Problém při tankování

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém při tankování

Příspěvek od neprdik »

Mám problém na svojí Corse když tankuju, tak musim hrozně pomalu, protože se to asi nějak hltí. Nejde prostě na pistoli zacvaknout tu záklopku aby to tam lezlo samo, ale musim to držet jan maličko zmačknutý a tak plnou tankju tak 5 minut s křečí v ruce. Máte někdo stejný problém nebo dokonce dá se to nějak odstranit? Díky
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

No já moc benzín netankuju :D ale když jo, tak pistoli dám jakoby na "ležato" :D
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jo musíš najít polohu , kde to nevypíná. Já na to seru, páč za tři kilča je to natankovaný bohužel hned,i když mám pistoli zmáčklou jen krapet :wink:
Jinak u stojanů píšou že ...Zařízení je vybaveno odvodem par,zasunte pistoli co nejvíc do otvoru pro tankování.
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Mě to dělá občas taky, je to tím že některé benzínky ty pistole mají příliš citlivé...
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neprdik »

No to jste mi moc nepomohli. Tu polohu pistole jsem zkoušel už mockrát a fakt nic nezabírá, myslel jsem, jestli na to neni ještě nějakej jinej fígl.
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Uživatelský avatar
andre.fuchs
Příspěvky: 317
Registrován: 30 led 2007, 21:13
Bydliště: Příbram

Příspěvek od andre.fuchs »

Taky mi to dělá hlavně u dodávky,musíš tu pistoli vytáhnout trochu ven a pomůže to :lol: Nestrkej jí tam celou ale jen na kraj :lol: :lol: :lol: fakt :lol:
edenxx
Příspěvky: 81
Registrován: 30 led 2008, 20:59
Bydliště: LB/HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od edenxx »

No koukám pánové že moc neporadíte a jen tlacháte...mám ten samý problém palivo peňí a za malou chvíli je až u pistole...takže natvat plnou je záležitost min 10min...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Eden nemá rád když si děláme legraci,takže už jen vážně. Při tankování jsem to zjistil i u jinejch aut,když to osolim tak to vypne. Chce to najít ten grif. Včera jsem tankoval za 500,- >> 1 minutu. Takže plnou mám za 3 minuty. :wink: U Twinga je mezi nádrží a hrdlem koleno,tam je jasný proč to pění a vypíná,u Corsy jsem na to nekoukal. Chce to cit,no :lol:
Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neprdik »

No vidim, že jsem vám poskytl hezký téma na psaní blbostí, díky za názory, bohužel jsem všechno zkoušel. je divný, že to dělá jen mě, tak asi mám problém někde v autě.
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

no a neni mozny ze tam je vlozeny nejaky sejtko? stejne jako je to u nadobky u nekterych vozu pri doplnovani kapaliny do ostrikovacu aby se tam nedostal bordel? :roll:
Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neprdik »

No asi by to bylo možný, ale je mi divný, že to ještě před 2 možná 3 roky nedělalo a pak nějak postupně to začalo, na některých pumpách to ještě šlo a teď už to nejde nikde.
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

no tak to je divny to me napada jedine ze to mas naky pricpany :roll: jinak fakt nevim :roll:
elge
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 28
Registrován: 31 srp 2007, 23:44
Bydliště: Olomouc

vycistit nadrz, trubky?

Příspěvek od elge »

no mozna zkusit vycistit nadrz, co?

od vicka nadrze to jde gumovymi hadicemi do nadrze
http://shop.autocora.cz/index.php?main_ ... ts_id=6162

z nadrze je jen odvod par anebo benzinovy cerpadlo... teda pokud se nepletu...

me kontrola nadrze taky ceka - nekde mi to po naplneni prez pul nadrze tece... kua... ale to uz sem psal jinde...
Corsa B 1,2 33kW '96 "flaskove zelena" :)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Na tom obrázku je nádrž na ležato ,víčko je z boku tak tam koleno bejt musí :lol: A v tom to holt bude,čím větší průtok tim to víc pění a pistole vypne aby to nechcalo ven :wink: Já to zmáčknu jen trochu,aby nebyl takovej průtok a 15l/min :lol: Ale nějak to neřešim plnou budu brát až na Jihlavu :lowrider:
Uživatelský avatar
DaveP.
Příspěvky: 23
Registrován: 10 led 2008, 18:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveP. »

Ahoj, mám úplně stejný problém. Naposledy jsem tankoval jak se špatnou prostatou... vždycky to jenom ucmrndlo a pak se ta pistole vypla. Takže 15l mi trvalo 10min.
Slyšel jsem, že to může být špatným odvodem par z nádrže, ale ještě jsem se nedostal k tomu zajet s tím do servisu.
Corsa B X12SZ aneb 33kW pro ekonomickou jízdu.
Odpovědět