Corsa B Polocabrio> Problém se stahováním střechy

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

Svoby píše:Tohle polokabrio jsem měl u jednoko áčka který skončilo ve šrotu ale zbyl mi doma ten motor
ty máš ten motorek??Z corsy???

EDIT: Smazán duplicitní příspěvek. Suby
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Zase to sem nepatří ale ty si chceš dávat motor z A čka? :roll:
Chorche
Příspěvky: 15
Registrován: 29 kvě 2007, 22:32
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

Pívas píše:Zase to sem nepatří ale ty si chceš dávat motor z A čka? :roll:
Rekl bych ze Firestorm ma na mysli ten elektromotorek ktery ovlada strechu :wink: .
Jinak pokud by se motor pri stahovani ty strechy moc "trapi" Melo by jit stahnout to rucne. Moturek je umistenej vzadu za strechou a mela by tam byt plastova krytka, po jejim sundani by na tebe mela koukat dira na inbus. Staci nasadit inbus klic a tocit, abys tu strechu stahl ;)
Opel Corsa A, r.v. 89, C14NZ, GSi look, disky O.Z. Racing Superturismo 15", el. stahovaci strecha Webasto AeroTop
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

Chorche:A kam to patří??Nechci ho tam dávat.já to nějak zkusím udělat.
napiš mi kde to mám psat.ju
smazana citace by toxik-q
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Normálně piš tady na to vlákno a jak píše Chorche,skusil bych jí stahnout růčo a vyčistit ty lyžiny ve kterejch to běhá.
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

Havli:No mě to právě nejde vůbec.tam asi bude nějaká pojistky nebo něco.ale zkusím to..
smazana citace by toxik-q
Chorche
Příspěvky: 15
Registrován: 29 kvě 2007, 22:32
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

Nene, pojistka tam neni a jestli mas zaneseny lyziny nebo zatuhly lanovody tak to pujde takhle ztuha. Ta dira na imbus je v ose motorku ktery tu strechu ovlada, takze kdyby se ji jo extra "nechtelo" se pohnout a hrozilo by pripadny spaleni vinuti elektromotoru tak je tenhle "manualni" zpusob lepsi :wink:
Opel Corsa A, r.v. 89, C14NZ, GSi look, disky O.Z. Racing Superturismo 15", el. stahovaci strecha Webasto AeroTop
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

No právě aby ten motorek nespálil :wink: No do léta na to přijdeš , ted je stejně kosa :lol:
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

Havli:No snad mi to nějak půjde.když tak bych si to zkusil udělat nějak na manuál.bo náhodou elektrika nepůjde a budu v hájí.
smazana citace by toxik-q
Chorche
Příspěvky: 15
Registrován: 29 kvě 2007, 22:32
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

Mno rekl bych zbytecnost... pokud mas OK baterii tak neni co resit a pokud ne, tak porid novou a elektrika dochazet nebude :D . A jak jsem uz popsal, nouzovy rucni zavirani tam mas :wink:
Opel Corsa A, r.v. 89, C14NZ, GSi look, disky O.Z. Racing Superturismo 15", el. stahovaci strecha Webasto AeroTop
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Firestrom píše:ty máš ten motorek??Z corsy???
Jo mam ten motorek na stahování střechy
I German Style !
Joe80
Příspěvky: 51
Registrován: 13 led 2009, 20:04
Bydliště: Levice

Příspěvek od Joe80 »

Ahoj Palko,
ja mam tiez taku istu strechu :) Mam k tomu aj manual, ale je to v nemcine. Vyrobca irmscher a v nemcine je to Faltschiebedach. Poriesil si nejak to otvaranie? Ja som to este nemohol vyskusat kvoli pocasiu, ale vraj to mam pokazene (nejake ozubene koliesko), tak sa ta chcem opytat, ci si to uz mal rozobrate.
Corsa B 1,2 16V 48kW X12XE 1999
Joe80
Příspěvky: 51
Registrován: 13 led 2009, 20:04
Bydliště: Levice

Příspěvek od Joe80 »

V sobotu sa mi prihodila neprijemna udalost a to, ze sa uvolnilo tiahlo na otvaracej streche na strane vodica, takze je hnana len jedna strana pri otvarani aj zatvarani a po zatvoreni to nedosadne, takze to netesni. Doteraz neviem, ci je tam nieco zlomene alebo len vyskocene. Manual k tomu mam v nemeckom jazyku, ale zatial nebol cas ani miesto kde to rozobrat. Dnes som bol pri ZM v AUTOSKLE, ktora je oficialny zastupca Webasto na Slovensku. Zatial s tymto nemaju vela skusenosti aj ked ponukaju na trhu podobny produkt. Aj ked velmi narychlo, ale termin mi dali hned na dnes. Nieco rozobrali ale bolo malo casu. Princip fungovania je takmer identicky ako pri stresnom okne od tejto firmy, mozno aj vsetkych ostatnych, neviem-nepoznam. Este budem v kontakte s majitelom, ktoremu som nechal kopiu nemeckeho manualu. Takato strecha u nich stala niekedy 20.000 byvalych Sk, co je fakt vela. Snad sa im podari na nieco prist a co najskor budem mat vsetko funkce a hlavne tesne aj bez lepiacej pasky
Corsa B 1,2 16V 48kW X12XE 1999
Odpovědět