zítra mu cinknu ohledně těch kabelů a uvidím co mi řekne... Buď tam dá to čerpadlo a půjde mu to a nebo mu to nepůjde, tak mu poradím, aby zkusil ty kabílky, pokud ho to samotného nenapadne :D :) tak díky, zítra se ohlásím co je new :D :)
The Corsa
Příspěvky: 3
Registrován: 14 kvě 2015, 19:31

Re: Corsa b 1.0 nejde nastartovat, že by čerpadlo?

Příspěvek od The Corsa »

Zdravim,mam problem se startovanim.Pokazde kdyz chci nastartovat tak musim pomerne dlouho tocit starterem cca.3-4 vteriny.Pak to chytne a uz bezi v pohode.Tento problem je za studeneho i za tepleho motoru.Pripada mi to strasne dlouho.Jinak se zda ze je pri jizde vse v pohode.Auto mam chvili a jeste si zvykam na 3valec tak nevim co je dobre a co spatne.Nevite cim to muze byt?Hledal jsem to tady ale nic podobneho jsem nenasel.Diky
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Corsa b 1.0 nejde nastartovat, že by čerpadlo?

Příspěvek od FatriX »

mas to tim ze mas nekde malo dotahle spony časem když auto déle stojí třeba hodinu a víc tak tlak spadne a právě než opět čerpadlo natlačí tak to trvá a proto dlouho startuje nejspíš spona u čerpadla někde nebo u paliváku zkus zmáčknout po hodině ten odvzušnovaci ventil a když z toho poradne strikne benzin tak je to ok ale kdyz ne tak to je tim
The Corsa
Příspěvky: 3
Registrován: 14 kvě 2015, 19:31

Re: Corsa b 1.0 nejde nastartovat, že by čerpadlo?

Příspěvek od The Corsa »

Tak dik zkusim to.
Odpovědět