Zabouchnuté klíčky v Corse

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

super :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Tiler
Příspěvky: 77
Registrován: 04 úno 2007, 20:37
Bydliště: Czech West
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiler »

Taky jsem dělal, zkoušel jsem provázek, ale tím to nejde, po "čudlu" se sveze. Tak jsem koupil strunu (do kráječe) v domácích potřebách, přichytil jí izolačkou k provázku, navedl k "čudlu" , chytil do každý ruky konec struny, tahal nastřidačku, aby se mi zařízla do "čudlu". Během chvilky se zařízla, no a pak jsem ho normálně vytáh.
Uživatelský avatar
ondrap
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 125
Registrován: 06 zář 2008, 21:37
Bydliště: okolo Brna

Příspěvek od ondrap »

To je hodně nemilá věc, .. včera jsem uzavíral nové povinné ručení a k tomu mi slečna doporučila připojištění proti "blbosti" za cca 90Kč ročně mi tohle snad někdo přijede udělat. Prý se to vztahuje i na defekt a i když by došel benzín, ..
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Mě ten čudl šel krásně na poprvé vytáhnout takovou plochou plastovou páskou, jak se používá na balení krabic např. od nábytku..
Uživatelský avatar
Stenatko_Kokrspanela
Příspěvky: 16
Registrován: 07 led 2010, 14:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stenatko_Kokrspanela »

velmi nerad konstatuji. že Corsa se dá otevřít tkaničkou od bot (alespoň moje céčko nemá žádný opatření, které by toto neumožňovalo....)


na tkaničce udělat vhodný stahovací uzel.... na tkaničku není třeba moc velká mezera takže se ani moc neohýbají dveře odtahováním.....


pak trochu nervy dostat uzel na správné místo... stáhnout a vytáhnout kolíček


u Corsy toto lze.... u Vectry nikoliv - má sešikmený kolíček :)
Jo a používám tkaničku mých bot = velikost 47 :)

Kája
Opel Vectra C 3.2i V6 ( Z32SE ) 155kW Caravan RV 11/2004
Opel Corsa C 1.2i 16V (Z12XEP)59kW VAN rv 04/2005 - Momentálně nejezdí, ale jednou zase bude
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Corsa C má proti vytažení pojistku, kterou ale musíte při zamykání aktivovat. Stačí zmačknout 2x tlačítko zamknutí a dveře se neodemknou při vytažení kolíčku rukou.
Uživatelský avatar
Stenatko_Kokrspanela
Příspěvky: 16
Registrován: 07 led 2010, 14:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stenatko_Kokrspanela »

to mi právě nechodí :( ta závora e neaktivuje :( a mne by se to tedy hodilo :D u VANa

nejde aktivace ani klíčem v zámku...2x otočit do pozice zamknuto a ani to nemá 2 polohy zámku jako měla F Astra :(
Opel Vectra C 3.2i V6 ( Z32SE ) 155kW Caravan RV 11/2004
Opel Corsa C 1.2i 16V (Z12XEP)59kW VAN rv 04/2005 - Momentálně nejezdí, ale jednou zase bude
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

No to same se me stalo u Acka.... Navc jsem mel klicky v zapalovani a nastarovano.... (dnes to uz rict muzu jelikoz na ni zadne zamky nemam :wink: ) Vzal jsem beznej klic (fabku) strcil ho do zamku a vyklal, zandaval a vyndaval a ejhle corsa byla odemcena 8) ... Konec koncu jsem odemknul svema klickama dalsi dve corsi (vsechno Acka) ale jdou jen odemkonout, skousel jsem i zapalovani a tam uz je ten zamek kvalitnejisi a to se nepovedlo.... Doufam ze se ted nezacnou Acka ztracet :lol: ....
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matezzz »

Zdravím. S máti sme kdysi řešili podobný problém s áčkem. Nevím jak u Bčka ale nemělo by to být moc rozdílné. Zavolali sme známému a ten poslal týpka co se tam dostal tak do 5 minut. Figl je v tom vzit si provázek, udělat smyčku a to cele pak dostat do zavřených dveří, což není takový problém. A pak stačíuž jen trocha šikovnosti...
Uživatelský avatar
cache
Příspěvky: 65
Registrován: 17 led 2008, 23:41

Ako lahko otvorit Corsu B?

Příspěvek od cache »

http://www.youtube.com/watch?v=E7vMIN_LZGs

Asi to po praci aj realne skusim :)
Opel Corsa B, r.v. 97, 1.2 33kW
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

tohle video uz je tu jenom 3x :-)
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Odpovědět