Edice GSI > Klady a zápory

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

GSI ano či ne

Příspěvek od william.wallace »

Hloubám, hloubám a najednou myšlenka :shock: ...tak mě napadlo prodat svoji Corsičku B a koupit Corsu C 1.8 GSI. Tuhle jsem viděl jednu z r. 2001, 49 tkm, za 149 000,- . Mám ale trochu obavy z toho, že nejenže bude provoz nejspíš dražší, ale že bude dražší několikanásobně. Nevíte jaxou na tom Céčkové GSIčka? teda s náhradními díly (tlumiče, brzdy, výfuk...), jak je drahá údržba, jak jsou nebo nejsou díly k dostání? Taky nevím jak jsou na tom GSIčka s poruchovosti. Ta 1.8 je drak, to mi je jasný, jako draka bych ji taky kupoval, mimo to bych jej ale měl i na "nákupy", do práce, na dovolenky...prostě normal autiko. Poradí někdo?
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

to je to gsi od steimetze co je na prodej na tipcarsu co???samozdřejmě to pojede má to myslim 92 Kw ale asi takhle každý auto starší tě bude stát peníze,myslím tím udržba než to vychytáš
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Cože ?! 149000,-? Za skoro tuhle cenu sem měl tu svoji a to je 1,7 v naftě, ale mělo to nalítáno skoro 105t km. A je to jen o rok mladší. 49t km je nějak docela málo teda. Když to vemu kolem a kolem, tak je buďto ta cena maximálně luxusní nebo je tam něco drobnýho o čem nevíš.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ahoj jestli je to ta modra z moravy nebo odkud tak o tu uz jsem mel zajem ja kdyz jsem uvazoval o aute vetsi nominalni hodnoty, ale jako pozor ona je z belgie a navic ty kilometry k tomu roku a k tomu motoru trosku nestiham a navic tam stoji asi uz rok opravdu v tom bazaru, no jinka ja vim ze jsou to bouracky ale koukni se na net do autobazaru rudna u prahy vozi bouracyk a vubec uata ze svycara tam maji dve lehce tukli 1.8 16V GSI a 1.7CTDI GSI a ty ceny jsou uplne nekde jinde kolem 200tis ja nevim je to moc podezrele ze tam stoji uz rok, no kdybych tenkrat v zime nekupoval byt tak by byla doma, ale asi ybch si tim hezky na-ral do kalhoty
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Rok 93 , to je první Béčko GSi , né. Ale že to nemá výbavu je divný,bejvaly v plný palbě jako nejvyšší model :wink:
No možná by někdo s 1.2 Ecotekem vyměnil
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Havli>>> GSI B" se dělali standartně pouze s el. oknama a klimou. Zbytek byl za příplatek, myslím...
Corsa C 1.2i
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Standartni vybava opel corsaB: El. okna, ABS, lita kola, zadni kirdlo, mlhovky, myslim el. zrcatka s vyhrivanim, jinak klima byla za priplatek myslim, no chtelo by to nahodit foto a nejake info os tavu hlavne motoru a prevodovky, jinak vymena za 1.2 nemusi byt ecotek treba X12SZ v dobrem stavu, jen me napada proc vymena ze by se dostavila poruchovost motoru C16XE
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kalda
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 363
Registrován: 20 led 2008, 16:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kalda »

do města stači, ale za městem seš v prd...... ale tak co, jede to a skoro nic to nestoji, sem podivej na Berryho, ten ma litřika a aspon ma penize na upravy a tak, ja ty penize rvu jen pořád do oprav a do nádrže... :lol:
Dub.-
Příspěvky: 333
Registrován: 20 dub 2007, 08:44
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Dub.- »

já bych řekl že i za město se dá :P já jezdím u Brna hafo kolem globusu po dvouproudovce a neztrácím se, trochu to trvá než se to rozjede a jede to jen 140 ae pohodička si jedu ve druhým pruhu a spotřeba krása =) záleží na co je člověk zvyklej no =)
P.S.: po dálnici už je to horší, poslouchat delší dobu vytočenej motor není příjemný :-D
Opel Corsa B 1.2i X12SZ
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

ja mam taky tu 1.2 33kw a nemuzu si stezovat když ji trochu davaš rozjede se až na 150 což už taky zrovna není nejpomalejší a da se drzet i modernejších aut,takže taky nejsem nejpomalejší ale na audiny nebo bmw to nestaci,ale jde hlavne o nizké provozní náklady :D a tam je maximalni spokojenost
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Uživatelský avatar
Kalda
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 363
Registrován: 20 led 2008, 16:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kalda »

no to věřim :roll:
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

zápory podle toho jak to zde čtu tak jsou asi ty že se to furt sere a sere nejlepší asi 1.4 16V a ta fakt jede
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Uživatelský avatar
Kalda
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 363
Registrován: 20 led 2008, 16:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kalda »

no skusil bych si tu 1,4 16V...ale zas GSi je GSi, a ja ho tolik chtěl... jako vono je dobry, ale prostě mi vadi že se sere, ale zas na druhou stranku, každy auto se sere...
GSI 1993
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2008, 17:55
Bydliště: Praha

GSI 1993

Příspěvek od GSI 1993 »

Mam Corsu A GSI 1993, za kolik bych ji mohl prodat ??? A chce ji nekdo vubec ???
Potreboval bych poradit. Jsem student, coz znamena malo penez a nemam garaz, potreboval bych garaz nekde na Repych nebo v Hostivicich. Ptz ta Corsa neni zrovna ve spickovem stavu a potrebovala by novy vyfuk, vymenit olejovy filtr, a zbyvit se drobnych korozi atd... Tak mi poradte jestli to ma vubec cenu pro me jako pro studenta se sni mazlit. Dik hosi
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) GSI 1993 dne 28 srp 2008, 23:04, celkem upraveno 4 x.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

myslím, že ji určitě bude někdo chtít... je to A či B?? vím že to byl přelomovej rok...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět