Corsa B> Praskají žárovky

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

Mi to delalo dva roky cca 2x za mesic , pak sem zjistil ze jeden kablik byl natrhly a dotykal se karoserie tak izolacka a rok uz klid :twisted:
MeridiusZN
Příspěvky: 13
Registrován: 22 led 2008, 07:05

Příspěvek od MeridiusZN »

Cross27 píše:Mi to delalo dva roky cca 2x za mesic , pak sem zjistil ze jeden kablik byl natrhly a dotykal se karoserie tak izolacka a rok uz klid :twisted:
tak zkusím mrknout, díky
Uživatelský avatar
Hans88
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 110
Registrován: 22 zář 2008, 14:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans88 »

cross ma pravdu... nedavno jsem resil nefunkci osvetleni kufru a chyba byla v ty kostce u LZ svetla jak je pod plastem k vymene zarovek. ovsem pri prilezitosti demontaze jsem zjistil ze vetsina kabelu resp. buzirek je v dost zalostnym stavu - takze izolacka.
jinak osobne problem se zadnima lampama nemam, za to mi pravidelne odchazi H4 v LP svetle... nevim proc ta sama mi pravidelne praskala i na kadettu 86 a na astre 97 mi zas porad praska LP parkovacka...
tak nevim kde soudruzi udelali chybu :)
Reski
Příspěvky: 22
Registrován: 14 bře 2009, 23:15
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Reski »

Ahoj, u zadních lamp mám taky problém. Měl jsem tam 5W žárovky a svítili dost mizerně navíc mi rychle černaj a pak už skoro přes tu černotu nesvitěj :? teď jsem tam vrazil 10W tak jsem zvědavej jestli to bude lepčí. Každopádně taky mrknu na kabeliky zda to není někde ušoupaný :? :wink: podám pak hlášení jak mi to jde s těma desetiwatkama :)
Reski
Příspěvky: 22
Registrován: 14 bře 2009, 23:15
Bydliště: Chrudim

10W vs 5W: 0:0 :(

Příspěvek od Reski »

Tak jak jsem slíbil, písnu jestli mělo nějaký efekt vyměnění zadních žárovek za výkonnější - nemělo. O něco líp to svítilo to jo, ale stejně jedna žárovka odešla (nevím jak je to možné když vlákno prasklé neni :( ) a když jsem se ji snažil vyměnit za pětiwatku, v ten moment odešla i v druhé lampě (to už jsem si zato asi mohl sám, že to nemělo stejné odběry ... ). Každopádně jsem koukal na drátky jak bylo již zmíněno výše, ale vše jsem shledal OK :( takže tam mám skřítky :( ....
MeridiusZN
Příspěvky: 13
Registrován: 22 led 2008, 07:05

Příspěvek od MeridiusZN »

Bych to neřešil....při ceně žárovek, ikdybys měnil jednou za měsíc, tak tě to nezruinuje. Potkal jsem dost corsic s nesvítícím většinou levým světlem. Žel bohu to je asi jejich nemoc.
Reski
Příspěvky: 22
Registrován: 14 bře 2009, 23:15
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Reski »

MeridiusZN píše:Bych to neřešil....při ceně žárovek, ikdybys měnil jednou za měsíc, tak tě to nezruinuje. Potkal jsem dost corsic s nesvítícím většinou levým světlem. Žel bohu to je asi jejich nemoc.
jj máš pravdu :wink: aspoň že tak
Odpovědět