tlumič ?

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Mimon
Příspěvky: 6
Registrován: 05 zář 2016, 21:37

tlumič ?

Příspěvek od Mimon »

Dobrý den chci se zeptat při zatížení mi píska pravy zadní tlumič.Ale nic z něj neteče ani auto neplave co to může být ?
majsterkoo
Příspěvky: 5
Registrován: 28 zář 2012, 10:11
Bydliště: Zlínský kraj

Re: tlumič ?

Příspěvek od majsterkoo »

Seš si jistej, že to dělá tlumič? Pískání zadní nápravy většinou co jsem se setkal způsoboval silentblok na nápravě.
Mimon
Příspěvky: 6
Registrován: 05 zář 2016, 21:37

Re: tlumič ?

Příspěvek od Mimon »

uplne jistej ne Když jedu sám tak je to v klidu když nas jede víc tak to píská furt.Je to takový dost nepříjemný zvuk maže se ten silentblok něják nebo vyměnit ?
majsterkoo
Příspěvky: 5
Registrován: 28 zář 2012, 10:11
Bydliště: Zlínský kraj

Re: tlumič ?

Příspěvek od majsterkoo »

Ještě by to mohl dělat doraz, pokud tam nějaký je. Ty silentbloky můžeš zkusit pořádně nastříkat nějakým sprejem - konkor, wd atd..., nemusí to zabrat, ale třebas to pomůže (nachvilku - aby jsi zjistil, jestli je to ono). Jinak se zkus podívat na tlumič - jestli je tam doraz a dá se na něj dostat, tak s ním pohýbat nahoru a dolů, jestli to nebude nějak vrzat.

Jinak jestli jsi nezkoušel, tak zkus pořádně rozhoupat auta do stran, pokud se bude něco ozývat, můžeš zkusit za něčí pomoci vypátrat jestli to jde spíš ze auta nebo z těch tlumičů...

Ale jinak mě napadají jenom ty silentbloky nebo doraz, víc asi takhle na dálku nevymyslím.
Mimon
Příspěvky: 6
Registrován: 05 zář 2016, 21:37

Re: tlumič ?

Příspěvek od Mimon »

SIlentbloky jsem vystrikal furt stejný
majsterkoo
Příspěvky: 5
Registrován: 28 zář 2012, 10:11
Bydliště: Zlínský kraj

Re: tlumič ?

Příspěvek od majsterkoo »

A nedrhne ti tam něco o něco? Zkoušel jsi rozhoupat auto do stran, jestli to něco dělá?
Odpovědět